#video Američanke Tajkam nasule 13 golov

101d Američanke, sicer trikratne svetovne prvakinje, so v drugem polčasu dosegle kar deset golov, njihovo zmago pa si je na stadionu v Reimsu ogledalo 18.000 gledalcev. Na preostalih dveh tekmah so evropske prvakinje Nizozemke z zadetkom v sodnikovem podaljšku premagale Novo Zelandijo z 1:0, Švedinje pa so po 40 minutni prekinitvi ... Dnevnik

Srečna 13-ica: Najvišja zmaga na svetovnih prvenstvih

101d Nogometašice ZDA so v zadnji tekmi 1. kroga svetovnega prvenstva v Franciji premagale Tajsko kar s 13:0 in s tem poskrbele za najvišjo zmago v zgodovini tega tekmovanja. Ob polčasu je bilo "le" 3:0, dvakratne prvakinje so nato v 40 minutah drugega polčasa v azijsko mrežo pospravile kar deset žog. ... RTV Slovenija

Američanke s 13 zadetki postavile nov rekord svetovnih prvenstev

101d Američanke, sicer trikratne svetovne prvakinje, so v drugem polčasu dosegle kar deset golov, njihovo zmago pa si je na stadionu v Reimsu ogledalo 18.000 gledalcev. Na preostalih dveh tekmah so evropske prvakinje Nizozemke z zadetkom v sodnikovem podaljšku premagale Novo Zelandijo z 1:0, Švedinje pa so po 40 minutni prekinitvi ... Ekipa24

Američanke Tajkam zabile kar 13 golov, Alex Morgan sama kar pet

102d Američanke, branilke naslova prvakinj s svetovnega prvenstva v Kanadi leta 2015, so tudi na prvenstvu v Franciji pokazale, da spadajo v najožji krog favoritinj. Svetovne prvakinje so postale že trikrat, v Franciji ciljajo na četrto krono. Na svoji prvi tekmi turnirja so kar s 13:0 porazile Tajsko in skočile na ... Siol.net