Iličićev trener bruhal ogenj na sodnike: To je škandal #video

65d Strateg Atalante, za katerega se zanima Roma, je bil tako nezadovoljen, da je dvoboj označil za škandal. Lazio je zmagal z 2:0, oba zadetka pa je dosegel v zadnjih osmih minutah, ko sta zadela v polno Srb Sergej Milinković-Savić in Argentinec Joaquin Correa. Moštvo iz Bergama, katerega je na Olimpijskem ... Siol.net

So sodniki ILIČIĆU 'UKRADLI' naslov pokalnega prvaka?! IZJEMNA NAPAKA sodnikov, ki v Italiji zelo odmeva!

65d Upali so na sanjski zaključek sezone - z dvignjenim pokalom v italijanskem pokalu in uvrstitvijo v ligo prvakov, zdaj pa je navijače in nogometaše Atalante doletelo razočaranje. Pokal je z zmago 2:0 pripadel Laziu, zdaj Josipu Iličiću in druščini ostane boj za najelitnejše klubsko tekmovanje, ki bi ga tako zelo ... Ekipa24

Po VELIKI DRAMI žalost v Bergamu: Josip Iličić ostal brez pokala!

65d Za zmagovalce sta zadela Sergej Milinković-Savić v 82. in Correa v 90. minuti.Za Lazio je to sedmi pokalni naslov in prvi po letu 2013. Ekipa iz Bergama, ki je v domačem prvenstvu na dobri poti, da se prebije na mesta, ki vodijo v ligo prvakov, pa je edini pokal doslej ... Ekipa24

Iličićevi ostali brez lovorike, naslednji na vrsti Juventus

65d Nogometaši Atalante so končali zavidljivi niz 13 tekem brez poraza v vseh tekmovanjih, potem ko jih je v finalu italijanskega pokala premagal Lazio z 2:0 (Milinković Savić, Correa). Moštvo iz Bergama je v prvi uri igre resda prikazalo več, zaman je dvakrat zatreslo tudi vratnico. Josip Iličić je igral vso ... Delo

Josip Iličić ostaja brez italijanske lovorike, pokal Laziu

65d Na Olimpijskem stadionu v Rimu se v zadnjih tednih nepremagljivi nogometaši Atalante lovili svoj drugi pokalni naslov v zgodovini (lovoriko je osvojila le leta 1963, v finalu pa zaigrala še v letih 1987 in 1996), a so bili uspešnejši nogometaši "domačega" Lazia, ki so do zmage prišli v drugem polčasu, ... Siol.net

Finale italijanskega pokala: Atalanta - Lazio

65d Slovenskega reprezentanta Josipa Iličića ob 20.45 čaka eden najpomembnejših obračunov v karieri. Finale italijanskega pokala, v katerem se bo njegova Atalanta v Rimu zoperstavila Laziu. Lazio ima sicer prednost domače zelenice, a statistika je v letošnji sezoni na strani Atalante, saj je v Serii A dvakrat premagala rimsko ekipo, nazadnje ... RTV Slovenija

Bo Josip Iličić dvignil italijanski pokal?

65d Danes bo na Olimpijskem stadionu v Rimu zelo bučno. Tribune bodo polne, navijaško prednost ima seveda "domači" Lazio, a bo imela tudi Atalanta podporo kakšnih 25 tisoč navijačev. Nogometaši v črno-modrih dresih so v zadnjih tednih nepremagljivi, med njimi ipa zstopa ravno Josip Iličić, ki igra v življenjski formi. Danes ... Siol.net

Največja tekma v karieri Josipa Iličića: invazija v Rim, kot se ne pomni

65d Danes bo na Olimpijskem stadionu v Rimu zelo bučno. Tribune bodo polne, v večno mesto prihaja 25 tisoč navijačev Atalante, ki bodo poskušali preglasiti ''domače'' privržence Lazia. Stiskali bodo pesti za junake v črno-modrih dresih, ki so v zadnjih tednih nepremagljivi. Med njimi izstopa Josip Iličić. Nastopa v življenjski formi. ... Siol.net

Največja tekma v karieri Josipa Iličića

65d Danes bo na Olimpijskem stadionu v Rimu zelo bučno. Tribune bodo polne, v večno mesto prihaja 25 tisoč navijačev Atalante, ki bodo skušali preglasiti ''domače'' privržence Lazia. Stiskali bodo pesti za junake v črno-modrih dresih, ki so v zadnjih tednih nepremagljivi. Med njimi izstopa Josip Iličić. Nastopa v življenjski formi. ... Siol.net

Josip Iličić sprožil izredne razmere na relaciji Bergamo-Rim

66d Malokateri slovenski nogometni reprezentant bo v tej sezoni igral tako zahtevno tekmo kot nocoj Josip Iličić. Finale italijanskega pokala bo spektakel, vreden ogleda, v katerem se bosta borila za prestižno lovoriko Lazio in Atalanta. To je sprožilo prometni zamašek na relaciji Bergamo–Rim, tako veliko zanimanje vlada med navijači za vrhunec ... Delo