Remi Domžal, poraz Triglava
Gorenjski Glas

4d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / torek, 13. november 2018 / 10:37 Domžale, Maribor – Nogometaši v 1. SNL Telekom so odigrali tekme 16. kroga. V Ljudskem vrtu so se pomerili nogometaši Maribora in Triglava. Kranjčani so presenetili in z zadetkom Tilna Mlakarja v 26. minuti povedli. Že devet minut ... Gorenjski Glas

Litiji tekma preobratov

4d Varovanci trenerja Damirja Pertiča so na gostovanju z 8:6 porazili Benedikt avtodeli Džauš.Ljubitelji futsala so na zadnji tekmi videli lepo število golov. Gostitelji so tekmo odprli z 0:3, nato pa s serijo 4:0 v 22. minuti povedli s 4:3. To je predramilo goste, ki so med 25. in 32. minuto ... Ekipa24

Rdečim vragom se podobno ni primerilo že 40

4d Zmage na mestnem obračunu v Manchestru med Cityjem in Unitedom se je pričakovano veselil aktualni angleški prvak, ki je bil boljši s 3:1 in tako še poglobil krizo rdečih vragov. Ti imajo eno najslabših sezon v zadnjih letih, saj se jim je sploh prvič po sezoni 1990/1991 primerilo, da so ... Dnevnik

Trimu točka v Velenju

5d Že med tednom so se veselili igralci Rika Ribnice, Celja Pivovarne Laško in Maribora Branika, konec tedna pa je bilo najbolj dramatično v Rdeči dvorani v Velenju. Gorenje (Verdinek 8 golov, Špelić 6) je na začetku tekme proti Trimu (Cirar 11, Seferović 6) povedlo s kar 7:2, v uvodnih minutah ... Dnevnik

Krka in Dobova zabeležili poraza, Trimo izenačenje
Dolenjski list

6d 11.11.2018 | 08:30 Koper 2013 - Krka 32:27 (13:13) Rokometaši novomeške Krke so sinoči v 9. krogu NLB lige gostovali na vročem terenu pri ekipi RD Koper. Gostitelji se po medlem uvodu v sezono počasi pobirajo in vzpenjajo po lestvici. V domači Bonifiki so dosegli četrto zmago in se po ... Dolenjski list

Izidi rokometne lige NLB

6d * Izidi, 9. krog: - sreda, 7. november:Celje Pivovarna Laško - Jeruzalem Ormož 34:28 (18:13) Maribor Branik - Sviš Ivančna Gorica 32:30 (18:10)- petek, 9. november: Riko Ribnica - Dol TKI Hrastnik 32:25 (17:11)- sobota, 10. november:Gorenje Velenje - Trimo Trebnje 31:31 (15:14)* Rdeča dvorana, sodnika: Žibret in Teršek (oba ... Ekipa24

Celjani po hudem boju izgubili v Zagrebu

6d * Arena Zagreb, sodnika: Zotin in Volodkov (oba Rusija). * Zagreb: Ristanović, Kastelic, Vistorop, Mrakovčić 1, Božić Pavletić 2, Kontrec 2, Burić, Sršen 3, Horvat 6, Potočnik 1, Ravnić, Qerimi 3, Mandić 4, Hrstić, Bičanić 2, Vekić. * Celje Pivovarna Laško: Panjtar, Ferlin, Vujović 5, Jurečič 1, Malus, Kljun, Kosec, ... Ekipa24

V 1. A DOL za ženske vseh tekem konec po treh nizih

6d Trenerja Nove KBM Branika in in že v petek GEN-I Volleyja sta si lahko privoščila, da sta priložnost ponudila tudi igralkam s klopi, te pa so jo dobro izkoristile. Pri Mariborčankah, pri katerih je bila s 14 točkami najučinkovitejša Ela Pintar, predvsem Brina Bračko, ki je pokazala svojo nadarjenost. Calcit ... Ekipa24

