Ni Mbappeja, ni panike! PSG dopolnil trojček

80d Nogometaši pariškega PSG so prišli še do enega domačega trojčka, potem ko so v finalu francoskega ligaškega pokala v petek zvečer po enajstmetrovkah s 6:5 premagali Olympique Lyon. Po rednem delu in podaljšku je bilo 0:0. V odločilnem krogu kazenskih strelov je bil uspešen Pablo Sarabia, potem ko je vratar ... Žurnal24

Ne, prav TEGA si ni želel NIHČE: V PSG-ju zvoni RDEČI ALARM, kdaj bo konec SLABIH STVARI?!

80d Najprej so v Franciji predčasno končali prvenstvo, zaradi česar sta PSG in Lyon ostala brez tekem pred zaključnimi boji lige prvakov. Po vrnitvi na zelenice pa se slabe stvari v Parizu kar kopičijo.Najprej jo je v finalu pokalnega tekmovanja skupil eden glavnih zvezdnikov Kylian Mbappe, ki je izgubljen za četrfinalni ... Ekipa24

V Franciji prižgali zeleno luč petim menjavam

80d Francija je po marčevskem izbruhu pandemije novega koronavirusa odpovedala vsa nogometna dogajanja. Naslov državnega prvaka je osvojil razvpiti PSG, ki je pred dobrim tednom po zmagi nad ekipo St. Etienne osvojil francoski pokal, drevi pa ga čaka še finalna tekma francoskega ligaškega pokala proti Lyonu. PSG se bo 12. avgusta ... Siol.net

Komu francoski ligaški pokal?

81d V Franciji, kjer se je nogometna sezona v državnem prvenstvu končala predčasno, bo danes na sporedu finale ligaškega pokala. Na Stade de France v Parizu se bosta pomerila PSG in Lyon. Parižani so v polfinalu s 3:0 odpravili Reims, Lyon pa je po enajstmetrovkah izločil Lille (3:2). Siol.net