Po 'ponižanju' zdaj ULTIMATIVNA ČAST za Iličića?! To, kar pripravlja ATALANTA, si zaslužijo le največji!

5d Dogajanje med trenerjem Atalante Gian Pierom Gasperinijem in slovenskim zvezdnikom Josipom Iličićem je dvignilo ogromno prahu. Verjetno se še spomnite dogajanja med prvo tekmo osmine finala z Realom, ko ga je Gasperini v igro poslal v drugem polčasu in ga po pol ure že spet zamenjal, ker naj ne bi ... Ekipa24

Gasperini po IZŽIVLJANJU zdaj OBRNIL PLOŠČO! Iličiću zdaj SPOROČIL, da...

6d Atalanta se je po porazu z Realom v ligi prvakov hitro pobrala in danes v serie A v gosteh premagala Sampdorio. Slovenski reprezentant Josip Iličić je tudi tokratno tekmo začel na klopi za rezerve, v igro je prišel po uri igre. Toda za razliko od obračuna z Madridčani ga trener ... Ekipa24

Gasperini je še enkrat UDARIL po Iličiću: PREVEČ se govori o Josipu!

6d Poleg tega pa se je dotaknil tudi nenavadne poteze, ko je na omenjeni tekmi v 56. minuti v igro poslal Josipa Iličića, nato pa ga je na veliko presenečenje vseh na klop potegnil 30 minut pozneje. To je seveda povzročilo veliko negodovanja, saj so mnogi mnenja, da si Gasperini tega ... Ekipa24

Zakaj je tako ponižal Josipa ILIČIĆA?! Trener ATALANTE je pojasnil odločitev, ki je razburila celo ZAHOVIĆA!

8d Je med trenerjem Atalante in Josipom Iličićem dokončno počilo? To vprašanje si je po sredini tekmi lige prvakov (upravičeno) postavil marsikateri nogometni navdušenec. Tudi Zlatko Zahović, ki je bil gost studia pred tekmo Atalante in Reala in ki je po koncu kritično pokomentiral potezo izkušenega trenerja. Gian Piero Gasperini je ... Ekipa24

Junak Reala Mendy je bil pol leta na invalidskem vozičku

8d »Nisem vedel, kako naj proslavim gol, ker je bil moj prvi na evropskih tekmovanjih,« je po prvi tekmi osmine finala lige prvakov pripovedoval Ferland Mendy, strelec gola za zmago Reala iz Madrida na gostovanju v Bergamu pri Atalanti z 1:0. Ko je vse kazalo, da se bo Atalanta ubranila z ... Dnevnik

Gasperini pojasnil, zakaj je "ponižal" Iličića

9d Tekmo je močno zaznamovala izključitev švicarskega vezista Rema Freulerja v 17. minuti, kar je domačim otežilo delo v boju s favoriziranim nasprotnikom. Atalanta se je z igralcem manj branil vse od 86. minute, ko je prednosti Realu priigral Ferland Mendy. V Bergamu vre Šport Trener Atalante na tekmi Lige prvakov ... Žurnal24

Zlatko ZAHOVIĆ močno udaril po sodniku in TRENERJU ATALANTE: To, kar je naredil ILIČIĆU? Pozablja, da ...

9d Najboljši strelec slovenske reprezentance je bil že po prvem polčasu prepričan, da je potek tekme močno krojil sodnik, ki je že v 17. minuti poskrbel, da je Atalanta ostala brez igralca in se je moral proti Realu braniti z 10 nogometaši ter iskati priložnosti. "Sodnik je uničil tekmo, en velik ... Ekipa24

Trener Atalante na tekmi Lige prvakov pred vsemi ponižal Iličića

9d Dostojen upor Atalante, ki je na tekmi Lige prvakov kljub igralcu manj šele v samem zaključku kapitulirala z 0:1 proti velikemu Real Madridu, je povsem zasenčil incident med trenerjem Gian Pierom Gasparinijem in prvim zvezdnikom kluba Josipom Iličićem. Liga prvakov Šport Žalosten večer za Iličića, Man City zanesljiv Klub iz ... Žurnal24

V Bergamu je vroče, kaj se dogaja z Iličićem?