Maribor premagal Dobovec in se zavihtel na prvo mesto

7d V derbiju lige je bil uspešnejši Maribor, za katerega je hat trick dosegel Matej Fideršek, prvi strelec lige. Maribor je povedel, Dobovec je hitro izenačil, potem pa je Maribor do polčasa še dvakrat zadel. Dobovec je v 26. minuti znižal zaostanek na 2:3, a je Maribor hitro odgovoril z novim ... Ekipa24

Dinamo bo po letu 1970 tudi po zaslugi Stojanovića prvič prezimil v evropskih tekmovanjih

8d Nekdanji igralec Maribora je bil najzaslužnejši za vodstvo z 2:0, po njegovem prodoru po desni strani in podaji so gosti dosegli avtogol. Uspešen je bil še en slovenski nogometaš Dinama, a ne zagrebškega, ampak kijevskega. Ukrajinci so s 3:1 premagali francoski Rennes, slovenski reprezentant pa je v 13. minuti po ... Dnevnik

Verbič načel mrežo Francozov

8d Ukrajinski Dinamo Kijev je s 3:1 premagal francoski Rennes, slovenski reprezentant Benjamin Verbič pa je v 13. minuti po kotu z glavo dosegel prvi gol na tekmi. Kijevčani so se z zmago močno približali napredovanju v izločilne boje, tako kot Astana imajo osem točk, Rennes na tretjem mestu jih ima ... Žurnal24

Liga Europa: Veliko rajanje Dinama
Nogomania

8d - Liga Europa, 4. krog: Skupina A BAYER LEVERKUSEN 1:0 ZURICH LUDOGOREC 0:0 AEK LARNAKA Vrstni red: Zurich in Bayer Leverkusen po 9, Ludogorec in AEK Larnaka po 2. Skupina B CELTIC 2:1 RB LEIPZIG Kevin Kampl (Leipzig) je v igro vstopil v 46. minuti. ROSENBORG 2:5 SALZBURG Vrstni red: ... Nogomania

PETAR STOJANOVIĆ se je vpisal v zgodovino Dinama

8d Kar nekajkrat so bili blizu, ampak čakanje se je vendarle zavleklo. Zelo zavleklo, zdaj imajo v Zagrebu naposled znova razlog za zadovoljstvo. Za navdušenje. Dinamo bo po dolgih 49 letih spet prezimil na mednarodnem prizorišču, Nenad Bjelica in njegovi varovanci so s z zmago 3:1 nad Spartakom iz Trnave pred ... Ekipa24

EL: Gol Verbića, na delu še trije Slovenci

8d Kijev - Nogometaši v evropski ligi so odigrali prve tekme 4. kroga. V zgodnjem terminu je igral tudi slovenski reprezentant Benjamin Verbič, ki je v skupini K s kijevskim Dinamom doma premagal Rennes s 3:1. Verbič je igral do 90. minute, v 13. minuti pa je z glavo po podaji ... Delo

Evropska liga: Lazio - Marseille

8d V Evropski ligi je na sporedu 4. krog. Ob 21.00 bo Arsenal gostil Sporting. Topničarji bodo lovili šestnajstino finala, prenos bo na TV Slovenija 2 in na MMC-ju. V velikih težavah se je znašel Marseille, ki je maja igral v finalu Evropske lige. po treh krogih v skupini H ima ... RTV Slovenija

Liga Europa: Milan na popravnem izpitu
Nogomania

9d - Liga Europa, 4. krog: Skupina A BAYER LEVERKUSEN – ZURICH LUDOGOREC – AEK LARNAKA Vrstni red: Zurich 9, Bayer Leverkusen 6, Ludogorec in AEK Larnaka po 1. Skupina B CELTIC – RB LEIPZIG ROSENBORG – SALZBURG Vrstni red: Salzburg 9, Leipzig 6, Celtic 3, Rosenborg 0. Skupina C BORDEAUX ... Nogomania

