Lebdi še višje kot v devetih nebesih
Slovenske novice

14d LJUBLJANA – Zaradi velike premoči tako moštva kot tudi dirkača je bilo tudi letos pravzaprav le vprašanje časa, kdaj si bo Mercedesov zvezdnik Lewis Hamilton zagotovil že tretji zaporedni in skupno šesti naslov svetovnega prvaka v formuli 1. Da se je z novo lovoriko okronal prav v Austinu, je bilo ... Slovenske novice

Šampionske mojstrovine še zdaleč ni dokončal, a Schumacher ni njegov cilj

14d Ljubljana – Zaradi velike premoči tako moštva kot dirkača je bilo tudi letos pravzaprav le vprašanje časa, kdaj si bo Mercedesov zvezdnik Lewis Hamilton zagotovil že tretji zaporedni in skupno šesti naslov svetovnega prvaka v formuli 1. Da se je z novo lovoriko okronal prav v Austinu, je bilo – ... Delo

Če obstaja kdo, ki lahko preseže Schumacherja, je to Hamilton

14d Dosežki velikega Schumacherja, ta umaknjen od radovedne javnosti počasi okreva po hudi poškodbi glave, ki jo je staknil v smučarski nesreči konec leta 2013, so se zdeli še pred nekaj leti nedosegljivi, danes pa jih močno ogroža najboljši britanski voznik formule ena vseh časov, Lewis Hamilton. Trditev o najboljšem britanskem ... Siol.net

Dirkač, ki "nikoli ne obupa" vse bliže Schumijevemu rekordu

15d "Ko sem bil star šest, sedem let, mi je oče ves čas govoril, naj nikoli ne obupam. To je nekako postala mantra naše družine," je po osvojitvi naslova svetovnega prvaka v formuli ena dejal Lewis Hamilton. Le še vprašanje časa je bilo, kdaj si bo Lewis Hamilton tudi teoretično zagotovil ... RTV Slovenija

Schumacherjevi rekordi na dosegu roke

15d Britanski dirkač formule 1 Lewis Hamilton je po šestem osvojenem naslovu svetovnega prvaka preteklo leto opisal kot najtežje doslej zanj. Kot je dejal po osvojenem drugem mestu na dirki SP v ameriškem Austinu, s katerim je potrdil naslov svetovnega prvaka za sezono 2019, mu naslov prinaša obilico veselja. F1 Šport ... Žurnal24

Lewis Hamilton slavi po najtežjem letu doslej

15d Štiriintridesetletnega Hamiltona tako le še en naslov svetovnega prvaka loči od rekorda Nemca Michaela Schumacherja, ki jih je osvojil sedem. "V nebesih niti ni pravi izraz zato, da bi opisal, kako se trenutno počutim. Občutek je še boljši," je o šestem naslovu dejal Hamilton. Pri tem je priznal, da je ... Siol.net

Hamilton ni našel izraza: Še bolje kot v nebesih

15d Štiriintridesetletnega Lewisa Hamiltona tako le še en naslov svetovnega prvaka loči od rekorda Nemca Michaela Schumacherja, ki jih je osvojil sedem. "V nebesih niti ni pravi izraz zato, da bi opisal, kako se trenutno počutim. Občutek je še boljši," je o šestem naslovu dejal Hamilton. Hamilton in njegov sotekmovalec Finec ... Siol.net

Hamilton spet svetovni prvak

15d Za že šesto lovoriko v karieri je bilo dovolj tudi drugo mesto na dirki v ZDA, slavil je njegov moštveni sotekmovalec pri Mercedesu Finec Valtteri Bottas. Bottas je bil sicer edini, ki je imel še teoretične možnosti za naslov v tej sezoni, toda Hamilton je imel pred to dirko že ... Ekipa24

Hamilton šestič svetovni prvak formule 1

15d Bottas je bil sicer edini, ki je imel še teoretične možnosti za naslov v tej sezoni, toda Hamilton je imel pred to dirko že tako veliko prednost, da bi mu danes ob zmagi Finca zadoščalo tudi osmo mesto. Tretje mesto je danes osvojil Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Hamilton je ... Dnevnik

Nad Hamiltonom samo še nebo in Michael Schumacher

15d Austin - Juan Manuel Fangio je padel na tretje mesto, Michael Schumacher ima samo še minimalno prednost pred Lewisom Hamiltonom, ki si je v Austinu zagotovil šesti naslov svetovnega prvaka v formuli 1, tretjega zapored in petega v zadnjih šestih letih. Na zadnjih dveh dirkah se bo odločalo samo še ... Delo

Hamilton potrdil naslov, Mercedesa trčila tik pred koncem

15d Preizkušnjo za VN ZDA je dobil Finec Valtteri Bottas (Mercedes). Drugi je bil Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) in s tem potrdil naslov svetovnega prvaka, tretji pa Nizozemec Max Verstappen (Red Bull). Več sledi! Žurnal24

Lewis Hamilton še šestič svetovni prvak

15d Več sledi. Siol.net

Verstappen znorel: "Lewis nas je vse zaj***!"

