Boj mercedesov za naslov prvaka bo (očitno) neizprosen

115d Pri Mercedesu se očitno obeta neizprosen boj za prevlado v kraljici motošporta, medtem ko izgovori Ferrarija za nov neuspeh ne pojenjajo. Tokrat so rdečim zagodle gume. Leto dni po tem, ko mu je počena zadnja desna guma preprečila zmago v Bakuju, je Valtteri Bottas le slavil v Azerbajdžanu. Dobršen del ... RTV Slovenija

Redkobesedni Finec držal besedo
Slovenske novice

115d LJUBLJANA – Nova dirka, stara zgodba. Še četrtič v sezoni formule ena je Mercedes vpisal dvojno zmago in znova vtrl soli v rane Ferrariju. »I'll be back!« je po porazu pred dvema tednoma dejal Valtteri Bottas. Finec je na VN Azerbajdžana v Bakuju držal besedo, res se je vrnil, premagal ... Slovenske novice

Bottas zmagovalec dirke v Bakuju

116d BAKU – Finec Valtteri Bottas (Mercedes) je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva formule 1 v azerbajdžanskem Bakuju. Na četrti preizkušnji sezone je ugnal moštvenega sotekmovalca Britanca Lewisa Hamiltona, tretji je bil Nemec Sebastian Vettel s Ferrarijem. Z zmago je Bottas tudi prevzel skupno vodstvo v SP, kjer ima zdaj eno točko ... Slovenske novice

Bottas z zmago vzel primat Hamiltonu

116d Finec Valtteri Bottas (Mercedes) je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva formule 1 v azerbajdžanskem Bakuju. Na četrti preizkušnji sezone je ugnal moštvenega sotekmovalca Britanca Lewisa Hamiltona, tretji je bil Nemec Sebastian Vettel s Ferrarijem. Za Bottasa, ki je dobil tudi sobotne kvalifikacije na uličnem prizorišču v Azerbajdžanu, je bila današnja zmaga ... Žurnal24

Bottas držal besedo, spet je na vrhu

116d Baku - Nova dirka, stara zgodba. Še četrtič v sezoni formule 1 je Mercedes vpisal dvojno zmago in znova nasolil sol na rano Ferrariju. »I'll be back!« je po porazu pred dvema tednoma dejal Valtteri Bottas. Finec je na VN Azerbajdžana držal besedo, res se je vrnil, premagal je moštvenega ... Delo

116d Za Bottasa, ki je dobil tudi sobotne kvalifikacije na uličnem prizorišču v Azerbajdžanu, je bila današnja zmaga druga v sezoni, skupno pa peta v karieri. Najhitrejši krog na dirki za dodatno točko v SP je odpeljal Monačan Charles Leclerc (Ferrari), ki je bil peti, pred njim je na četrtem mestu ... Ekipa24

V Bakuju dvojna zmaga Mercedesa, Bottas najboljši

116d Do točk svetovnega prvenstva so se prebili še Max Verstappen (Red Bull), Charles Leclerc (Ferrari), Sergio Perez (Racing Point), Carlos Sainz (McLaren), Lando Norris (McLaren), Lance Stroll (Racing Point) in Kimi Räikkönen (Alfa Romeo). Siol.net

NESREČA v kvalifikacijah dirke formule ena v Bakuju! 'NEUMEN SEM, neumen sem!,' je govoril ... (video)

117d Ferrarijev dirkač Charles Leclerc je kvalifikacije končal predčasno po trčenju v drugem delu, ko je dirkalnik na mestnih ulicah Bakuja zapeljal v zid. To je bila le ena od številnih prekinitev in težav, ki jih imajo prireditelji dirke v Bakuju, potem ko so morali že v petek prekiniti treninge zaradi ... Ekipa24

