Takšno je stanje Slovenca, ki je na tekmi Evropske lige nezavestno obležal

5d Slovenski nogometaš Kenan Bajrić je v dresu slovaškega Slovana v četrtek na tekmi v evropski ligi dobil hud udarec v glavo. V bolnišnici je prestal pregled, ker pa so bili posnetki glave v redu, se je v petek že vrnil nazaj v Bratislavo, je danes na novinarski konferenci potrdil trener ... Žurnal24

Nesrečni Bajrić se je vrnil na Slovaško

5d "Pozitivno je, da se je Kenan v petek zvečer vrnil na Slovaško. Verjamem, da bo z njim vse v redu," je na novinarski konferenci pred nedeljsko prvenstvo tekmo dejal Kozak. Bajrića je v 78. minuti četrtkove tekme nesrečno v glavo pri strelu s škarjicami udaril Mehičan Raul Jimenez. Tekma je ... Siol.net

Jan Kozak

Jan Kozak

5d Pozitivno je, da se je Kenan v petek zvečer vrnil na Slovaško. Verjamem, da bo z njim vse v redu. Trener Slovana Bratislave Jan Kozak na novinarski konferenci pred nedeljsko tekmo slovaškega prvenstva o stanju slovenskega branilca Kenana Bajrića, ki je v četrtek na srečanju Evropske lige proti Wolverhamptonu (1:0) ... RTV Slovenija

Bajrić se je po grdi poškodbi že vrnil v Bratislavo

5d »Pozitivno je, da se je Kenan v petek zvečer vrnil na Slovaško. Verjamem, da bo z njim vse v redu,« je na novinarski konferenci pred nedeljsko prvenstvo tekmo dejal Kozak. Bajrića je v 78. minuti četrtkove tekme nesrečno v glavo pri strelu s škarjicami udaril Mehičan Raul Jimenez. Tekma je ... Dnevnik

POT DOMOV! V Kenana verjame tudi njegov trener

5d Slovenski nogometaš Kenan Bajrić je v dresu slovaškega Slovana v četrtek na tekmi v ligi Europa dobil hud udarec v glavo. V bolnišnici je prestal pregled, ker pa so bili posnetki glave v redu, se je v petek že vrnil nazaj v Bratislavo, je danes na novinarski konferenci potrdil trener ... Ekipa24

IZREDNA NOVICA: Kenan Bajrić je sinoči ležal v nezavesti - poglejte pa, KJE JE ZDAJ!

6d Čeprav je sinoči dobil hud pretres možganov, potem ko ga je mehiški napadalec Raul Jimenez z brutalnim udarcem v glavo spravil v nezavest, slovenski branilec Kenan Bajrić okreva izjemo hitro. V bolnišnici v Angliji je presenetil vse zdravnike in njihove napovedi, ki so šle v smeri, da bi Slovenca utegnili ... Ekipa24

Spodbudne novice: Slovenec po grozljivi poškodbi že na poti na Slovaško

6d Nekdanji branilec Olimpije Kenan Bajrić je odšel na gostovanje v Wolverhampton s ciljem, da se predstavi v čim boljši luči in pomaga Slovanu do novega evropskega uspeha. Do 78. minute je kazalo gostom imenitno. Rezultat je bil še vedno 0:0 (gostitelji so v 54. minuti prek Rubena Nevesa zapravili strel ... Siol.net

FOTO in VIDEO: Strašna poškodba Slovenca, dobil je udarec v glavo
Slovenske novice

6d Slovenski nogometaš Kenan Bajrić jo je na tekmi lige Europa hudo skupil. Posnetek, ki je zaokrožil po svetovnem spletu je zastrašujoč. Videti je, kako so bili člani obeh moštev - tako njegovega Slovana iz Bratislave kot Wolverhampton Wanderersov zaskrbljeni, ko je Bajrić negibno obležal na tleh. V 78. minuti ga ... Slovenske novice

TOP! Tole Šporarjevo SPOROČILO Bajriću je NASMEJALO VSE: Kolikor te poznam, danes ... (foto)

