Ferrarijevi računi brez krčmarja
Slovenske novice

52d LJUBLJANA – V olimpijskem Sočiju je vse kazalo na to, da se bodo pri Ferrariju po Spa-Francorchampsu (Charles Leclerc), Monzi (Leclerc) in Marini Bay (Sebastian Vettel) veselili še četrte zaporedne zmage v formuli 1. Leclerc je bil namreč znova prepričljivo najhitrejši v kvalifikacijah, Vettel pa je najbolje potegnil s tretjega ... Slovenske novice

Celoten prepir med Vettlom, Leclerom in Ferrarijevo garažo

52d Ferrari si je na prizorišču zimskih olimpijskih iger leta 2016 pripravil dobro izhodišče za četrto zaporedno zmago, a se je nedelja tokrat razpletla po željah Mercedesa. F1 Šport Ferrari podaril zmago Hamiltonu Z nekaj sreče se je zmage, 82. v karieri, veselil vodilni dirkač prvenstva Lewis Hamilton, uspeh srebrne garaže ... Žurnal24

Še celo Hamilton se je čudil nad tem, da so pred Ferrarijem

52d Soči – Na veliki nagradi Rusije je vse kazalo na to, da bodo pri Ferrariju po Spa-Francorchampsu (Charles Leclerc), Monzi (Leclerc) in Marini Bay (Sebastian Vettel) poželi še četrto zaporedno zmago v formuli 1. Leclerc je bil namreč spet prepričljivo najhitrejši v kvalifikacijah, Vettel pa je najbolje potegnil s tretjega ... Delo

Ferrari podaril zmago Hamiltonu

53d Po treh zaporednih zmagah Ferrarija so se na dirki formule 1 za VN Rusije vnovič veselili v taboru Mercedesa. Novo zmago je slavil Britanec Lewis Hamilton pred klubskim kolegom Fincem Valterrijem Bottsom in Ferrarijevim Monačanom Charlesom Leclercom, ki je dirko začel z najboljšega startnega položaja. Hamilton ima pet dirk pred ... Žurnal24

Hamiltonu Soči, Vettel zapravil Ferrarijevo zmago

53d Hamilton ima pet dirk pred koncem sezone že 73 točk prednosti pred zasledovalci, a lahko bi se razpletlo tudi drugače. Dirko je odločil virtualni varnostni avtomobil, ki ga je "sprožil" prav Nemec Sebastian Vettel z drugim Ferrarijem. Nemec je dirko napadal iz druge vrste in očitno, tudi po navodilih iz ... Dnevnik

53d Hamilton ima pet dirk pred koncem sezone že 73 točk prednosti pred zasledovalci, a lahko bi se razpletlo tudi drugače. Dirko je odločil virtualni varnostni avtomobil, ki ga je "sprožil" prav Nemec Sebastian Vettel z drugim Ferrarijem. Nemec je dirko napadal iz druge vrste in očitno, tudi po navodilih iz ... Siol.net

53d Hamilton ima pet dirk pred koncem sezone že 73 točk prednosti pred zasledovalci, a lahko bi se razpletlo tudi drugače. Dirko je odločil virtualni varnostni avtomobil, ki ga je "sprožil" prav Nemec Sebastian Vettel z drugim Ferrarijem. Nemec je dirko napadal iz druge vrste in očitno, tudi po navodilih iz ... Ekipa24

Dirka za VN Rusije, Soči

53d V olimpijskem Sočiju pravkar poteka dirka formule ena za VN Rusije. V soboto si je najboljši štartni položaj priboril Charles Leclerc. Monačan je tako s ferrarijem osvojil četrti zaporedni 'pole', kar je nazadnje v dirkalniku moštva iz Maranella uspelo legendarnemu Michaelu Schumacherju leta 2001. 21-letnik je trenutno v zares izjemni ... RTV Slovenija

Leclerc spet najhitrejši v kvalifikacijah

54d Z drugega mesta bo začel branilec naslova in skupno vodilni Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), iz druge vrste pa bosta startala Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) in Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Dirka se bo v nedeljo začela ob 13.10. Dnevnik

Poskočni konjiček na popušča

54d Monačan Charles Leclerc (Ferrari) je bil najhitrejši v kvalifikacijah za nedeljsko dirko svetovnega prvenstva formule 1 v Sočiju in bo VN Rusije začel s prvega startnega mesta. To je sicer že četrti zaporedni Leclercov "pole position". Z drugega mesta bo začel branilec naslova in skupno vodilni Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), ... Žurnal24

