» Članki v skupini

Vroč obračun v Madridu dobiva še 'tretji polčas': Bayern zahteva pojasnila zaradi policijskih posredovanj
24ur.com

184d Nekaj ur po tekmi, ki se je končala z zmago Reala s 4:2 po podaljšku je madridsko-bavarska bitka dobila še policijsko poglavje. Nemški klub je namreč uradno vložil pritožbo na krovno evropsko zvezo Uefo zaradi posredovanja madridske policije med polčasom na delu tribun, kjer so bili navijači gostujoče ekipe. Policija ... 24ur.com

Cholo navdušen nad vztrajnostjo Atletov
Nogomania

184d Atletico Madrid se je včeraj ob vsej medijski pozornosti, ki je pripadla dvoboju Reala in Bayerna, dokaj tiho in neopazno prebil v polfinale lige prvakov. Povratno tekmo v Leicestru je navkljub pritisku angleških prvakov v drugem polčasu odločil gol v gosteh Saula Nigueza v 26. minuti. Po tekmi je bil ... Nogomania

Brez dvoma smo bili boljši
Nogomania

184d Od šestih golov, ki jih je madridski Real na dveh tekmah četrtfinala Lige prvakov zabil Bayernu, jih je Cristiano Ronaldo zabil kar pet. Odlični Portugalec je tako prebrodil krajšo strelsko krizo in se vrnil v velikem slogu. Včeraj je Ronaldo dosegel hat-trick in tako še drugič odigral ključno vlogo ob ... Nogomania

Ancelotti: Serija sodniških napak odločila potnika v polfinale

184d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Madridski Real in Bayern sta v četrtfinalu Lige prvakov uprizorila spektakel vreden finalne tekme. V središču je bil znova sodnik. Viktor Kassai je močno ... RTV Slovenija

Svet24

184d Veliko se je in veliko se bo govorilo o o spopadu Real Madrida in Bayerna na madridski zelenici. V središču dvoboja dveh velikih, v kterem je slavil Real Madrid, so sodniki, kritike pa so se usule na delo Madžara Viktorja Kassaija. Real Madrid je zmagal z rezultatom 4:2 z igralcem ... Svet24

Pri Bayernu ogorčeni: Taka kraja se v ligi prvakov ne bi smela zgoditi #video

185d Nemški prvak se je na Santiago Bernabeu odpravil ''okrepljen'' s povratnikom po poškodbi Robertom Lewandowskim in z jasnim ciljem, da izničijo prednost Reala (1:2) s prve tekme in se uvrstijo med štiri najboljše. Po napaki kapetana Reala Sergia Ramosa, ki si je zabil avtogol, so Bavarci povedli z 2:1, a ... Siol.net

Ronaldo po drami potopil Bayern, med štiri tudi Oblak
Slovenske novice

185d Znana sta prva polfinalista nogometne lige prvakov. Po povratnih tekmah v Leicestru in Madridu sta se med najboljše štiri evropske ekipe uvrstila Atletico in Real, ki sta izločila Leicester in Bayern.Čeprav so slovenski ljubitelji nogometa spremljali tudi drugo madridsko moštvo, seveda zaradi slovenskega reprezentančnega vratarja pri Atleticu, pa je bila ... Slovenske novice

Oblakov Atletico v polfinalu lige prvakov, po drami v Madridu pa še Real
Politikis

185dPolitikis

Liga prvakov, četrtfinale (V ŽIVO) - Leicester : Atletico 1:1, Real : Bayern 1:2 (2. polčas)*

185d Ljubljana - Finalista minule sezone nogometne lige prvakov, madridska mestna tekmeca Real in Atletico, imata nocoj možnost, da se kot prva prebijeta med polfinaliste elitnega evropskega klubskega tekmovanja tudi v tej sezoni. Oba imata namreč iz prvih četrtfinalnih obračunov ugodno izhodišče in prednost po enega zadetka, s tem da »galaktiki« ... Delo

Liga prvakov, četrtfinale (V ŽIVO) - Leicester : Atletico 0:1, Real : Bayern 0:0 (polčas)*

Liga prvakov, četrtfinale (V ŽIVO) - Leicester : Atletico, Real : Bayern (20.45)*

Liga prvakov: Real - Bayern, Leicester - Atletico (postave)

185d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Robert Lewandowski se je po poškodbi vrnil v začetno postavo Bayerna, ki bo od 20.45 na povratni tekmi četrtfinala Lige prvakov lovil zaostanek z ... RTV Slovenija

Bayern z vsemi močmi nad oslabljeni Real, bo Oblak spet v polfinalu?

