Najtežji vikend za Hamiltona
Slovenske novice

48d LJUBLJANA – Velika nagrada Nemčije je s pomočjo dežja, ki je stezo v Hockenheimu spremenil v pravo drsalnico, postregla s spektakularno dirko v formuli 1, na kateri si je še najmanj napak privoščil Max Verstappen, ki je na koncu zasluženo slavil zmago. Po večkratnem posredovanju varnostnega avtomobila zaradi številnih trčenj ... Slovenske novice

"Grozljivka s pridihom črne komedije."

49d Dirka na Hockenheimringu, 11. preizkušnja letošnje sezone formule 1, je postregla z obilnim deževjem, kar je imelo za posledice številne odstope in nenadejane preobrate. Prvič v sezoni na zmagovalnem odru ni bilo dirkača Mercedesa - Lewisa Hamiltona ali Valtterija Bottasa, razočaranje pa je bilo prisotno tudi pri Alfi Romeo, saj ... Žurnal24

Verstappen z novo mojstrovino obnorel Nizozemsko

49d Deževna dirka. Dirka, ki loči može od fantov. In tudi dirka, ki je v letošnji sezoni ponudila daleč največ akcije in poskrbela za presenetljiv razplet. "Fantastično je bilo zmagati," je po dirki formule ena za VN Nemčije dejal Max Verstappen. Spremenljivo vreme je pri moštvih poskrbelo za taktični kaos, dirkači ... RTV Slovenija

RAZBURLJIVO, kot že dolgo ne! Vodja Mercedesa se je samo DRŽAL ZA GLAVO!

50d Če so ljubitelji formule 1 po sobotnih kvalifikacijah, ko je po polomu Ferrarija Mercedes spet vzel najboljši startni položaj, pričakovali, da bo dogajanje dolgočasno, se ne bi mogli bolj zmotiti. Dirka v Nemčiji je bila ena bolj razburljivih v zadnjem času, na vrhu se je nazadnje kljub smoli v kvalifikacijah ... Ekipa24

Verstappnu kaotični Hockenheim, ničla Mercedesa

50d Dirka v Nemčiji je bila ena bolj razburljivih v zadnjem času. Začelo se je že s kvalifikacijami, ko je zaradi okvare dirkalnika domači ljubljenec Vettel obtičal brez časa na zadnjem mestu, nadaljevalo pa s slabim vremenom danes na dirki. Na mokri in spolzki stezi so se nesreče kar vrstile, trdoto ... Dnevnik

50d Dirka v Nemčiji je bila ena bolj razburljivih v zadnjem času. Začelo se je že s kvalifikacijami, ko je zaradi okvare dirkalnika domači ljubljenec Vettel obtičal brez časa na zadnjem mestu, nadaljevalo pa s slabim vremenom danes na dirki. Na mokri in spolzki stezi so se nesreče kar vrstile, trdoto ... Siol.net

Dirka za VN Nemčije, Hockenheim

50d Ob 15.10 se je na Hockenheimringu začela dirka formule ena za VN Nemčije. V soboto si je najboljši štartni položaj priboril Lewis Hamilton z mercedesom. Britanec ves konec tedna na prostih treningih in tudi v prvih dveh delih kvalifikacij ni pokazal najboljše forme, a 'udaril' je takrat, ko je bilo ... RTV Slovenija

Hamilton s prvega mesta v Nemčiji, smola Vettla

51d Zmaga Mercedesa je manjše presenečenje, saj sta bila na vseh treningih boljša Ferrarijeva voznika. Toda domačin Sebastian Vettel je imel danes veliko smole, zaradi okvare na dovodu goriva na svojem dirkalniku sploh ni mogel na stezo in je kvalifikacije brez doseženega časa končal na zadnjem mestu. Monačan Charles Leclerc, ki ... Dnevnik

Ferrarija blestela na treningih, nato pa ...

51d Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), vodilni v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, je dobil kvalifikacije pred nedeljsko dirko formule 1 v nemškem Hockenheimu. Drugi je bil Nizozemec Max Verstappen (Red Bull), tretji pa Hamiltonov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas. Zmaga Mercedesa je manjše presenečenje, saj sta bila na vseh treningih boljša Ferrarijeva ... Žurnal24

Hamiltonu kvalifikacije, Ferrarija ugasnila #video

51d Zmaga Mercedesa je manjše presenečenje, saj sta bila na vseh treningih boljša Ferrarijeva voznika. Toda domačin Sebastian Vettel je imel veliko smole, zaradi okvare na dovodu goriva na svojem dirkalniku sploh ni mogel na stezo in je kvalifikacije brez doseženega časa končal na zadnjem mestu. Monačan Charles Leclerc, ki je ... Siol.net

