Villarreal na vrh, Oblak junak Atletica, Real in Barcelona na el clasico z ničlo

1d Marca je zapisala, da je Celta igrala nogomet, Atletico pa zabijal gole. Poudarek je bil na odličnih obrambah Ločana, ki je spravljal v obup domače napadalce. Strelca za Atletico sta bila Luis Suarez v 5. minuti in Carrasco v sodnikovem podaljšku drugega polčasa. Jan Oblak ni prejel zadetka že 450 ... Siol.net

Španija na nogah, kar počne Oblak, je NEREALNO: Slovenec zvezda večera, poglejte si, kaj mu je uspelo! (video)

2d Atletico je v soboto z 2:0 opravil s Celto, slovenski vratar Jan Oblak pa je bil najbolje ocenjen igralec tekme. V časniku Marca je kot edini prejel tri zvezdice, v Asu pa dve, enako kot Luis Suarez in še trije igralci Atletico Madrida. Marca je zapisala, da je Celta igrala ... Ekipa24

Fantastičen večer Jana Oblaka, šok za Real in Barcelono

2d Uvodne tekme šestega kroga v španskem nogometnem prvenstvu so prinesle poraza Real Madrida in Barcelone, ki se bosta naslednji teden srečala v Barceloni, ter zmago Atletico Madrida v Vigu z 2:0. Slovenski vratar Jan Oblak je bil najbolje ocenjen igralec tekme. V časniku Marca je kot edini prejel tri zvezdice, ... Žurnal24

Cadiz šokiral vodilni Real Madrid

2d Real Madrid je v svojem vadbenem središču Valdebebas doživel nepričakovan prvi poraz v novi sezoni La Lige. Vodilna ekipa španskega nogometnega prvenstva je klonila pred Cadizom, ki je slavil z golom Rubena Lozana iz 16. minute. Gostje s skrajnega jugozahoda Španije so se z novo sezono 2020/21 po dolgih 14 ... RTV Slovenija