185d Četrtfinale lige prvakov, prve tekme Bayern velik preobrat na Santiagu Bernabeu lovi tudi z najboljšim strelcem Robertom Lewandowskim, ki ga na prvi tekmi v Münchnu, kjer so Bavarci izgubili z 1:2, ni bilo. Prav tako lahko trener nemškega prvaka Carlo Ancelotti računa na oba osrednja branilca, katerih nastop je bil ... Siol.net

Obsedeno stanje v Madridu

185d Tekmo med evropskima nogometnima velikanoma, prvi dvoboj na Bavarskem je prejšnji teden Real dobil z 2:1, so v Španiji označili za dvoboj visokega tveganja. "Skorajda 1800 policistov bo zagotovilo, da bo tekma potekala nemoteno. Varnost bo povečana v središču mesta in na stadionu ter na znanih turističnih točkah," so sporočile ... Ekipa24

Bo Oblak prelisičil lisice iz Leicestra?

185d Ali lahko Bayernov super golgeter Robert Lewandowski, ki je zaradi poškodbe ramena manjkal na zadnjih dveh tekmah, poskrbi za preobrat v obračunu z Real Madridom, ki je prejšnji teden na Bavarskem zmagal z 2:1. »Vse je okej,« o svojem zdravstvenem stanju in počutju pravi Lewandowski, ki je v tej sezoni ... Slovenske novice

Ko igra poljski orjak, Bayern dosega tri zadetke na tekmo

185d Čeprav bo moral nemški prvak za napredovanje med štiri najboljše v Madridu zabiti vsaj dva zadetka in prejeti nobenega, Bayern nikakor ne obupuje vnaprej. Vedo, kaj se je zgodilo na prvi tekmi in da ni še prav nič odločenega. Igrati doma ali v gosteh za izkušene Nemce ne predstavlja bistvene ... Siol.net

V Madridu bodo padali goli

185d Ljubljana – Konec tedna se je vnovič potrdilo, kaj pomeni najboljšim nogometnim klubom v Evropi igranje v izločilnih bojih lige prvakov. Kljub temu, da se Real Madrid bori za naslov španskega prvaka, je igral v Gijonu z rezervno enajsterico, podobno je ravnal njegov drevišnji tekmec Bayern na gostovanju pri Kevinu ... Delo

Drevi znana prva polfinalista lige prvakov

185d Branilec naslova Real iz Madrida je na prvi četrtfinalni tekmi na Bavarskem zmagal z 2:1, v Nemčiji pa je bil uspešen tudi Monaco, ki je s 3:2 slavil v Dortmundu. Atletico Madrid je doma z 1:0 ugnal Leicester, Juventus pa si je pred domačimi navijači priigral lepo prednost, saj je ... Ekipa24

Je dovolj moči za nov čudež?
Nogomania

185d Atletico iz Madrida je brez najmanjšega dvoma daleč največja in najtežja ovira, na katero je v svoji krstni sezoni v Ligi prvakov naletel Leicester City. Teorija pravi, da bilo vse razen napredovanje Špancev v polfinale prvovrstno presenečenje, a izkušnja Seville kaže na to, da bodo morali biti pri Atleticu še ... Nogomania

Nikakor še ni konec
Nogomania

185d Evropska nogometna klasika, drugič. Tokrat v Madridu, kamor Bayern prihaja na lov za dvema zadetkoma, ob tem pa bi kakšen v njegovi mreži že pomenil velike težave. Trenerja, stara znanca in bivša sodelavca, imata nekaj malega težav pri sestavi moštev za nocojšnjo tekmo, toda glavni akterji bodo igrali. V dvobojih ... Nogomania

Potrebujemo naše navijače
Nogomania

185d Real Madrid je velik del posla opravil že v Münchnu, nocoj pa bo aktualnega evropskega prvaka čakal ranjeni Bayern, ki potrebuje vsaj dva gola. Zinedine Zidane pričakuje novo težko tekmo, na kateri pa želi tudi intenzivno pomoč Realovih navijačev. "O pomembnosti te tekme ne bom govoril, ker vsi vemo, kako ... Nogomania

Kanal A in VOYO: Skrivnostni Zidane molči o taktiki oslabljenega Reala, Bale naj hrani moči
24ur.com

185d Nogometni ljubitelji že z nestrpnostjo pričakujejo povratno tekmo četrtfinala Lige prvakov med Real Madridom in Bayern Münchnom, ki se je v bavarski prestolnici končala v prid Špancev. Ti bodo na povratnem obračunu lahko uživali v prednosti domačega igrišča, strateg galaktikov Zinedine Zidane pa verjame, da bo pomembna vloga na obračunu ... 24ur.com

Jan Oblak se boji novega čudeža. Bayern ga v Madridu potrebuje.

