» Članki v skupini

Pušnikova vrnitev v Stožice kot v nočni mori! Visok poraz in huda poškodba vratarja!

65d Velenjčani so v prejšnji sezoni na štirih tekmah proti Ljubljančanom osvojili kar deset točk. Tokrat pa so gladko ostali brez njih, saj so nogometaši Olimpije že v prvem polčasu prišli do zanesljive prednosti, ki so jo v drugem le še oplemenitili. Zmaji so tako spet na vrhu lestvice, imajo toliko ... Ekipa24

1. SNL: Olimpija spet pred Mariborom

65d Ljubljana - Nogometaši Olimpije so se v petem kolu slovenskega prvoligaškega tekmovanja vrnili na čelo razpredelnice, potem ko so v Stožicah gladko, s kar 4:0, odpravili zasedbo Rudarja, ki je vpisala tretji poraz (ob dveh zmagah). Ljubljančani so ponovno poravnani z branilcem lovorike Mariborom - po 13 točk -, ki ... Delo

Olimpija napolnila mrežo Velenjčanov
Slovenske novice

65d LJUBLJANA – Velenjčani so v prejšnji sezoni na štirih tekmah proti Ljubljančanom osvojili kar deset točk. Tokrat pa so gladko ostali brez njih, saj so nogometaši Olimpije že v prvem polčasu prišli do zanesljive prednosti, ki so jo v drugem le še oplemenitili. Zmaji so tako spet na vrhu lestvice, ... Slovenske novice

Olimpija s 4:0 ponižala Rudar

65d 5. krog Prve lige Telekoma Slovenije Ljubljančani so dobili prvi polčas z 2:0, potem ko so bili večino časa za odtenek konkretnejši. Prvi zadetek so dosegli v 26. minuti, ko je Ricardo Alves zanesljivo izvedel enajstmetrovko, ki jo je zakrivil Robert Pušaver, potem ko je ob levem robu kazenskega prostora ... Siol.net

Prepričljiva Olimpija zasedla vrh
Nogomania

65d Marijan Pušnik se je vrnil v Ljubljano, kjer so njegovi varovanci hitro zapretili, toda dotik žoge Črnčiča po podaji z desne strani je bil preveč medel, da bi žoga lahko končala v mreži. Ljubljančani so prvič zapretili v tretji minuti preko Bajrića in nato v šesti, ko je z leve ... Nogomania