9d Italijanski prvoligaš je na prvi tekmi osmine finala najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja igrišče zapustil sklonjenih glav. Slovenski nogometaš Josip Iličić je na presenečenje mnogih tekmo začel na klopi, v igro je vstopil v 56. minuti, močno pa je zbodla odločitev trenerja Atalante Giana Piera Gasperinija, ki je vidno nezadovoljnega Slovenca ... Siol.net

Trener ATALANTE je brutalno PONIŽAL Josipa ILIČIĆA, nato pa mu je v obraz zabrusil: Naredi kaj, ne pa da ... (foto)

9d Nogometaši iz Bergama so imeli namreč na zelenici večino dvoboja igralca manj po prestrogi izključitvi že v 17. minuti tekme. Takrat je sodnik Tobias Stieler izključil Rema Freulerja, ki naj bi Viniciusa oviral pri izraziti priložnosti za dosego zadetka, posredovanja v sobi za VAR pa kljub strogi odločitvi ni bilo. ... Ekipa24

Chelsea povzročil glavobol Janu Oblaku

9d Atletico Madrid se je znašel v nezavidljivem položaju, potem ko je izgubil prvo tekmo osmine finala lige prvakov proti Chelseaju (0:1). Vodilno moštvo španske lige je bilo v vlogi gostitelja, čeprav so tekmo zaradi strogih ukrepov oblasti na Iberskem polotoku odigrali v Bukarešti. Zmagoviti gol je v drugem polčasu prispeval ... Dnevnik

Ko je bil Iličić zamenjan, je Atalanta prejela gol

9d Atalanta – Real Madrid 0:1 Pri Realu je zaradi poškodb manjkalo kar devet igralcev, zato je v Italijo dopotoval le z 12 nogometaši prve ekipe, ostalih šest mest pa so zapolnili igralci iz druge (mladinske) zasedbe kluba. V povprečni tekmi je bil ključni trenutek v 18. minuti, ko je Atalanta ... Dnevnik

Žalosten večer za Iličića, Man City zanesljiv

9d Več sledi! Liga prvakov, osmina finala (prve tekme): Atalanta - Real Madrid 0:1 (0:0) Mendy 86. RK: Freuler (Atalanta) 17. Borussia Mönchengladbach - Manchester City 0:2 (0:1) Silva 29., Jesus 65. Atlético Madrid - Chelsea 0:1 (0:0) Giroud 68. Lazio - Bayern München 1:4 (0:3) Correa 49.; Lewandowski 9., Musiala ... Žurnal24

Atalanta - Real Madrid, Borussia (M) - Manchester City (postave)

9d Na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov bo Atalanta gostila madridski Real. Josip Iličić bo začel na klopi ekipe iz Bergama. Kraljevi klub je na stadionu Gewiss zelo oslabljen. Najboljši strelec Karim Benzema, kapetan Sergio Ramos, Eden Hazard, Dani Carvajal in Marcelo niso v kadru. Trener Zinedine Zidane ima na ... RTV Slovenija

Oblak: Moramo ostati pozitivni, sezona je še dolga

10d Atletico Madrid je letošnjo sezono začel odlično, se uvrstil v izločilne boje Lige prvakov, prepričljivo vodil v državnem prvenstvu, a odlični nastavki so se v zadnjih dneh začeli majati. Pregovorno trda obramba je začela škripati. Na prvih 16 tekmah La Lige je prejela le šest zadetkov, na zadnjih osmih tekmah ... RTV Slovenija

Ko je nemočen tudi JAN OBLAK! Londončani s SPEKTAKULARNIM golom poglobili krizo Atletica! (video)

10d Večji del tekme v romunski prestolnici med trenutno vodilno zasedbo španskega prvenstva, kjer blesti slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, in petouvrščeno iz angleškega prvenstva je minil v pravem taktičnem boju, edini gol na tekmi pa je po atraktivnih "škarjicah" dosegel Francoz Olivier Giroud. Glavni sodnik Felix Brych iz Nemčije je ... Ekipa24

Real Madrid proti Atalanti z le 45 odstotki prvega moštva

10d Z nocojšnjima tekmama med Atalanto in Realom Madrid ter Borussio Mönchengladbach in Manchestrom Cityjem se bo drevi zaključila prva polovica osmine finala nogometne lige prvakov. Atalanta – Real Madrid Tekma proti Atalanti slovenskega reprezentančnega vezista Josipa Iličića bi morala za klub iz Madrida predstavljati svojevrsten praznik, saj bo kot prvi ... Dnevnik