6d Kot gotovo veste, jo je slovenski branilec hudo skupil na četrtkovi tekmi lige Europa, ko ga je v glavo nehote, a izjemno močno brcnil mehiški napadalec Wolverhamptona Raul Jimenez. Bajrić je bil kako minuto nezavesten, prepeljali so ga v bolnišnico, kjer je ostal in se ni mogel vrniti v Bratislavo. ... Ekipa24

#video Slovenski branilec po silovitem udarcu v glavo obležal nezavesten

6d Četrtkova tekma evropske lige med Wolverhamtonom in Slovanom iz Bratislave, ki jo je z 1:0 dobil angleški predstavnik, se je nesrečno in predčasno končala za gostujočega branilca Kenana Bajrića. Štiriindvajsetletni Slovenec je namreč v zaključku tekme ob poskusu strela domačina Raula Jimeneza s škarjicami prejel močan udarec v glavo. Bivši ... Dnevnik

O TEM GOVORIJO VSI! Njegov rojak LEŽAL NEZAVESTEN - glejte, kaj je NAREDIL ŠPORAR! (video)

6d Veliko smo pisali o tem, da jo je na četrtkovi tekmi lige Europa med Wolverhamptonom in Slovanom iz Bratislave hudo skupil slovenski branilec Kenan Bajrić. Pri poskusu tako imenovanih škarjic ga je v glavo močno brcnil mehiški napadalec Raul Jimenez, pri čemer je Bajrić ostal brez zavesti in poskrbel za ... Ekipa24

Slovenec obležal nezavesten po udarcu v glavo, zavladala je panika

6d Na tekmi evropske lige med angleškim premierligašem Wolverhamptonom in Slovanom iz Bratislave jo je grdo skupil občasni slovenski reprezentant Kenan Bajrić. Ta je ob posredovanju prejel grd udarec v glavo, ko je napadalec Wolvesov Raul Jimenez poskušal zadeti s škarjicami. Bajrić je obležal nezavesten na tleh, na zelenici pa je ... Žurnal24

Grozljiva poškodba Slovenca, ki je noč preživel v bolnišnici

6d Nekdanji branilec Olimpije Kenan Bajrić je odšel na gostovanje v Wolverhampton s ciljem, da se predstavi v čim boljši luči in pomaga Slovanu do novega evropskega uspeha. Do 78. minute je kazalo gostom imenitno. Rezultat je bil še vedno 0:0 (gostitelji so v 54. minuti prek Rubena Nevesa zapravil strel ... Siol.net

NESREČNEGA SLOVENCA so morali pustiti v ANGLIJI! To je njegovo zdravstveno stanje

6d Andraž Šporar se na tekmi četrtega kroga prvič ni vpisal med strelce, še huje pa jo je odnesel Kenan Bajrić, ki je dobil močan udarec v glavo po poskusu škarjic Raula Jimeneza. Obležal je nezavesten, zdravniško osebje ga je oskrbovalo skoraj 10 minut in ga nato pripeljalo v bližnjo bolnišnico. ... Ekipa24

Najprej je NOKAVTIRAL Slovenca, nato zabil gol za ZMAGO! Mehičanova reakcija po zadetku OSUPNE (video)

6d Slovenski nogometaš je po HUDEM udarcu v glavo NEZAVESTEN obležal, stadion je OBNEMEL (video) Cela Evropa govori o dogajanju na tekmi med angleškim Wolverhamptonom in slovanom iz Bratislave, ko je Mehičan Raul Jimenez nokavtiral slovenskega branilca Kenana Bajrića, ta pa je nezavesten obležal na zelenici. Hitro mu je pomagala zdravniška ... Ekipa24

GROZA! Slovenski nogometaš je po HUDEM udarcu v glavo NEZAVESTEN obležal, stadion je OBNEMEL (video)

6d Na tekmi lige Europa med Wolverhamptonom in slovensko obarvanim Slovanom iz Bratislave je prišlo do tako grozljivega dogodka, da je obnemel celoten stadion. V 78. minuti tekme je član angleške ekipe Raul Jimenez želel atraktivno zadeti s škarjicami, pri svojem poskusu pa je v glavo zadel nekdanjega člana Olimpije Kenana ... Ekipa24