Ronaldo potopil tekmeca, pred tem pa ZGREŠIL PRAZEN GOL! Kako je to mogoče?! (video)

11d Nogometaši Juventusa, ki branijo naslov prvaka v italijanski ligi, so v zadnji tekmi 23. kroga premagali Crotone s 3:0. Torinčani imajo na tretjem mestu 45 točk, osem manj in tekmo manj od vodilnega Interja ter štiri točke in tekmo manj od drugouvrščenega Milana. V Torinu je Juventus povedel v 39. ... Ekipa24

Cristiano z dvema skokoma na vrh lestvice strelcev

11d Nogometaši Juventusa, ki branijo naslov prvaka v Serie A, so v zadnji tekmi 23. kola premagali Crotone (3:0). Torinčani imajo na tretjem mestu 45 točk, osem manj in tekmo manj od vodilnega Interja ter štiri točke in tekmo manj od drugouvrščenega AC Milana. V Torinu je Juventus povedel v 39. ... Žurnal24

Juventus po dvojčku Ronalda že diha za ovratnik Milanu

11d Na zadnji tekmi 23. kroga Serie A je Juventus odpravil zadnjeuvrščeni Crotone s 3:0. Najboljši strelec italijanskega prvenstva Cristiano Ronaldo je v prvem polčasu odločil srečanje z dvema zadetkoma z glavo. Torinčani imajo na tretjem mestu 45 točk, osem manj in tekmo manj od vodilnega Interja ter štiri točke in ... RTV Slovenija

Ronaldo znova na vrhu lestvice strelcev, vodilni Handanovićevi pobegnili na +4

11d Atalanta je v drugi zanimivi nedeljski tekmi v Bergamu s 4:2 odpravila Napoli, Josip Iličić pa tokrat zanjo ni igral. Trener Gian Piero Gasperini se je odločil, da slovenskega zvezdnika spočije za prihajajočo prvo tekmo osmine finala lige prvakov proti Real Madridu, ki bo na sporedu prihodnji teden. Veliko veselje ... Siol.net

Tako je Handanović spravljal Zlatana v obup

12d Italijansko prvenstvo je letos zanimivo kot že dolgo ne. Po večletni dominaciji Juventusa sta v tej sezoni v boju za naslov spet oba milanska velikana - AC Milan in Inter. V 23. kolu sta se na San Siru pomerila med seboj, uspešnejši pa so bili črno-modri (0:3), ki so se ... Žurnal24

Ne Superman, temveč SUPERHANDA! S TREMI norimi obrambami v ENI MINUTI je utišal vse kritike! (video)

12d S to zmago so se črno-modri utrdili na prvem mestu lestvice, kjer imajo zdaj 4 točke prednosti pred Milanom. Inter je povedel že v peti minuti, ko je po podaji Romeluja Lukakuja z desne strani z glavo zadel Lautaro Martinez, za katerega je bil to 12. gol sezone. V uvodu ... Ekipa24

Batman se vrača: dnevi slave Samirja Handanovića

12d Po več kot 500 tekmah v prvi italijanski ligi, 66 evropskih nastopih in prek 80 reprezentančnih tekmah je težko trditi, da je bil nastop Samirja Handanovića na nedeljskem derbiju najboljši na njegovi nogometni poti, toda glede na predstavo in pomembnost tekme zapisi o tekmi kariere zagotovo niso daleč od resnice. ... Siol.net

Handanović zaznamoval veliki milanski derbi, Inter je pobegnil na plus štiri

13d Veliko veselje Samirja Handanovića na velikem milanskem derbiju, po katerem ima Inter na vrhu štiri točke prednosti. Bo slovenski vratar letos le dočakal svojo prvo lovoriko? Trenutno kaže, da bo. Foto: Reuters Danes zanimiva tekma čaka Josipa Iličića z Atalanto, gostil bo Napoli. Parma Jasmina Kurtića, ki se bori za ... Siol.net

Milan - Inter 0:1 (polčas)

13d V 23. krogu italijanske nogometna lige je v ospredju derbi med vodilnima ekipama iz Milana Milanom in Interjem. Tekma se je na stadionu Giuseppe Meazza začela ob 15.00. V 5. minuti je Inter že proslavljal gol. Romelu Lukaku je poslal natančen predložek pred vrata, kjer je Lautaro Martinez, pozabljen s ... RTV Slovenija