Žagar deveti najboljši spidvejist sveta

46d Najboljši slovenski spidvejist Matej Žagar je na zadnji dirki sezone v Torunu na Poljskem zasedel 15. mesto, v skupnem seštevku svetovnega prvenstva pa je z 78 točkami deveti. Na dirki je zmagal Danec Leon Madsen pred Rusom Emilom Sajfutdinovom in rojakom Niels-Kristianom Iversenom. Skupni zmagovalec je prvič v karieri postal ... RTV Slovenija

Žagar za konec sezone 15., skupna zmaga Zmarzliku

46d Žagar je na dirki osvojil drugo, dve tretji in dve četrti mesti ter ostal daleč od polfinala. Slovenec je v skupni razvrstitvi zdrsnil na deveto mesto, a bo kljub temu tudi v sezoni 2020 vozil med elito, saj je letos zmagal v kvalifikacijah za serijo grand prix. Žagar je v ... Siol.net

Žagar za konec sezone 15.

46d Žagar je na dirki osvojil drugo, dve tretji in dve četrti mesti ter ostal daleč od polfinala. Slovenec je v skupni razvrstitvi zdrsnil na deveto mesto, a bo kljub temu tudi v sezoni 2020 vozil med elito, saj je letos zmagal v kvalifikacijah za serijo grand prix. Žagar je v ... Ekipa24

Se bo Žagar še popravil?

47d Glavni razlog pa je Bartosz Zmarzlik, ki bi lahko postal šele tretji Poljak, kateremu bi uspelo osvojiti naslov svetovnega prvaka. Toda to ne bo lahka naloga, saj bo nastopil doma in bo zato imel še dodatne pritiske, pa čeprav se zdi sedem točk prednosti udobna prednost. Toda če bo Rus ... Ekipa24

Žagar v boj za elitno osmerico

48d Po tem, ko si je Žagar že avgusta z zmago na dirki izziva v hrvaškem Goričanu zagotovil nastopanje v spidvejski eliti tudi v naslednji sezoni, so mu očitno popustile vse zavore. "Kljub temu, da je to šport brez zavor, sem v pravem trenutku uredil moje agregate, da končno delujejo, kot ... Ekipa24