Igralke Pomurja ostale brez napredovanja

70d Varovanke Nuše Ladinek, ki so v prvih dveh krogih izgubile proti Cardiffu ter premagale Nike, bi morale danes nujno zmagati z vsaj dvema goloma razlike, medtem ko je Hibernianu zadostoval že neodločen izid. Toda tekma se je začela po godu Škotinj, ki so povedle že v sedmi minuti prek Jamie-Lee ... Ekipa24

Škotinje končale evropsko pot Pomurk

70d Slovenske nogometne prvakinje ŽNK Pomurje so na zadnji in odločilni tekmi kvalifikacijskega turnirja za Ligo prvakinj izgubile proti Hibernianu z 1:2, kar pomeni njihov konec letošnje evropske poti. To nadaljujejo Škotinje. Zasedba iz Edinburgha je namreč na treh tekmah dosegla tri zmage, kar ji je prineslo napredovanje v šestnajstino finala, ... RTV Slovenija

Igralke Pomurja ostale brez napredovanja #foto

70d Varovanke Nuše Ladinek, ki so v prvih dveh krogih izgubile proti Cardiffu ter premagale Nike, bi morale danes nujno zmagati z vsaj dvema goloma razlike, medtem ko je Hibernianu zadostoval že neodločen izid. Toda tekma se je začela po godu Škotinj, ki so povedle že v sedmi minuti prek Jamie-Lee ... Siol.net

Pomurke v torek za preboj med 32 najboljših evropskih ekip

72d Škotinjam po dveh zmagah - zasedba iz Edinburgha je premagala Nike in Cardiff Met - za prvo mesto zadostuje že neodločen izid s Pomurkami, medtem ko slovenske prvakinje potrebujejo zmago z dvema goloma razlike. Minimalno slavje bi za napredovanje zadostovalo le v primeru, če Cardiff Met ne bi premagala gruzijskega ... Siol.net

Pomurke v torek čaka tekma za biti ali ne biti

72d Škotinjam po dveh zmagah - zasedba iz Edinburgha je premagala Nike in Cardiff Met - za prvo mesto zadostuje že neodločen izid s Pomurkami, medtem ko slovenske prvakinje potrebujejo zmago z dvema goloma razlike. Minimalno slavje bi za napredovanje zadostovalo le v primeru, če Cardiff Met ne bi premagala gruzijskega ... Ekipa24