Tako je bil videti FESTIVAL 9 GOLOV v Ljudskem vrtu (video)

7d Za vijoličastimi je prva prijateljska preizkušnja po treh dnevih treningov, ki so jih opravili po kratkem oddihu, v Ljudskem vrtu so gostovali Beltinčani. Prekmurski drugoligaš se je dostojno upiral v prvem polčasu, ko so si Mariborčani po zgodnjem zaostanku zagotovili minimalno prednost (2:1), v nadaljevanju pa je bil na igrišču ... Ekipa24

Maribor napolnil mrežo Beltincev

8d Že do polčasa je v minuli sezoni drugouvrščeno moštvo Prve lige Telekom Slovenije vodilo. V deveti minuti je zadel Amir Dervišević, v 36. pa Luka Zahović. V drugem polčasu so v razmiku 23 minut zadeli še Gregor Bajde dvakrat in Marcos Tavares po dvakrat ter Jasmin Mešanović in Felipe Santos ... Siol.net

Za Mariborom je prva pripravljalna tekma: Sergej Jakirović je videl POVSEM RAZLIČNA POLČASA! (video)

8d Nasprotnik vijoličastih je bil drugoligaš iz Beltincev, ki se je odlično upiral favoriziranemu tekmecu. Gostje so v sedmi minuti celo povedli, ko je Marić premagal Ažbeta Juga. Vodstvo gostov ni trajalo dolgo, le dve minuti pozneje je namreč zadel Dervišević. Akcijo je začel Milec, podal Zahoviću, slednji pa je na ... Ekipa24

Maribor napolnil mrežo tekmeca

8d Maribor - Nogometaši Maribora so na prvi pripravljalni tekmi pred novo sezono 2020/21 dosegel visoko zmago proti Beltincem z 8:1. Do 12. avgusta, ko se bo predvidoma začela jubilejna 30. sezona slovenskega državnega prvenstva, bodo vijoličasti odigrali še dva pripravljalna obračuna. Mariborčani so na tekmi proti Beltincem zaostajali, potem ko ... Delo