Hamilton v Nemčiji začenja s prvega štartnega položaja

51d Hockenheim - Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), vodilni v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, je dobil današnje kvalifikacije pred nedeljsko dirko formule 1 v nemškem Hockenheimu. Drugi je bil Nizozemec Max Verstappen (Red Bull), tretji pa Hamiltonov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas. Zmaga Mercedesa je manjše presenečenje, saj sta bila na vseh ... Delo

Hamilton tudi v kvalifikacijah Hockenheima pred konkurenco

51d Britanec Lewis Hamiltonm je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Nemčije v Hockenheimu. Hamilton, vodilni v svetovnem prvenstvu, je za 34 stotink sekunde prehitel Nizozemca Maxa Verstappna (Red Bull), tretji je bil Finec Valtteri Bottas (Mercedes). Drugo vrsto dopolnjuje Pierre Gasly (Red Bull). Hamilton ... RTV Slovenija

Leclerc najhitrejši tudi na tretjem prostem treningu

51d Vettel, ki je bil najhitrejši na prvem prostem treningu v petek, je zaostal 0,264 sekunde. Pred enajsto dirko sezone ima Hamilton 223 točk, sledijo mu Bottas (184), Verstappen (136) in Vettel (123). Pozneje sledijo še kvalifikacije pred nedeljsko dirko. Siol.net

Vettel si želi poravnati račun

51d LJUBLJANA – Sebastian Vettel je v zadnjem obdobju le še bleda senca samega sebe iz šampionskih sezon 2010, 2011, 2012 in 2013, ko je z Red Bullom kot po tekočem traku nizal zmage in osvajal naslove svetovnega prvaka v formuli 1. V Ferrarijevem moštvu so pričakovali, da bo s poskočnim ... Slovenske novice

»Kakšna kriza?! V krizi bi bil, če bi taval v temi in bi šlo vse po zlu!«

51d Ljubljana – Sebastian Vettel je v zadnjem obdobju le še bleda senca samega sebe iz šampionskih sezon 2010, 2011, 2012 in 2013, ko je z Red Bullom kot po tekočem traku nizal zmage in osvajal naslove svetovnega prvaka v formuli 1. V Ferrarijevem moštvu so upravičeno pričakovali, da bo s ... Delo

Leclerc najhitrejši na drugem treningu

52d Voznik Red Bulla, Nizozemec Max Verstappen je bil peti, pred njim je bil drugi Mercedesov dirkač, Finec Valtteri Bottas. Pred enajsto dirko sezone ima Hamilton 223 točk, sledijo mu Bottas (184), Verstappen (136) in Vettel (123). Slednji je bil najboljši na prvem treningu. Dnevnik

Ferrarija na vrhu prvega treninga v Hockenheimu

52d Prvi prosti trening na Hockenheimringu pred nedeljsko dirko formule ena za VN Nemčije je pripadel ferrarijema. Najhitrejši čas je dosegel Sebastian Vettel. Nemec, ki je pred letom dni na nemški dirki storil veliko napako in izgubil vodstvo v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, je z najmehkejšo različico gum za četrt sekunde ... RTV Slovenija

Vettel najhitrejši na prvem prostem treningu

52d Tretji je bil branilec naslova in vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton z Mercedesom. Drugi je bil Vettlov moštveni kolega Charles Leclerc iz Monaka, ki je zaostal 0,255 sekunde. Hamilton je bil počasnejši za 0,302 sekunde. Danes bo še drugi prosti trening. Siol.net

Kaj lahko Hamiltonu prepreči skupno zmago!? Tako rekoč nič – ali pa ogromno smole!
Finance

53d Pomembno pa je nekaj drugega, a gremo po vrsti. Za nami je deset dirk letošnje sezone in monaška je bila prva, na kateri Mercedesova dirkalnika nista zasedla prvih dveh mest. Tudi na ozkih monaških ulicah bi se lahko zgodil enak scenarij, če ne bi moštvo Red Bulla neprevidno spustilo Maxa ... Finance

VN Nemčije - Lani prelomna točka sezone, kaj bo letos?

53d Ta konec tedna je na sporedu nova dirka formule ena. Na Hockenheimringu se bodo dirkači elitnega razreda motošporta udarili za VN Nemčije. Lani je dirka za VN Nemčija predstavljala prelomno točko v boju za naslov svetovnega prvaka. Sebastian Vettel si je z zmago v Silverstonu priboril prednost v skupnem seštevku ... RTV Slovenija