Trenutek TEDNA?! UAU, kaj so naredili Domžalčani! To je mojstrovina, ki jo morate pokazati vsem! (video)

6d Tabor je na gostovanju pri Domžalah domačim nogometašem povzročil kar nekaj težav. Gostje so povedli ob koncu prvega polčasa, v drugem polčasu pa so zavladali domači. Najprej so izenačili v 60. minuti, ko je prosti strel s približno 20 metrov izvrstno izvedel Arnel Jakupović in prek živega zidu zadel za ... Ekipa24

Olimpija le za točko povečala prednost

7d V Kidričevem sta se srečali najuspešnejši ekipi iz uvodnih dveh krogov spomladanskega dela. Domača tokrat ni mogla računati na kaznovanega Harisa Kadrića, ki prisilno počiva, ker je na tekmi s Celjem ugriznil tekmeca, gostujoča pa je bila brez Nina Pungarška. Je bil pa zato v kadru zadnji novinec Ante Ćorić, ... Žurnal24

Vodilna Olimpija le remizirala z borbenim Aluminijem

7d Za Olimpijo je v začetni enajsterici prvič zaigral Hrvat Ante Čorić, najnovejša okrepitev, ki se je trudil v zvezni vrsti, a igrišče ni dovoljevalo veliko kombinatorike s podajami po tleh. Izjemno borbeni Aluminij je v prvem polčasu postavil čvrst obrambni blok, v katerem je posebej pazil na Ivanovića, ter prežal ... Dnevnik

Pred SREDINIM DERBIJEM je vodilna Olimpija še POVEČALA PREDNOST pred Mariborom!

7d V Kidričevem sta se srečali najuspešnejši ekipi iz uvodnih dveh krogov spomladanskega dela. Domača tokrat ni mogla računati na kaznovanega Harisa Kadrića, ki prisilno počiva, ker je na tekmi s Celjem ugriznil tekmeca, gostujoča pa je bila brez Nina Pungarška. Je bil pa zato v kadru zadnji novinec Ante Ćorić, ... Ekipa24

DRAMA v Domžalah: Preobrat v ZADNJIH MINUTAH!

7d Domžalčani so prišli do zmage proti Taboru, potem ko je Damjan Vuklišević v izdihljajih tekme poskrbel za preobrat. S tem so se prebili na četrto mesto prvenstvene lestvice. Tabor, ki je med drugimi pogrešal Antoina Makoumbouja, Denisa Kouaa in Hristosa Rovasa, pa je padel na osmo mesto.Domžalčani so bili večino ... Ekipa24

Poročilo s tekme Aluminij : Olimpija

7d V Kidričevem sta se srečali najuspešnejši ekipi iz uvodnih dveh krogov spomladanskega dela. Domača tokrat ni mogla računati na kaznovanega Harisa Kadrića, ki prisilno počiva, ker je na tekmi s Celjem ugriznil tekmeca, gostujoča pa je bila brez Nina Pungarška. Je bil pa zato v kadru zadnji novinec Ante Ćorić, ... Siol.net

Domžale po preobratu do zmage, skočile so na četrto mesdto

7d Domžalčani so prišli do zmage proti Taboru, potem ko je Damjan Vuklišević v izdihljajih tekme poskrbel za preobrat. S tem so se prebili na četrto mesto prvenstvene lestvice. Tabor, ki je med drugimi pogrešal Antoina Makoumbouja, Denisa Kouaa in Hristosa Rovasa, pa je padel na osmo mesto. Domžalčani so bili ... Siol.net

Domžale − Tabor Sežana 1:1

7d Na sporedu sta še zadnji dve tekmi 22. kroga Prve lige. Pravkar Domžale gostijo Tabor Sežano, ob 16.45 boste na TV Slovenija lahko spremljali prenos tekme Aluminij − Olimpija. Po porazu Maribora proti Celju ima Olimpija priložnost, da poviša prednost na vrhu. Zmaji so dobili obe spomladanski tekmi, Aluminij pa ... RTV Slovenija

