Verbič eden ključnih mož Dinama, poraz Šporarja in remi Berića

9d Nogometaši v evropski ligi so opravili 4. krog. Med Slovenci se je izkazal Benjamin Verbič, ki je k remiju kijevskega Dinama v Koebenhavnu prispeval zadetek za 1:1. V izločilne boje se je sicer prebilo že pet klubov. Verbič je v dvoboju vodilnih ekip skupine B zadel v 70. minuti in ... Žurnal24

Celjani nabrušeni za Zagreb: Jeruzalem padel za 19

10d Celje - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 9. krogu lige NLB premagali Jeruzalem Ormož s 40:21 (18:12) in si priigrali dobro popotnico za nedeljski derbi lige prvakov z Zagrebom. Celjani so v 9. kolu še devetič zmagali in ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice. Ormožani pa ostajajo pri dveh zmagah, ... Delo

Celjski nogometaši ponovno boljši od Kranjčanov
Gorenjski Glas

11d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / sreda, 6. november 2019 / 10:00 Kranj – Prvi novembrski konec tedna so ekipe v prvi slovenski nogometni ligi odigrale tekme 16. kroga. Nogometaši Triglava so gostovali pri Celju in izgubili s 4 : 0, nogometaši Aluminija in Domžal pa so se razšli z ... Gorenjski Glas

Kralji poraženi v Torontu, Kopitar vpisal podajo

11d Za 1:1 je v 14. minuti zadel Alexander Kerfoot. Nato je Toronto v tretji tretjini v razmaku 30 sekund za zmago zadel še dvakrat, najprej je to uspelo Austonu Matthewsu, za njim še Williamu Nylanderju. Izidi: New York Islanders - Ottawa Senators 4:1 Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes 4:1 Columbus ... Dnevnik

V Londonu poslastica z osmimi zadetki, spodrsljaj Barcelone, boleč poraz Handanovića

11d Nogometaši Leipziga so v 4. krogu lige prvakov v gosteh premagali Zenit iz Sankt Peterburga z 2:0. Nemci so se tako utrdili na vrhu skupine G. Milanski Inter pa je v skupini F v Dortmundu izgubil proti Borussii z 2:3. Za Leipzig, ki ima tri zmage in poraz, sta zadela ... Žurnal24

Inter v drugem polčasu zapravil prednost dveh zadetkov

11d Za Leipzig, ki ima tri zmage in poraz, sta zadela Diego Demme ob koncu prvega polčasa in Marcel Sabitzer v 63. minuti. Kevin Kampl je za Nemce igral od 46. minute. V tej skupini je bil na sporedu še obračun Lyona in Benfice. Boljši so bili Francozi, ki so zmagali ... Ekipa24

Kamplov Leipzig do nove zmage, novo razočaranje Barcelone

11d Za Leipzig, ki ima tri zmage in poraz, sta zadela Diego Demme ob koncu prvega polčasa in Marcel Sabitzer v 63. minuti. Kevin Kampl je za Nemce igral od 46. minute. V skupini F pa je praška Slavia presenetljivo iztržila 0:0 na Camp Nouu v Barceloni, kjer so imeli sicer ... Dnevnik

Liga prvakov: Drevi obračun Borussia Dortmund - Inter

11d Torkov večer prinaša prve tekme 4. kroga skupinskega dela nogometne Lige prvakov. Derbi kroga bo v Dortmundu, kjer se bosta za osmino finala udarila Borussia in Inter. Prvo mesto je bržkone oddano Barceloni. Katalonci vodijo v skupini F s sedmimi točkami, medtem ko sta Borussia in Inter poravnana pri štirih. ... RTV Slovenija

Conte proti rumenemu zidu

12d V nogometni ligi prvakov se začenja drugi del. V četrtem krogu bodo tekmeci isti, kot so bili v tretjem, le vloge gostiteljev bodo zamenjane. Po četrtem krogu bi lahko dobili prve klube, ki se bodo že dve tekmi pred koncem skupinskega dela uvrstili v izločilne boje, ki jih bodo z ... Dnevnik