Izjemen Ronaldov gol zasenčil zasuk rdečih vragov

9d Ljubljana - Cristiano Ronaldo je opravil še z eno neprijetnostjo v tej sezoni v dresu Juventusa, toda na koncu se je velike zmage veselil njegov rojak na klopi Manchester Uniteda Jose Mourinho. Ronaldo je najprej v 65. minuti zabil prvi gol v ligi prvakov za Staro damo. V teku je ... Delo

Liga prvakov: Popoln večer za manchestrski duo
Nogomania

9d - Liga prvakov, 4. krog: Sreda Skupina E BAYERN MUNCHEN 2:0 AEK ATENE Lewandowski 31. (11m), 71. BENFICA 1:1 AJAX Jonas 29.; Tadić 61. Vrstni red: Bayern Munchen 10, Ajax 8, Benfica 4, AEK 0. Skupina F LYON 2:2 HOFFENHEIM Fekir 19., Ndombele 28.; Kramarić 65., Kaderabek 92. Rdeči karton: ... Nogomania

Liga prvakov: CSKA Moskva - Roma 0:0

9d Ob 18.55 so se začele še sredine tekme 4. kroga letošnje Lige prvakov. Valencia gosti Young Boys, CSKA Moskva pa lansko polfinalistko Romo. Ob 21. uri derbi poslastica med Juventusom in Manchester Unitedom. Roma, ki v italijanskem najelitnejšem prvenstvu trenutno zaseda šele 9. mesto, se bo z moskovskim CSKA-jem udarila ... RTV Slovenija

Liga prvakov: Bo Juventus ponovil vajo?
Nogomania

10d - Liga prvakov, 4. krog: Sreda Skupina E BAYERN MUNCHEN – AEK ATENE BENFICA – AJAX (obe ob 21.00) Vrstni red: Ajax in Bayern Munchen po 7, Benfica 3, AEK 0. Skupina F LYON – HOFFENHEIM MANCHESTER CITY – ŠAHTAR DONJECK (obe ob 21.00) Vrstni red: Manchester City 6, Lyon ... Nogomania

Liga prvakov: V skupini smrti vse odprto
Nogomania

10d - Liga prvakov, 4. krog: Skupina A MONACO 0:4 CLUB BRUGGE Vanaken 12., 17. (11m), Wesley 24., Vormer 85. ATLETICO MADRID 2:0 BORUSSIA DORTMUND Saul 33., Griezmann 80. Jan Oblak (Atletico Madrid) je branil celo tekmo. Vrstni red: Borussia Dortmund in Atletico Madrid po 9, Club Brugge 4, Monaco 1. ... Nogomania

Liga prvakov: Crvena zvezda - Liverpool 0:0

10d S tekmama Crvena zvezda - Liverpool in Monaco - Club Brugge se ob 18.55 začenja 4. krog Lige prvakov. Derbiji večera ob 21.00 bodo Inter - Barcelona, Napoli - PSG in Atletico Madrid - Borussia Dortmund. Liverpool vodi v skupini C s šestimi točkami. Z zmago v Beogradu bi lahko ... RTV Slovenija

Liga prvakov: PSG nevarno visi
Nogomania

11d - Liga prvakov, 4. krog: Skupina A MONACO – CLUB BRUGGE (ob 18.55) ATLETICO MADRID – BORUSSIA DORTMUND (ob 21.00) Vrstni red: Borussia Dortmund 9, Atletico Madrid 6, Monaco in Club Brugge po 1. Skupina B INTER – BARCELONA TOTTENHAM – PSV EINDHOVEN (obe ob 21.00) Vrstni red: Barcelona 9, ... Nogomania

Barcelona z Messijem, Liverpool brez Shaqirija

11d S tekmami četrtega kroga se bo začel drugi del tekmovanj po skupinah. Danes in jutri se bodo pomerila moštva, ki so med seboj igrala že v tretjem krogu, le vloge gostiteljev bodo zamenjane. Na današnjih tekmah je največ zanimanja za gostovanje Barcelone v Milanu pri Interju, kjer v golu blesti ... Dnevnik

