UPS! Simon Rožman pred nacionalno televizijo s KLETVICO, njegova reakcija pa je NAVDUŠILA VSE! (video)

7d Mladi slovenski strokovnjak Simon Rožman je skoraj pred letom dni nasledil Igorja Bišćana na klopi Rijeke, v soboto pa se je veselil svoje prve lovorike na Hrvaškem. Rijeka je namreč po zmagi z 1:0 nad Lokomotivo prišla do pokalnega naslova, v državnem prvenstvu pa do tretjega mesta, s čimer so ... Ekipa24

Rožmanu pokalna lovorika, HNS pa 103 milijone evrov

7d Z minimalno zmago proti Lokomotivi iz Zagreba (1:0), ki jim jo je z golom v 76. minuti zagotovil Tibor Halilović, nogometaši Rijeke v teh dneh proslavljajo drugi zaporedni in skupno šesti naslov v hrvaškem pokalu. Po Matjažu Keku, ki je lovoriko z njimi osvojil v sezonah 2013/14 in 2016/17, je ... Dnevnik

8d Konec tedna je bilo zanimivo spremljati veselje nogometašev, ki so osvojili pokalne lovorike v Angliji, Franciji in na Hrvaškem; na glavo so postavili tudi trditve, da pokalno tekmovanje igralcem, klubom in navijačem ne pomeni veliko. Drugo lovoriko v svoji trenerski karieri si je pripisal Simon Rožman. Potem ko je leta ... Delo

KAKO ČUSTVENO! Simon Rožman s SOLZAMI v OČEH in z MAJICO, ki je povedala vse (video)

8d Nogometaši Rijeke so sezono sklenili na najboljši možmi način. S pokalno lovoriko. V finalu so bili v Šibeniku z 1:0 boljši od zagrebške Lokomotive, edini gol je v 76. minuti dosegel Tibor Halilović. Zasedba z Rujevice navdušenja kakopak ni skrivala, trener Simon Rožman je prvo hrvaško lovoriko doživel nadvse čustveno. ... Ekipa24

Rožmanu po velikem triumfu ušla kletvica

9d Na stadionu Šubićevac v Šibeniku je bil na sporedu veliki finale hrvaškega pokala, pomerila sta se Rijeka pod vodstvom Simona Rožmana in zagrebška Lokomotiva. Rožmanova zasedba je prvenstvo končala za tretjem mestu in tako so se ji kvalifikacije za Ligo prvakov malenkostno izmaknile, saj je s točko naskoka drugo mesto ... Žurnal24

Drama na tekmi RIJEKA - LOKOMOTIVA: Igralec obležal negiben, odpeljali so ga na urgenco!

9d Nogometaši Rijeke, ki jih vodi slovenski trener Simon Rožman, so ubranili naslov zmagovalca hrvaškega pokala. V finalu so v Šibeniku premagali zagrebško Lokomotivo z 1:0 (0:0). Edini gol je v 76. minuti dosegel Tibor Halilović. Toda na tekmi je prišlo tudi do manj prijetnega dogodka, na klopi Rijeke je bilo ... Ekipa24

Rožman popeljal Rijeko do zmage v hrvaškem pokalu

9d Pred tem so bili bližje zadetku Zagrebčani, ki so med drugim zadeli tudi vratnico, nekajkrat pa se je izkazal tudi reški vratar Ivor Pandur. Malo pred prejetim golom so že mislili, da bodo izvajali enajstmetrovko, sodnik je že pokazal na belo točko, a je po posredovanju v sobi za VAR ... Dnevnik

Rožman z Rijeko osvojil hrvaški pokal

9d Nogometaši Rijeke, ki jih vodi slovenski trener Simon Rožman, so ubranili naslov zmagovalca hrvaškega pokala. V finalu v Šibeniku so premagali zagrebško Lokomotivo z 1:0 (0:0). Edini gol je v 76. minuti dosegel Tibor Halilović. Pred tem so bili bližje zadetku Zagrebčani, ki so med drugim zadeli tudi vratnico, nekajkrat ... RTV Slovenija

Rožmanu hrvaški nogometni pokal

9d Šibenik - Nogometaši Rijeke, ki jih vodi slovenski trener Simon Rožman, so ubranili naslov zmagovalca hrvaškega pokala. V finalu so v Šibeniku premagali zagrebško Lokomotivo z 1:0. Edini gol je v 76. minuti dosegel Tibor Halilović. Pred tem so bili bližje zadetku Zagrebčani, ki so med drugim zadeli tudi vratnico, ... Delo

Simon Rožman z Rijeko hrvaški pokalni prvak!

9d Pred zadetkom Rijeke so bili bližje zadetku Zagrebčani, ki so med drugim zadeli tudi vratnico, nekajkrat pa se je izkazal tudi reški vratar Ivor Pandur. Malo pred prejetim golom so že mislili, da bodo izvajali enajstmetrovko, sodnik je že pokazal na belo točko, a je po posredovanju v sobi za ... Siol.net

9d Več sledi ... Preberite še: Siol.net

En gol je odločil IZJEMNO IZENAČEN in BORBEN finale hrvaškega pokala: Simon ROŽMAN JE ... (video)

9d V njej sta se udarila podprvak Lokomotiva in Rijeka, ki jo vodi Simon Rožman. Na praznem stadionu Šubićevac v Šibeniku so se v zelo čvrstem in borbenem obračunu veselili nogometaši Rijeke, ki so slavili z 1:0.Edini zadetek na srečanju je dosegel Tibor Halilović v 76. minuti, ko je po odlični ... Ekipa24