V živo: Olimpija nevarno visela, nato jo je rešil Kronaveter, igra se derbi začelja #video

63d Črno-beli iz Murske Sobote nadaljuje izjemen niz v prvenstvu. Na zadnjih petih tekmah so neporaženi, od možnih 15 so osvojili kar 13 točk in se močno približali tretjeuvrščenim Domžalam, vratar Matko Obradović pa je v tem obdobju ohranil mrežo nedotaknjeno. Mura ni prejela zadetka v prvenstvu že 464 minut! Zadetek ... Siol.net

Mura že v uvodnih minutah odpravila Celjane

64d Nogometaši Mure so v 27. kolu 1. SNL v gosteh premagali Celje z 2:0 (2:0). Celje je dvakrat v sezoni že premagalo Muro, obakrat z 1:0, tretja zmaga v medsebojnih tekmah pa bi mu pomenila veliko v boju za uvrstitev v kvalifikacije za Evropo, za katero se bori tudi Mura. ... Delo

Neverjeten stampedo Mure, Hadžić izbral (tudi) Kronavetra #video

64d Povratnik na položaj prvega trenerja Olimpije Safet Hadžić je v tej sezoni že vodil zmaje. Foto: Vid Ponikvar V Stožicah bo prvič letos vodil Olimpijo Safet Hadžić. Povratnik na vroči stolček je bil jeseni za kratek čas že trener zeleno-belih. Takrat se je izkazal. Zdaj se mu ponuja priložnost, da ... Siol.net

Prva liga ob 14.30: Celje - Mura

64d 27. krog Prve lige se zaključuje s tremi nedeljskimi tekmami. Celje najprej gosti Muro, kasneje v Stožice k Olimpiji prihaja Aluminij, Gorica pa pričakuje Krško. Celjani so v tej sezoni že dvakrat premagali Muro, ki pa zdaj štiri tekme zapored ne pozna poraza. Obe moštvi se borita za Evropo. Trenutno ... RTV Slovenija

Najboljši strelec lige proti nepremaganemu Obradoviću #video

64d Nedeljski spored se bo začel ob 14.30 v knežjem mestu. Pomerila se bosta Celje in Mura, še kako pomemben dvoboj v boju za morebitno ''evropsko'' četrto mesto. Pri gostiteljih izstopa Rudi Požeg Vancaš. Občasni reprezentant je najboljši strelec Prve lige Telekom Slovenije. Dosegel je že 14 zadetkov, z naskokom največ ... Siol.net

Že viden scenarij: Maribor do zmage popeljal neuničljivi Tavares! #video

64d Velenjčani so po štirih tekmah brez zmage slavili v Kranju in Triglavu primazalo tretjo zaporedno ničlo. Foto: Vid Ponikvar V Kranju sta se srečali ekipi, ki sta v prejšnjem krogu doživeli visoka poraza. Velenjčani so proti Celjanom izgubili z 0:3, Kranjčani pa so se iz Domžal vrnili s pol ducata ... Siol.net

Triglav po domžalski zaušnici prejel še velenjski nokavt

65d Ljubljana - Nogometna pot od sobote do sobote se je za kranjski Triglav razpletla s tretjim porazom, razliko v golih 2:10 in zdrsom na lestvici. Če sta bila Maribor (1:2) in Domžale (1:6) premočna tekmeca in pričakovana zmagovalca, je bil v današnjem uvodnem dvoboju 27. kola neposredni tekmec za obstanek ... Delo

Po Domžalah Triglav ponižal še Rudar #video

65d Darko Milanič se vrača na klop Maribora. Foto: Žiga Zupan/Sportida Derbi 27. kroga Prve lige Telekom Slovenije, še zadnjega pred sklepno četrtino sezone, bo v Ljudskem vrtu. Maribor bo ob 16.45 pričakal Domžale. Vijolice imajo ogromno prednost pred zasledovalci. Olimpija jim gleda v hrbet z zaostankom 12 točk, tako da ... Siol.net

Ob 16.45 na TV SLO 2 in MMC-ju: Maribor - Domžale

65d 27. krog Prve lige v Kranju odpirata Triglav in Rudar, derbi med Mariborom in Domžalami pa boste lahko spremljali v neposrednem prenosu na TV SLO 2 in MMC-ju. Tretjeuvrščeni Domžalčani v Ljudski vrt prihajajo brez nosilca igre Senijada Ibričića. Izvrstni vezist iz Bosne in Hercegovine ima zaradi kartonov prepoved nastopa. ... RTV Slovenija

Neusmiljeno letijo glave, Domžale v Maribor brez najboljšega

65d Prvoligaška karavana se bo danes najprej ustavila na Gorenjskem, kjer se bosta ob 14.30 udarila Triglav in Rudar, velika dolžnika prejšnjega kroga. Srečanje si lahko ogledate v neposrednem prenosu na Planet 2. Kranjčani so v Domžalah prejeli kar šest zadetkov, Velenjčani pa v sosedskem derbiju s Celjani polovico manj. ''Veliko ... Siol.net

65d Ljubljana - Na klop Olimpije se je vrnil Safet Hadžić, kar ni presenečenje. Zanimivejša je podoba prvoligaške lestvice: ogroženi so vsi, razen zadnjega Krškega in prvega Maribora. Vijolični v zadnji tekmi tretje četrtine prvenstva v derbiju v Ljudskem vrtu gostijo Domžale, ki so razpete med napadom na drugo Olimpijo in ... Delo