Monačan do četrtega zaporednega "pole positiona"

54d Z drugega mesta bo začel branilec naslova in skupno vodilni Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), iz druge vrste pa bosta startala Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) in Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Dirka se bo v nedeljo začela ob 13.10. Preberite še: Siol.net

54d Z drugega mesta bo začel branilec naslova in skupno vodilni Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), iz druge vrste pa bosta startala Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) in Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Dirka se bo v nedeljo začela ob 13.10. Ekipa24

Kvalifikacije pred dirko za VN Rusije

54d Ob 14. uri se je v Sočiju začel kvalifikacijski del pred nedeljsko dirko formule ena za VN Rusije. Na prostih treningih sta znova blestela ferrarija, zlasti Charles Leclerc, ki lovi četrti zaporedni 'pole' v letošnji sezoni. Monačan je dobil dve od zadnjih treh dirk, tudi prejšnji konec tedna v Singapurju ... RTV Slovenija

Verstappen najhitrejši na drugem treningu

55d Na 5,848 kilometra dolgi progi je bil tretji Finec Valtteri Bottas, četrti pa branilec naslova ter njegov moštveni kolega Lewis Hamilton, ki tudi vodi v skupni razvrstitvi. Nemec Sebastian Vettel (Ferrari), ki je dobil prejšnjo dirko v Singapurju, je bil peti. V soboto bo v Sočiju še en trening, ob ... Dnevnik

55d Na 5,848 kilometra dolgi progi je bil tretji Finec Valtteri Bottas, četrti pa branilec naslova ter njegov moštveni kolega Lewis Hamilton, ki tudi vodi v skupni razvrstitvi. Nemec Sebastian Vettel (Ferrari), ki je dobil prejšnjo dirko v Singapurju, je bil peti. V soboto bo v Sočiju še en trening, ob ... Ekipa24

Bottasa in Leclerca bo poganjal občutek krivice

55d Soči - Lewis Hamilton se mirno pelje k šestemu naslovu svetovnega prvaka v formuli 1, a se že dolgo ni počutil tako ranljivega. Anglež, ki običajno zablesti v drugem delu sezone, je nazadnje zmagal 4. avgusta na Madžarskem in bi rad sušo končal v nedeljo na VN Rusije v Sočiju. ... Delo

55d Na 5,848 kilometra dolgi progi je bil tretji Finec Valtteri Bottas, četrti pa branilec naslova ter njegov moštveni kolega Lewis Hamilton, ki tudi vodi v skupni razvrstitvi. Nemec Sebastian Vettel (Ferrari), ki je dobil prejšnjo dirko v Singapurju, je bil peti. V soboto bo v Sočiju še en trening, ob ... Siol.net

Treninga v znamenju Red Bulla in Ferrarija

55d Max Verstappen (Red Bull) je na drugem treningu postavil najhitrejši čas dneva pred VN Rusije v formuli ena. Najbolj se mu je približal Charles Leclerc. Voznik Ferrarija je za Nizozemcem zaostal za 335 tisočink. Za njim so se zvrstili Valtteri Bottas (Mercedes), Lewis Hamilton (Mercedes) in zmagovalec zadnje dirke Sebastian ... RTV Slovenija

Leclerc najhitrejši tudi v Rusiji

55d Drugi čas uvodnega treninga je dosegel Nizozemec Max Verstappen (Red Bull), tretji pa je bil nekdanji svetovni prvak Sebastian Vettel. Za njim sta se zvrstila oba Mercedesa, Finec Valtteri Bottas in branilec naslova Britanec Lewis Hamilton, ki je imel težave z zavorami. Siol.net

Prvi krog je praviloma peklenski

55d Velika nagrada Rusije v Sočiju, kjer je steza za formulo 1 speljana med objekti, zgrajenimi za olimpijske igre, je dejansko tretja dirka v koledarju v mestu, ki je gostilo tudi olimpijske igre. Pred njim sta bila to Montreal leta 1976 in Barcelona leta 1992. Soči bi lahko v marsičem spominjal ... Dnevnik

VN Rusije - dirkanje v olimpijskem duhu Sočija

56d Po singapurski preizkušnji je ta konec tedna na sporedu že nova dirka v svetovnem prvenstvu formule ena - dirka za VN Rusije v Sočiju ali dirka, kjer je vselej zmagal Mercedes. Težko je prezreti trenutno zares odlično formo Ferrarija, ki v prvi polovici sezone ni pokazal veliko, po poletnem premoru ... RTV Slovenija