Nemci so se nazadnje tako poigrali z Brazilci

101d Spomladanski del kvalifikacij za evropsko prvenstvo leta 2020 se je končal s tekmami, odigranimi v skupinah C, E, H, I in J. Na 13 obračunih je bilo doseženih kar 43 zadetkov – največ v Mainzu, kjer se je Nemčija poigrala z Estonijo. Štirikratni svetovni prvaki so že ob polčasu vodili ... Dnevnik

Italijanom derbi proti BiH, Nemci in Francozi napolnili mrežo nasprotnika

101d Francija je v 11. minuti zadela preko Kyliana Mbappeja, v 30. minuti je zabil še Wissam Ben Yedder, v sodniškem dodatku pa Florian Thauvin. Kurt Zouma je zadel za 4:0 po eni uri igre. Nemčija je že v prvem polčasu dosegla pet zadetkov, dvakrat je bil natančen Marco Reus. Po ... Dnevnik

Slovenci pozabili, kako se proslavljajo zmage

102d Ker slovenska reprezentanca ni zmagala že več kot leto dni, so igralci skoraj že pozabili, kako se proslavljajo zmage v dresu z državnim grbom. Potem ko je v mreži nebogljene Latvije končalo pet žog, je večina opreme slovenskih igralcev končala na tribuni med navijači, na igrišču pa je bil najbolj ... Dnevnik

Verratti zadel za zmago azzurrov

102d Ljubljana - Edin Džeko je zgodaj popeljal reprezentanco Bosne in Hercegovine v vodstvo (32. minuta), ampak tri točke v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo so šle na račun Italije, ki ji je zmago v Torinu pristreljal Marco Verratti v 86. minuti. Izenačujoči zadetek je dosegel Lorenzo Insigne v 49. minuti. Italija, ... Delo

Kvalifikacije za EP 2020: Italija - BiH 0:1 (Džeko 32.)

102d Derbi torkovih tekem v kvalifikacijah za EP 2020 je dvoboj Italije ter Bosne in Hercegovine v Torinu. Italijani so v soboto gladko z 0:3 zmagali v Atenah, medtem ko je BiH z 2:0 klonil na Finskem. Skupina C, danes ob 20.45: NEMČIJA - ESTONIJA -:- (-:-)BELORUSIJA - SEVERNA IRSKA -:- ... RTV Slovenija

Ramos in Morata z bele točke potopila Švede v Madridu

103d Derbi ponedeljkovega večera je bil na stadionu Santiago Bernabeu v Madridu, kjer je Španija s 3:0 odpravila Švedsko in se utrdila na vrhu kvalifikacijske skupine F z maksimalnimi 12 točkami. Na klopi evropskih prvakov iz leta 2008 in 2012 je sedel Robert Moreno. Pomočnik je nadomestil Luisa Enriqueja, ki je ... RTV Slovenija

Slovenija Avstriji dala krila!

103d Nocoj je s 4:0 nadigrala Izrael. Avstrija je bila s 4:1 boljša od Severne Makedonije, Slovenija pa je s 5:0 odpihnila Latvijo, ki ostaja brez točke. Visoke zmage so vpisali še Danci in Romuni, Španci so dobili derbi večera s Švedi.Severna Makedonija je na domačem igrišču proti Avstriji povedla z ... Ekipa24

Nacionalizem odnesel selektorja Črne gore Tumbakovića

104d Na Balkanu odmeva kontroverzna razrešitev črnogorskega selektorja srbskega rodu Ljubiše Tumbakovića, ki je zavrnil vodenje izbrane vrste na tekmi proti Kosovu (1:1). Tumbaković ni želel voditi obračuna v Podgorici iz nacionalnih in političnih razlogov, zato je črnogorska nogometna zveza nemudoma ukrepala in po treh letih in pol odstavila srbskega strokovnjaka, ... Dnevnik

Turki presenetili svetovne pr vake

104d Z 2:0 je Nemčija zmagala v Belorusiji, Italija pa je s 3:0 dobila dvoboj v gosteh z Grčijo. Italija, uspešni so bili Nicolo Barella (23), Lorenzo Insigne (30.) in Leonardo Bonucci (33.) je na čelu skupine J z devetimi točkami, Nemci, zadela sta Leroy Sane (13.) in Marco Reus (62.), ... Dnevnik

Svetovni prvaki PORAŽENI v Turčiji, podprvaki premagali Wales

105d Z 2:0 je Nemčija zmagala v Belorusiji, Italija pa je s 3:0 slavila v Grčiji. Za azzurre so zadeli Nicolo Barella (23), Lorenzo Insigne (30.) in Leonardo Bonucci (33.). Naši zahodni sosedi so na čelu skupine J z devetimi točkami, Nemci - zadela sta Leroy Sane (13.) in Marco Reus ... Ekipa24

Perišić zrežiral hrvaško zmago nad Walesom v vročem Osijeku

105d 13 tekem ponuja sobota v nogometnih kvalifikacijah za EP 2020. Dve srečanji sta že končani: Hrvaška je bila v Osijeku z 2:1 boljša od Walesa, Islandija pa je doma z 1:0 premagala Albanijo. Hrvati, ki so marca izgubili na Madžarskem, so v veliki vročini do zadnjih minut trepetali za zmago. ... RTV Slovenija