Klopp v zanj groznih trenutkih poka šale

2d Jürgen Klopp v tej sezoni verjetno ne bo mogel več računati na usluge Virgila van Dijka. Foto: Reuters "Tako kot vedno, igralci v tako groznih trenutkih potrebujejo nekaj časa zase. Vsaj na začetku. Dovolj časa sem v nogometu, da vem, kako je s tem," je Jürgen Klopp sprva dejal, da ... Siol.net

Katastrofalna novica za Liverpool

3d Angleški nogometni prvak Liverpool je danes sporočil, da mora eden največjih zvezdnikov rdečih Virgil van Dijk na operacijo kolena. Zaradi operativnega postopka in okrevanja bi lahko nizozemski branilec izpustil preostanek sezone, so še zapisali v taboru Liverpoola. Van Dijk je v soboto odšepal s terena po šestih minutah mestnega derbija ... Žurnal24

Zle slutnje navijačev Liverpoola so se uresničile

3d "Potrjujemo, da bo moral Virgil van Dijk zaradi poškodbe kolena na operacijo. Koliko časa bo okreval, za zdaj še ni znano. Po operaciji bo z rehabilitacijo nadaljeval pod budnim očesom klubskega medicinskega osebka in skušal čim prej priti nazaj na igrišča," so danes zvečer pri Liverpoolu potrdili to, kar je ... Siol.net

ŠOK ZA LIVERPOOL! Brez poveljnika obrambe Van Dijka kar...

4d Za Nizozemca van Dijka, po mnenju mnogih trenutno najboljšega branilca na svetu, je bilo mestnega derbija konec že po 10 minutah. Van Dijk je bil žrtev brutalnega starta Evertonovega vratarja Jordana Pickforda, po katerem je moral zapustiti igro.In minilo bo kar nekaj mesecev preden ga bomo znova videli na zelenici. ... Ekipa24

ZA ZAPOR! Brutalen start nad zvezdnikom LIVERPOOLA, ki je ostal nekaznovan?! (video)

4d Liverpoolski nogometni derbi, imenovan Merseyside, med Evertonom in Liverpoolom se je končal brez zmagovalca. Liverpool je na tekmi, v kateri sta ekipi kazali veliko nervoze, nastopil oslabljen, covid-19 je močno zdesetkal ekipo, že zgodaj na začetku tekme pa je ostal še brez Virgil van Dijka, poveljnika obrambe je z brutalnim ... Ekipa24

Remi na mestnem derbiju Evertona in Liverpoola

4d Nogometaši Evertona in Liverpoola so se v derbiju 5. kroga angleškega prvenstva razšli brez zmagovalca (2:2), kar pomeni, da varovanci Carla Ancelottija ostajajo na vrhu Premier lige. Srečanje pred praznimi tribunami Goodison Parka so bolje začeli gostje, saj so povedli že v 3. minuti. Andrew Robertson je po levi strani ... RTV Slovenija

FANTASTIČEN Merseyside derbi! Padali so GOLI, po DRAMI se končalo TAKOLE! (VIDEO)

4d Končal se je s 'prijateljskih' 2:2, potem ko je gostujoči Liverpool na Goodisonu dvakrat vodil, Everton pa dvakrat izenačil. Za modre sta zadela Michael Keane in slabih deset minut pred koncem rednega dela tekme za končni izid kdo drug kot Dominic Calvert-Lewin, za Liverpool sta zadela kdo drug kot Sadio ... Ekipa24