Ferrari zamočil, Leclerc v ogradi, Mercedes z veseljem vzel darilo #video

117d S tretjega mesta bo nedeljsko četrto dirko sezone začel Sebastian Vettel, njegov moštveni kolega Leclerc pa je danes v drugem delu kvalifikacij treščil v zaščitno ogrado in kvalifikacije končal na desetem mestu. "Neumen sem! Neumen sem!," je po napaki na stezi po radijski zvezi priznal Leclerc, po tem, ko je ... Siol.net

Bottas s prvega mesta v Bakuju, Leclerc v ograji

117d Finec Valtteri Bottas (Mercedes) si je zagotovil najboljši startni položaj na dirki svetovnega prvenstva formule 1 v Azerbajdžanu. Drugo mesto pa si je zagotovil njegov moštveni sotekmovalec Britanec Lewis Hamilton. Ferrarijev dirkač Charles Leclerc je kvalifikacije končal predčasno po trčenju v drugem delu, ko je dirkalnik na mestnih ulicah Bakuja ... Delo

Leclercu zadnji prosti trening v Bakuju

117d Vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je dosegel peti čas, zaostal je še za moštvenim kolegom, Fincem Valtterijem Bottasom. Petkov prvi trening je bil odpovedan zaradi poškodbe dirkalnika ekipe Williams, ki ga je vozil George Russell, na drugem pa sta tako kot na tretjem prevladovala dirkača Ferrarija. Danes ... Dnevnik

Leclercu zadnji prosti trening

117d Vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je dosegel peti čas, zaostal je še za moštvenim kolegom, Fincem Valtterijem Bottasom. Petkov prvi trening je bil odpovedan zaradi poškodbe dirkalnika ekipe Williams, ki ga je vozil George Russell, na drugem pa sta tako kot na tretjem prevladovala dirkača Ferrarija. Danes ... Ekipa24

117d Vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je dosegel peti čas, zaostal je še za moštvenim kolegom, Fincem Valtterijem Bottasom. Petkov prvi trening je bil odpovedan zaradi poškodbe dirkalnika ekipe Williams, ki ga je vozil George Russell, na drugem pa sta tako kot na tretjem prevladovala dirkača Ferrarija. Danes ... Siol.net

V Bakuju še bližje magičnim 400 km/h?

118d LJUBLJANA – Zdaj ali nikoli! Ferrariju po treh zaporednih »porazih« oziroma prav toliko dvojnih zmagah Mercedesa voda že močno teče v grlo. Če bodo rdeči hoteli ustaviti srebrne na poti k novi lovoriki v formuli 1, bodo morali začeti tudi sami čim prej osvajati prva mesta. REUTERS Lewis Hamilton in ... Slovenske novice

Krizni ukrepi v Ferrariju pred VN Azerbajdžana

118d Baku - Na vseh treh dirkah v novi sezoni formule 1 je dvojno zmago vpisal Mercedes, kar je nazadnje uspelo Williamsu leta 1992. Dvakrat je slavil svetovni prvak Lewis Hamilton, enkrat Valtteri Bottas. Če bo tudi ta konec tedna v Bakuju minil v znamenju srebrnih puščic, bo prvenstvo kmalu postalo ... Delo

Ferrarijev napad

119d Baku v Azerbajdžanu bo prizorišče nove dirke formule 1, mestna steza pa predstavlja za dirkače in ekipe svojevrsten zalogaj. Med drugim je na njej tudi eden najožjih delov v letošnjem koledarju, saj morajo dirkači svoje dirkalnike dobesedno stisniti skozi vsega 7 metrov ozek prehod med devetim in desetim ovinkom tik ... Dnevnik

VN Azerbajdžana - v četrto gre rado za Ferrari?

119d Na treh dirkah formule ena v letu 2019 je Mercedes prav toliko krat dosegel dvojno zmago in Ferrariju v skupnem seštevku zbežal že na +57. Toda proga v Azerbajdžanu je pisana na kožo italijanskemu kolektivu. Kdo bo tokrat boljši? Gre za progo, ki vsebuje dve dolgi ravnini, štartno-ciljna ravnina je ... RTV Slovenija