Messi ne upošteva zdravnikov

11d Argentinski zvezdnik Lionel Messi ima očitno dovolj prisilnega počitka. Po zapisih v Marci bo tako že nocoj nastopil na dvoboju lige prvakov, ko bo Barcelona gostovala pri milanskem Interju. Messi je zlom roke sicer staknil pred dvema tednoma, ko so se Katalonci v španskem prvenstvu merili s Sevillo, zdaj pa ... Žurnal24

Spalletti: Igra Barcelonje prava referenca za trenerje v vseh športih

11d Inter se je v Serie A prebil že na drugo mesto, v torek pa ga čaka velik test. Na San Siro prihaja Barcelona, ki si lahko z zmago že zagotovi prvo mesto v skupini B. Lionel Messi bo v kadru Kataloncev, a še ni znano, če bo začel tekmo. Argentinski ... RTV Slovenija

Zbrisan tvit Barcelone zmedel javnost glede Messija

12d Nekdanji slovenski reprezentančni vratar Samir Handanović, ki je pri 34 letih dočakal krstno sezono v ligi prvakov, kjer mu gre z milanskim Interjem zelo dobro, saj je v treh tekmah osvojil šest točk, se bo v torek na San Siru pomeril z Barcelono. Za razliko od zadnjega dvoboja v Kataloniji ... Siol.net

Interjev trener upa, da Messi ostane na klopi
Nogomania

12d V torek zvečer Barcelona gostuje v Milanu, pri Interju pa upajo, da Lionela Messija ne bo na igrišču. Argentinca ni bilo v ekipi niti na prvi tekmi, ker je bil poškodovan, toda Inter je tekmo vseeno izgubil. Ne glede na to pa Luciano Spalletti, trener Interja, verjame, da ima njegovo ... Nogomania

Padla odločitev glede Messija! Kdaj se bo vrnil Argentinec? Najava trenerja Kataloncev navijače pustila odprtih ust!

12d Navijači Kataloncev so se ustrašili, da Argentinca čaka dolg počitek, toda kot vse kaže se bo na igrišča vrnil že jutri. No, na igrišča se je vrnil že pred dnevi, jutri pa utegne že igrati na tekmi. Trener Ernesto Valverde ga je namreč uvrstil na seznam igralcev za gostovanje v ... Ekipa24

Messi vključen v ekipo za boj proti Interju

12d Pri Barceloni so potrdili, da bo Lionel Messi, ki je zaradi poškodbe izpustil zadnje štiri tekme katalonskega velikana, odpotoval v Milano za tekmo Lige prvakov proti Interju. Kljub temu, da si je Messi med prvenstveno tekmo proti Sevilli 20. oktobra (4:2) zlomil koželjnico, kost v podlahti, in da so mu ... RTV Slovenija

Potrditev velike novice za Barcelono
Nogomania

12d V torek Barcelono v četrtem krogu skupinskega dela lige prvakov čaka obračun z milanskim Interjem. Velika in predvsem pozitivna novica za Katalonce ter njihovega trenerja Ernesta Valverdeja pred to tekmo pa je vezana na Lionela Messija. Argentinec je zaradi poškodbe izpustil zadnje štiri tekme (Barcelona je kljub temu vse štiri, ... Nogomania

Barcelona bo kmalu popolna
Nogomania

13d Barcelona je odsotnost Lionela Messija prestala brez prask. Pravzaprav bi lahko celo dejali, da je poškodbo svojega najboljšega igralca izkoristila sebi v prid, saj je skeptikom dokazala, da lahko zmaguje tudi brez Argentinca, saj je uspela brez njega ugnati tako milanski Inter kot madridski Real. Še najtežje je bilo včeraj ... Nogomania