Bravo - Koper 1:0

8d Državno nogometno prvenstvo se nadaljuje s tekmami 22. kroga, ki sta ga ob 14.30 v Ljubljani odprla Bravo in Koper. Šiškarji so neporaženi že devet tekem zapored. Varovance Dejana Grabića so nazadnje, 24. novembra lani, premagali prav Koprčani, ki jih tokrat prvič vodi Rodolfo Vanoli, po petih letih povratnik na ... RTV Slovenija

Kadriću zaradi ugriza v ramo pet tekem prepovedi igranja

9d Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Boštjan Jeglič je po zaostali tekmi 20. kroga državnega prvenstva med Aluminijem in Celjem napadalca Harisa Kadrića kaznoval s petimi tekmami prepovedi igranja, ker je ta nasprotnika ugriznil v ramo. Kadrić je najprej v 55. minuti z enajstmetrovke dosegel edini gol na tekmi (1:0), nato ... RTV Slovenija

Huda kazen za Harisa Kadrića: zaradi ugriza bo počival pet tekem #video

9d Kidričani so v sredo še poglobili hudo krizo prvakov, ki so še tretjič zapored ostali brez točk. Aluminij je po zaslugi uspešne izvedene enajstmetrovke zmagal z 1:0, a zaradi nešportnega obnašanja več igralcev in uradnih oseb – 2 rumena in rdeči karton - bo moral plačati 300 evrov kazni, še ... Siol.net

Disciplinski sodnik NZS odločil: Znana kazen za UGRIZ Harisa Kadrića!

9d Sredino zaostalo tekmo med Aluminijem in Celjem je poleg sodniške napake, ki je Kidričanom prinesla ves izkupiček, zaznamoval tudi Haris Kadrić, ki je v trenutku slabosti nasprotnega igralca v gneči pred vrati v pričakovanju podaje iz kota ugriznil v rame. 'Izvedel' je Luisa Suareza, tarča je bil Ester Sokler, zdaj ... Ekipa24

UGRIZNIL tekmeca, zdaj pa POVEDAL VSE! Kadrić po veliki neumnosti razkril: Ped tem so bile ...

9d Član Aluminija Haris Kadrić je med čakanjem na podajo iz kota med prerivanjem v kazenskem prostoru v ramo ugriznil Celjana Esterja Soklerja. Glede na to, kako je sprejel izključitev, je bilo hitro jasno, da se je zelo dobro zavedal, kakšno neumnost je naredil. Tudi prizor, ko se je pri odhodu ... Ekipa24

Tu je DOKAZ! Poglejte, kakšne so POSLEDICE UGRIZA Harisa Kadrića, TO je naredil tekmečevi RAMI! (foto)
Svet24

10d Tekma med Aluminijem in Celjem sicer ni bila takšna, da bi gledačlci umirali v lepoti, a dogajanje ob njej je bilo pestro. Ne le sporne sodniške odločitve, v 82. minuti tekme smo bili priča zelo bizarnemu dogajanju. Haris Kadrić, sicer strelec edinega gola na tekmi, je namreč Esterja Soklerja ugriznil ... Svet24

10d Tekma med Aluminijem in Celjem sicer ni bila takšna, da bi gledačlci umirali v lepoti, a dogajanje ob njej je bilo pestro. Ne le sporne sodniške odločitve, v 82. minuti tekme smo bili priča zelo bizarnemu dogajanju. Haris Kadrić, iscer strelec edinega gola na tekmi, je namreč Esterja Soklerja ugriznil ... Ekipa24

Saj ni res, pa je! Nogometaš ALUMINIJA kot Luis SUAREZ ugriznil tekmeca, to morate videti!

10d Haris Kadrić je morda res prinesel zmago Aluminiju na tekmi z aktualnimi državnimi prvaki, hkrati pa je bil osrednje ime obračuna zaradi dogodkov v 82. minuti tekme. Kot poročajo kolegi iz tiskane Ekipe SN, je bil Kadrić izključen. In to kako! Delivec pravice iz Spodnjega Dupleka mu je pokazal rdeči ... Ekipa24