16d Max Verstappen (Red Bull) in Danil Kvjat (Toro Rosso) sta združila moči in za incident v drugem delu sobotnih kvalifikacijh za VN ZDA okrivila Lewisa Hamiltona (Mercedes). O skorajšnjem trčenju Verstappna in Hamiltona so presojali tudi komisarji, ki pa so odločili, da nadaljnji ukrepi niso potrebni. Dirkači so se pripravljali ... Žurnal24

Bottasu kvalifikacije v Austinu

16d Vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) bo začel s petega startnega mesta, za svoj šesti naslov svetovnega prvaka pa na dirki potrebuje zgolj uvrstitev v prvo osmerico. Hamilton je doslej zbral 363 točk, sledijo Bottas (289), Leclerc (236) in Vettel (230). Ekipa24

V Teksasu bo s prvega mesta štartal Bottas

16d Vodilni v skupnem seštevku Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) bo začel s petega startnega mesta, za svoj šesti naslov svetovnega prvaka pa na dirki potrebuje zgolj uvrstitev v prvo osmerico. Hamilton je doslej zbral 363 točk, sledijo Bottas (289), Leclerc (236) in Vettel (230). Preberite še: Siol.net

Hamiltonu le čudež prepreči slavje v Teksasu

17d Austin - »Let's talk about six, baby« si bo lahko v slogu Liverpoolovega menedžerja Kloppa zapel Lewis Hamilton, če se mu jutri v Austinu ne bo prav vse podrlo. Možnosti, da si ne bi že dve dirki pred koncem svetovnega prvenstva v formuli 1 priboril šesti naslov prvaka, se merijo ... Delo

Hamilton na pragu naslova

17d Devetnajsta od 21 dirk letošnje sezone bo na sporedu v ZDA, in sicer jutri ob 20.10 na stezi v Austinu v Teksasu. Na njej je bil v preteklosti več kot uspešen ravno vodilni dirkač v točkovanju svetovnega prvenstva Lewis Hamilton, čeprav je lansko zmago slavil veteran v formuli 1 Kimi ... Dnevnik

Hamilton dobil drugi trening v Austinu, Verstappen najhitrejši na prvem

17d Lewis Hamilton je dobil drugi prosti trening pred nedeljsko dirko formule ena v ameriškem Austinu, kjer lahko že šestič postane svetopvni prvak. Drugo mesto je zasedel Charles Leclerc, tretje pa Max Verstappen. Nizozemec Verstappen je bil najhitrejši na prvem prostem treningu. Za dirkačem moštva Red Bull sta se uvrstila Nemec ... RTV Slovenija

Verstappen najhitrejši v Austinu

17d Lewis Hamilton, sicer petkratni svetovni prvak v formuli 1, ima tri dirke pred koncem sezone kar 74 točk prednosti pred drugouvrščenim moštvenim kolegom - Fincem Valtterijem Bottasom in lahko že v Austinu ubrani naslov prvaka. Siol.net

Verstappen najhitrejši na prvem prostem treningu v Austinu

17d Lewis Hamilton (Mercedes), vodilni v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, je zasedel osmo mesto. Britanec, sicer petkratni svetovni prvak v formuli 1, ima tri dirke pred koncem sezone kar 74 točk prednosti pred drugouvrščenim moštvenim kolegom Fincem Valtterijem Bottasom in lahko že v Austinu ubrani naslov prvaka. Dnevnik

VN ZDA - vse nared za Hamiltonov šesti naslov prvaka

19d Ta konec tedna je na sporedu dirkaško dogajanje formule ena v Austinu - z nedeljskim vrhuncem, dirko za VN ZDA, na kateri lahko Lewis Hamilton že osvoji naslov svetovnega prvaka. Britanec, ki ima pred najbližjim zasledovalcem, moštvenim kolegom pri Mercedesu Valtterijem Bottasom, 74 točk naskoka, za svoj šesti naslov prvaka ... RTV Slovenija