Vombergar popeljal Olimpijo do velike zmage #video

8d Ljubljanski nogometaši so se z bržčas svojo najboljšo predstavo sezone in s šesto zmago približali vodilnemu Mariboru na točko. Četrto slavje na zadnjih šestih tekmah je zeleno-belim zagotovil Andres Vombergar, ki je zadel ob koncu prvega polčasa derbija z Muro. Ta je doživela tretji poraz in zdaj za dve točki ... Siol.net

Olimpiji derbi v Fazaneriji

8d Ljubljanski nogometaši so se z bržčas svojo najboljšo predstavo sezone in s šesto zmago približali vodilnemu Mariboru na točko. Četrto slavje na zadnjih šestih tekmah je zeleno-belim zagotovil Andres Vombergar, ki je zadel ob koncu prvega polčasa derbija z Muro. Ta je doživela tretji poraz in zdaj za dve točki ... Dnevnik

HUD UDAREC za PREKMURCE! Ljubljančani so jim najprej odčitali lekcijo, potem pa...

8d Mura - Olimpija 0:1 (0:1)Murska Sobota - Stadion Fazanerija, brez gledalcev, sodniki: Jug, Žunič, Brezar.Strelec: 0:1 Vombergar (45.).Mura: Obradović, Travner, Gorenc, Maruško, Karničnik, Horvat, Brkić (od 61. Bobičanec), Kouter, Filipović, Maroša (od 79. Marič), K. Cipot (od 61. Žižek).Olimpija: Frelih, Pavlović (od 87. Šme), Perković, Milović, Boakye (od 81. Andrejašič), ... Ekipa24

Navijače MURE bo STISNILO pri SRCU: Črno-beli nad OLIMPIJO brez devetih

8d Ante Šimundža je imel s sestavo enajsterice za dvoboj z Olimpijo obilo preglavic. Mariborski strokovnjak na soboški klopi ima na voljo močno zdesetkano zasedbo, manjka kar devet igralcev s plačilnega seznama. Za Klemna Šturma je bilo jasno, da zaradi rumenih kartonov nima pravice nastopa, prav tako ni bilo dvoma, da ... Ekipa24