Velika senzacija v Nemčiji, PSG in Barcelona do zmag

1d Nogometni velikan Bayern iz Münchna je izpadel v šestnajstini finala nemškega pokala, potem ko ga je ugnal drugoligaš Holstein Kiel po streljanju enajstmetrovk. Redni del srečanja se je končal z izidom 2:2, nato pa so domači, ki zasedajo tretje mesto v drugi ligi, zadeli vseh šest poskusov z 11 metrov, ... Žurnal24

UH, kakšen ŠOK za BAYERN. SENZACIJA, ki si je ni drznil napovedati NIHČE!

1d Bayern iz Münchna je izpadel v šestnajstini finala nemškega pokala, potem ko ga je ugnal drugoligaš Holstein Kiel po streljanju enajstmetrovk. Redni del srečanja se je končal z izidom 2:2, nato pa so domači, ki zasedajo tretje mesto v drugi ligi, zadeli vseh šest poskusov z bele točke, Bavarci pa ... Ekipa24

Evropski prvak Bayern na kolenih v Kielu!

2d Drugoligaš Holstein Kiel je pripravil veliko presenečenje v 2. krogu nemškega pokala. V rahlem sneženju in vetrovnem vremenu je po 11-metrovkah izločil evropskega prvaka in vodilno moštvo Bundeslige Bayern! Dolgo je kazalo na uspeh Bavarcev, ki so z zadetkom Serga Gnabryja v 14. minuti povedli z 1:0, v 48. minuti ... RTV Slovenija