98d Prvi ljubljanski nogometni derbi po 3396 dneh je vnovič razkril, kako močno je potrebovala metropola tovrstno merjenje moči. Bravo in Olimpija sta pritegnila v Spodnjo Šiško več tisoč privržencev obeh klubov, številni so ostali pred vrati brez vstopnice … Razplet derbija med novinci v 1. SNL in klasičnim favoritom prvenstva ... Delo

Olimpija kaznovana za nered v igri

100d Za nogometaše Olimpije se je evropska premiera znova spremenila v nočno moro. Ljubljančani so bili taktično nemočni proti povprečnemu latvijskemu predstavniku Rigasu, ki se je v Stožicah večinoma branil in igral na protinapade. Slovenski pokalni prvaki se niso znašli v vlogi favorita, zato jim grozi, da bodo še tretjič v ... Dnevnik

Stožiški spektakel v drugem polčasu osrečil le Latvijce

100d Ljubljana – »V nogometu šteje le rezultat,« je priznal po sinočnjem porazu Olimpijin trener Safet Hadžić in imel prav. Ljubljančani so v prvi tekmi 1. kola kvalifikacij za evropsko ligo doživeli nepričakovan poraz z latvijskim Rigasom, čeprav so sprožili na vrata gostov kar 29 strelov. Olimpija bo potrebovala naslednji četrtek ... Delo

Prava NORIŠNICA! To EPSKO in porazno končnico tekme v STOŽICAH preprosto morate videti! (video)

100d Navijači in nogometaši Olimpije bodo še dolgo sanjali tekmo z Rigasom, po kateri so si zmajo otežili preboj v naslednji krog kvalifikacij za ligo Europa. Čeprav so bili nesporni favoriti proti ekipi, ki je v Stožicah odigrala sploh svojo prvo evropsko tekmo, pa so izjemno razočarali. Po tem, ko so ... Ekipa24

Safet Hadžić tudi po krepki klofuti ostal gospod

101d Čeprav se po včerajšnjem porazu z 2:3 pred domačimi navijači na prvi tekmi prvega kroga kvalifikacij za ligo Europa prav lahko zgodi, da bo imela sezona 2019/20, ne glede na njen nadaljnji razplet, že po tednu dni grenak priokus za Olimpijo, je njen trener po tekmi ostal zvest svojim načelom. ... Siol.net

Konec Mandarićevih sanj že po uri in pol nove sezone?

101d Dan pred tem so lahko videli, kaj so z odhodom Roka Kronavetra izgubili, ko je ta v dresu Maribora uprizoril simultanko na Islandiji in vijoličaste praktično že popeljal v naslednji krog za kvalifikacije za ligo prvakov. Na dan tekme so dobili tudi novo, močno okrepitev. Pogodbo je podpisal tako želeni ... Siol.net

Nora tekma v Stožicah, nov šok za Olimpijo

101d Ljubljanski nogometaši so bili pred dvobojem z latvijskim RFS velik favorit, a je debitant v evropskih tekmovanjih presenetil slovenske pokalne zmagovalce in na stadionu Stožice zmagal s 3:2. Olimpija je sicer dobila razmerje v strelih z 18:7, a gostujočo obrambo dvakrat premagala šele v zadnjem delu dvoboja. Prvi polčas je ... Žurnal24

Olimpija po prvi tekmi v težkem položaju

101d Prvi polčas ni ponudil prav veliko nogometnih užitkov, v 18. minuti so domači zahtevali enajstmetrovko po padcu Endrija Čekičija v kazenskem prostoru, a se sodniki niso odločili zanjo. V 32. minuti pa so imeli gosti najlepšo priložnost, ko je strel Andrije Kaludjerovića obranil Nejc Vidmar. V drugem polčasu so najprej ... Dnevnik

Latvijska zaušnica Olimpiji, Domžalčani zmagali, Mura izgubila

101d Olimpija v Stožicah gosti Rigas, v čigar kazenskem prostoru je bilo vroče v 18. minuti, ko je Slavko Blagojević podrl Endrija Čekičija. Na klopi Ljubljančanov so čakali na 11-metrovko, a je niso dočakali. Švicarski sodnik Urs Schnyder, ki je bil blizu dogajanja, je ocenil, da ga je član zmajev želel ... Siol.net

Domžalčani z Malte s pričakovano zmago

101d Slovenski predstavnik je na Malti prvo evropsko nalogo opravil po pričakovanjih in slavil, pa čeprav so jim domači dosegli kar tri zadetke. Kljub temu so izbranci Simona Rožmana pokazali strelsko formo in na koncu zasluženo zmagali. Domžalčani so tekmo dobro začeli in že v peti minuti povedli, potem ko je ... Dnevnik

Sedem golov na Malti, Domžale do zmage

101d Slovenski predstavnik je na Malti prvo evropsko nalogo opravil po pričakovanjih in slavil, pa čeprav so domači dosegli kar tri zadetke. Kljub temu so izbranci Simona Rožmana pokazali strelsko formo in na koncu zasluženo zmagali. Domžalčani so tekmo dobro začeli in že v peti minuti povedli, potem ko je Senijad ... Žurnal24

NORA TEKMA Domžal na Malti in ŠE BOLJ NOR RAZPLET! Tega niste pričakovali, TOLE se redko vidi!

101d To pa le delno opiše vse tisto, kar se je zgodilo na majhnem sredozemskem otoku. Začelo se je idealno za Domžalčane, kajti Senijad Ibričić je že v 5. minuti izkoristil 11-metrovko, popeljal slovenske goste v vodstvo in zdelo se je, da bo vse skupaj četrtkov sprehod v parku. Ter da ... Ekipa24