Bavarski šov v Rimu, Chelsea ugnal Atletico

10d Evropski prvak Bayern München je z eno nogo že v četrtfinalu lige prvakov. Na uvodni oviri izločilnih bojev je serijski nemški prvak v gosteh odpihnil Lazio (4:1) in si zagotovil udobno prednost pred povratnim obračunom na Bavarskem. Blizu napredovanja je tudi Chelsea, ki je z 1:0 ugnal Atletico iz Madrida. ... Dnevnik

Oblaka matirale škarjice, Bavarci osvojili Rim

10d Več sledi! Liga prvakov, osmina finala (prve tekme): Atlético Madrid - Chelsea 0:1 (0:0) Giroud 68. Lazio - Bayern München 1:4 (0:3) Correa 49.; Lewandowski 9., Musiala 24., Sané 42., Acerbi 47./ag SREDA: Atalanta - Real Madrid Borussia Mönchengladbach - Manchester City RB Leipzig - Liverpool 0:2 (0:0) Salah 53., ... Žurnal24

Giroud z mojstrovino priigral zmago nad Oblakovimi, Bayernu se je smejalo v Rimu

10d Ta teden je prišla na vrsto še druga polovica udeležencev osmine finala. Atletico Madrid, vodilni španski prvoligaš, v Bukarešti gosti Chelsea. Jan Oblak igra z motiviranim tekmecem, ki po prihodu nemškega stratega Thomasa Tuchla niza boljše rezultate in na sedmih srečanjih sploh še ni izgubil (pet zmag in dva remija), ... Siol.net

Atletico Madrid - Chelsea, Lazio - Bayern (postave)

10d Jan Oblak in soigralci, ki so lani v osmini finala Lige prvakov izločili branilca naslova Liverpool, se letos za preboj v četrtfinale merijo s Chelseajem. Prva tekma se bo ob 21.00 začela v Bukarešti. Drugi današnji dvoboj je Lazio - Bayern. Danes ob 21.00:LAZIO – BAYERN Lazio: Reina, Patric, Acerbi, ... RTV Slovenija

Veliko SUAREZOVO razkritje: besede, s katerimi ga je BARCELONA nagnala, resnično šokirajo!

11d Atletico je kljub nekaj spodrsljajem še vedno vodilna ekipa španskega prvenstva, v torek zvečer pa jo čaka izjemno napet dvoboj osmine finala lige prvakov s Chelseajem. Vse oči bodo prav gotovo uprte tako v Jana Oblaka kot v Luisa Suareza. Veliko prahu pred tekmo pa je s svojim intervjujem za ... Ekipa24

Oblakovemu zvezdniškemu prijatelju ne gre v glavo, kako ga je lahko Barcelona tako prizadela

11d Obračun med Atleticom in Chesleajem, ki bo zaradi koronskih omejitev potekal na praznem stadionu Arena Nationala v romunskem glavnem mestu, predstavlja enega izmed vrhuncev osmine finala lige prvakov. Slovenski vratar Jan Oblak ima v sezoni 2020/21 priložnost, da osvoji kar dve lovoriki, kateri še ni osvojil v bogati karieri. Lahko ... Siol.net

Dvoboj golgeterjev v Rimu

11d Slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak bo nocoj ob 21. uri z Atleticom odigral prvo tekmo osmine finala proti zmagovalcu lige prvakov iz leta 2012 Chelseaju. Še uglednejšega tekmeca jutri pričakuje Josip Iličić, ki bo z Atalanto gostil Real Madrid. Lazio – Bayern München Aktualni evropski prvak Bayern München bo v ... Dnevnik

Lazio želi na največji tekmi v zadnjih dveh desetletjih presenetiti oslabljene Bavarce

11d Trener Bayerna Hansi Flick ima veliko težav pred prvo tekmo osmine finala Lige prvakov z Laziom. Številne okužbe in poškodbe po vrnitvi iz Katarja so zelo zdesetkale evropske prvake. Na drugi torkovi tekmi se bosta srečala madridski Atletico in Chelsea. Bavarci so na zadnjih dveh tekmah Bundeslige osvojili le točko. ... RTV Slovenija