Diskvalifikacija se mu zdi pretirana
Slovenske novice

48d VROCLAV – Matej Žagar je na peti postaji svetovnega prvenstva v spidveju v Vroclavu ostal brez polfinala, potem ko je v petih vožnjah zbral le tri točke. Zmagal je domačin Bartosz Zmarzlik, Žagar je bil 15., predzadnji. V finalu je Zmarzlik slavil pred Slovakom Martinom Vaculikom, tretji je bil Danec ... Slovenske novice

Velika zmaga Zmarzlika, Žagar razočaral

49d Večina gledalcev je bila domačinov, toda tudi od drugod jih je prišlo nekaj, med njimi tudi iz Slovenije, tisti, ki so imeli srečo, da so si dovolj zgodaj zagotovili dragocen listič, saj je bil stadion razprodan že pred dobrimi tremi meseci. In tisti, ki so si ogledali dirko v živo, ... Ekipa24

Matej Žagar: Sodniška diskvalifikacija se mi zdi pretirana

49d Po uspešnih vožnjah na prejšnji dirki za SP za VN Švedske (peto mesto) in petkovem dvoboju svoje profesionalne ekipe Czestochowa v Lublinu v poljski ligi (blestel je z 12 točkami) je Žagar prišel v Vroclav z visokimi cilji. In to kljub temu da je moral zaradi klubskih obveznosti dan prej ... Dnevnik

Žagar brez polfinala v Vroclavu

50d Slovenski spidvejist Matej Žagar je na peti postaji svetovnega prvenstva v poljskem Vroclavu ostal brez polfinala, potem ko je v petih vožnjah zbral le tri točke, kar je zadostovalo za 15. mesto. Zmagal je Poljak Bartosz Zmarzlik. Žagarju v Vroclavu danes ni šlo po načrtih, saj je bil precej oddaljen ... RTV Slovenija

Matej Žagar brez polfinala v Vroclavu

50d Žagarju v Vroclavu danes ni šlo po načrtih, saj je bil precej oddaljen od želenega polfinala. V petih vožnjah je dobil le tri točke za tri tretja mesta, prvo je končal brez točk na zadnjem, v svoji drugi pa ostal brez uvrstitve, potem ko je trčil s Švedom Antoniem Lindbaeckom, ... Siol.net

50d Žagarju v Vroclavu danes ni šlo po načrtih, saj je bil precej oddaljen od želenega polfinala. V petih vožnjah je dobil le tri točke za tri tretja mesta, prvo je končal brez točk na zadnjem, v svoji drugi pa ostal brez uvrstitve, potem ko je trčil s Švedom Antoniem Lindbaeckom, ... Ekipa24

Poljska zanj druga domovina

50d LJUBLJANA – Sezona svetovnega prvenstva v spidveju je na polovici, drevi bo v Vroclavu na sporedu peta od desetih letošnjih preizkušenj za veliko nagrado. Dirka bo na olimpijskem stadionu ob 19. uri, na ovalu pa bo svojo priložnost iskal tudi slovenski adut Matej Žagar, ki po štirih letošnjih dirkah lovi ... Slovenske novice

Žagar ostal brez preizkusa steze in izbire startnega mesta

50d Z današnjo preizkušnjo na Poljskem se bo končala prva polovica letošnje sezone v spidveju (Speedway Grand Prix), po štirih dirkah pa je Matej Žagar še vedno v boju za najboljšo osmerico, ki si bo privozila neposredno nastopanje med svetovno elito tudi v naslednji sezoni. Že 18-kratni slovenski državni prvak je ... Dnevnik