Kakšna DRAMA! V Italiji so na nogah zaradi KONTROVERZNE enajstmetrovke Cristiana RONALDA (video)

12d Derbi polfinala italijanskega pokala je kakopak zaznamoval dvoboj dveh superzvezdnikov svetovnega kova - Zlatana Ibrahimovića, ki se je vrnil v Milan, in Cristiana Ronalda. Švedski napadalec bosanskih korenin je pred tekmo rad poudaril, da je samo eden Ronaldo pravi Ronaldo, pri tem pa v mislih ni imel portugalskega zvezdnika, ter ... Ekipa24

Ronaldo po kontroverzni enajstmetrovki v 90. minuti utišal Ibrahimovića

13d "Na svetu je samo en pravi Ronaldo, tisti Brazilec," je težko pričakovani obračun s Cristianom Ronaldom nekoliko "začinil" Zlatan Ibrahimović, a po koncu tekme se je slajše smejal Portugalec, čeprov je kazalo, da temu ne bo tako. V 61. minuti je namreč Milančane v vodstvo popeljal Hrvat Ante Rebić, vodstvo ... Siol.net

Ronaldo z bele točke v 91. minuti za remi pri Milanu

13d Na prvi polfinalni tekmi italijanskega pokala je dolgo kazalo na zmago podjetnejšega Milana, ki je vodil po zaslugi Anteja Rebića. A Juventus je z najstrožjo kaznijo v sodnikovem podaljšku iztržili dragocenih 1:1. več sledi ... POLFINALE, prvi tekmi: MILAN – JUVENTUS 1:1 (0:0)Rebić 61.; Ronaldo 91./11-mRK: Hernandez 71./Milan Povratna tekma ... RTV Slovenija

Ruiz z izjemnim strelom priigral lepo prednost Napoliju

14d Nogometaši Interja so na prvi polfinalni tekmi italijanskega pokala izgubili proti Napoliju z 0:1. Odločilni zadetek je dosegel Fabian Ruiz v 57. minuti. Španski vezist si je izmenjal dvojno podajo z Giovannijem Di Lorenzom, nato pa si je žogo naravnal na levico in jo z roba kazenskega prostora poslal tik ... RTV Slovenija