186d Leicester City – Atletico Madrid /izid prve tekme 0:1/ Danes ob 20.45. Štadion King Power v Leicestru (kapaciteta 32.312). Sodnik: Gianluca Rocchi (Italija). -Verjetni postavi: Leicester City (4-4-2): Schmeichel; Fuchs, Morgan, Benalouane, Simpson; Albrighton, Drinkwater, Ndidi, Mahrez; Vardy, Okazaki. Trener: Craig Shakespeare. Atletico Madrid (4-4-2): Oblak; Filipe Luis, Savić, Godin, ... Siol.net

Galaktiki na povratni tekmi četrtfinala lige prvakov brez Bala

186d Najbolje plačani valižanski nogometaš na svetu je tudi vprašljiv za naslednjo tekmo španskega prvenstva, nedeljski el clasico, večni derbi s katalonskimi tekmeci iz Barcelone. Bale je zaradi poškodovanega desnega gležnja, v Londonu je zaradi težav z natrganimi vezmi šel pod kirurški nož, že manjkal tri mesece. "Gareth je po poškodbi ... Ekipa24

Villarreal praznih rok iz Baskije
Nogomania

186d - Španija, 32. krog: Petek ATHLETIC 5:1 LAS PALMAS San Jose 7., Munianin 9., 58., Aduriz 18., 59.; Bigas 12. Sobota DEPORTIVO LA CORUNA 2:0 MALAGA Joselu 47., Mosquera 67. SPORTING GIJON 2:3 REAL MADRID Čop 14., Vesga 50.; Isco 17., 90., Morata 59. ATLETICO MADRID 3:0 OSASUNA Carrasco 30. ... Nogomania

Bayern z velikimi težavami v obrambi, pri Realu bo manjkal Bale

186d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Madridski Real na torkovi povratni tekmi četrtfinala Lige prvakov proti Bayernu brez Garetha Bala. Pri Bavarcih bo igral Robert Lewandoski, a ima Carlo Ancelotti ... RTV Slovenija

186d Najbolje plačani valižanski nogometaš na svetu je tudi vprašljiv za naslednjo tekmo španskega prvenstva, nedeljski el clasico, večni derbi s katalonskimi tekmeci iz Barcelone. Bale je zaradi poškodovanega desnega gležnja, v Londonu je zaradi težav z natrganimi vezmi šel pod kirurški nož, že manjkal tri mesece. "Gareth je po poškodbi ... Siol.net

Real proti Bayernu brez zvezdnika

186d Real Madrid na torkovi povratni tekmi četrtfinala lige prvakov proti Bayernu iz Münchna ne bo mogel računati na valižanskega zvezdnika Garetha Bala. Sedemindvajsetletnik je na prvi tekmi v bavarski prestolnici, ki jo je kraljevski klub iz Madrida dobil z 2:1, obnovil poškodbo gležnja. Valižan je tudi vprašljiv za naslednjo tekmo ... Žurnal24

186d Madrid - Španski Real Madrid na torkovi povratni tekmi četrtfinala evropske nogometne lige prvakov proti Bayernu iz Münchna ne bo mogel računati na valižanskega zvezdnika Garetha Bala. Sedemindvajsetletnik je na prvi tekmi v bavarski prestolnici, ki jo je kraljevski klub iz Madrida dobil z 2:1, obnovil poškodbo gležnja. Najbolje plačani ... Delo

Brez golov na Mestalli
Nogomania

Marcelo hvali Isca in poudarja: Ni lahke tekme za Real, sedaj sledi Bayern in nato El Clasico
24ur.com

187d Real Madrid je z zmago v 32. krogu španske Primere Division ohranil 3 točke naskoka na vrhu prvenstvene lestvice pred večno tekmico Barcelono, ki je v večerni tekmi s 3:2 premagala Real Sociedad. Kraljevi klub je po zaslugi Isca z enakim rezultatom kot Katalonci slavil pri Sportingu iz Gijona, ki ... 24ur.com

Veliki trio do novih zmag
Nogomania

Isco odrešil Real v zadnji minuti

188d Real Madrid je ob odsotnosti Cristiana Ronalda, Karima Benzemaja in Garetha Bala z veliko napora premagal Sporting Gijon (3:2) in se znova oddaljil od Barcelone. Duje Čop je v 14. minuti poskrbel za vodstvo domače ekipe, a so galaktiki že tri minute kasneje prišli do izenačenja. V 50. minuti se ... Žurnal24

Real v 90. minuti izvlekel zmago po zaslugi natančnega Isca

188d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Real Madrid je šele v 90. minuti prišel do zmage nad Sportingom iz Gijona (3:2), enemu izmed zadnjeuvrščenih moštev La Lige. Zinedine Zidane v ... RTV Slovenija

Navdahnjeni Isco z dvema mojstrskima potezama rešil zmago Reala v zadnjih minutah
24ur.com

188d Zinedine Zidane je bil po zmagi v Münchnu (povratno tekmo z Bayernom v Ligi prvakov si boste lahko v torek ob 20.30 ogledali na Kanalu A in VOYO) očitno še bolj prepričan v sposobnosti svojega moštva, saj si je privoščil kar devet sprememb prve postave, v kateri se je prvič ... 24ur.com