Hrvati ostro napadli Slovenca: "Razmišlja prepočasi, je najšibkejši člen!"

9d Dinamo Zagreb je na svojem Maksimirju na neverjeten način zapravil zmago proti ukrajinskemu Šahtarju (3:3), potem ko je še v tretji minuti sodnikovega dodatka vodil s 3:1. V prvi postavi hrvaških šampionov, ki jim gre letos odlično v Ligi prvakov, je bil znova tudi slovenski reprezentant Petar Stojanović, zasedel je ... Žurnal24

Kolaps Dinama v sodnikovem podaljšku

10d Dve tekmi, dve izredno dobri predstavi proti Juventusu, nič točk. Takšen je izkupiček Lokomotive Moskva po tretjem in četrtem krogu lige prvakov proti Torinčanom. 22. oktobra so na gostovanju povedli, gostitelji pa so jih strli šele v zaključku z goloma Paula Dybale. Podobna zgodba je bila včeraj. Najprej je zadel ... Dnevnik

Iličić do prve točke, poraz Oblaka, Stojanovićevi zapravili veliko priložnost

10d Danes so v ligi prvakov nastopili trije Slovenci. V Zagrebu je stadion Maksimir pokal po šivih, vendar pa so gledalci prizorišče zapustili z grenkim priokusom. Domači nogometaši so namreč do 93. minute vodili s 3:1, na koncu pa so remizirali (3:3),a je kljub temu misel o evropski pomladi vse bolj ... Siol.net

Dva velikana že v osmini finala

10d Nogometaši torinskega Juventusa so v 4. krogu lige prvakov v gosteh premagali moskovsko Lokomotivo z 2:1 in ostali na vrhu skupine D. Stara dama, ki si je že zagotovila osmino finala, je do zmage pršla v tretji minuti sodniškega dodatka, ko je v polno zadel Douglas Costa. Pred tem je ... Žurnal24

Juventus in Bayern že v osmini finala

10d Juventus, ki si je že zagotovil osmino finala, je do zmage pršel v tretji minuti sodniškega dodatka, ko je zadel Douglas Costa. Pred tem je Aaron Ramsey Torinčane popeljal v vodstvo v četrti minuti, izenačil pa je Aleksej Mirančuk. V zgodnejšem terminu je bil na sporedu tudi obračun v skupini ... Ekipa24

Juventus in Bayern že v akciji

10d Ljubljana - Prvi današnji tekmi lige prvakov sta v Moskvi in Münchnu. Juventus igra v Rusiji pri moštvu Lokomotiv, Bayern z v. d. trenerja Hansijem Flickom gosti grški Olympiakos. Oba velikana si že drevi lahko zagotovita napredovanje v osmino finala. Hans-Dieter Flick je naslednik Nika Kovača na Bayernovi klopi. FOTO: ... Delo

Bayern - Olympiacos 0:0, Lokomotiv Moskva - Juventus 0:0

10d Tekmi Bayern - Olympiacos in Lokomotiv Moskva - Juventus odpirata današnji spored v Ligi prvakov. Ob 21.00 bodo na delu tudi trije Slovenci, Atalanta Josipa Iličića bo na San Siru gostila Manchester City. V isti skupini C bosta morda ključno tekmo v boju za drugo mesto odigrala Dinamo Zagreb in ... RTV Slovenija

Oblak prvič s srbskim prijateljem, s katerim si delita agenta

10d Španski klubski velikan Atletico se je v Evropi že večkrat pomeril z Bayerjem. Na lekarnarje iz Leverkusna ima prijetne spomine tudi Jan Oblak. Proti njim je branil že trikrat in vselej zaklenil vrata. Pred štirimi leti jih je z Atleticom izločil v osmini finala lige prvakov in dokončno prepričal Diega ... Siol.net

Sosedi so na nogah! To je ena od NAJVEČJIH tekem v zgodovini, Dinamo bo igral za ZGODOVINSKI rekord!

10d Nogometna vričica v Zagrebu bo v sredo zvečer dosegla svoj vrhunec. Dinamo namreč v 4. krogu lige prvakov gosti ukrajinski Šahtar. A to ne bo le navadna tekma skupinskega dela lige prvakov, sploh ne za Hrvate, ki že nekaj dni stopnjujejo vročico. Dinamo je namreč trenutno na drugem mestu lestvice ... Ekipa24

Najslabši igralec purgerjev
Slovenske novice

10d LJUBLJANA – Trije slovenski nogometaši bodo igrali v drevišnjih tekmah 4. kroga lige prvakov. V skupini C dva, Petar Stojanović z Dinamom pričakuje ukrajinski Šahtar, Josip Iličić z Atalanto pa v Milanu gosti Manchester City. V skupini D bo madridski Atletico, skupaj z Juventusom vodi s sedmimi točkami, z Janom ... Slovenske novice

Slovenec najšibkejši člen zagrebškega Dinama

10d S širokimi nasmeški na obrazu so nogometaši Juventusa v Moskvi opravili zadnji trening pred drevišnjo tekmo s tamkajšnjo Lokomotivo. Pri italijanskih prvakih je razlogov za zadovoljstvo na pretek, saj so po 14 odigranih tekmah v letošnji sezoni še vedno neporaženi. V rusko prestolnico so pripotovali na krilih zmage na mestnem ... Dnevnik

Slovenski reprezentant najslabši Dinamov igralec

11d Trije slovenski nogometaši bodo igrali v drevišnjih tekmah 4. kola lige prvakov. V skupini C dva, Petar Stojanović z Dinamom pričakuje ukrajinski Šahtar, Josip Iličić z Atalanto pa v Milanu gosti Manchester City. V skupini D bo madridski Atletico, skupaj z Juventusom vodi s sedmimi točkami, z Janom Oblakom v ... Delo

Handanović se drži za glavo, nora tekma v Londonu, žvižgi v Barceloni

11d Več sledi ... Kevin Kampl in soigralci so se v Rusiji razveselili nove zmage. Foto: Reuters Na prvi tekmah kroga je Red Bull Leipzig nadaljeval super formo in brez težav (2:0) premagal tudi Zenit in se uvrstil na prvem mestu skupine G. Kevin Kampl, ki je obračun v St. Peterburgu ... Siol.net

Kampl osvojil mrzlo Rusijo, Barcelona spet razočarala

11d V uvodnem dejanju današnjega sporeda Barcelona gosti praško Slavio, ki je pred dvema tednoma namučila Katalonce, Lionel Messi pa je pisal zgodovino. Zaradi poškodbe mečne mišice manjka Luis Suarez. Pet minut pred 19. uro sta dvoboj začela tudi Zenit in RB Leipzig. Rdeči biki so v fantastični formi. V pokalu ... Siol.net

"Vroča sreda" v Beogradu in Zagrebu: prihajata Tottenham in Šahtar

11d Nogometaši beograjske Crvene zvezde in zagrebškega Dinama bodo v sredo v 4. krogu Lige prvakov gostili neposredna tekmeca v boju za osmino finala. Beograjčani se bodo pomerili s Tottenhamom, Zagrebčani pa s Šahtarjem. Spursi so pred 14 dnevi zvezdaše razbili kar s 5:0, tako da so jih na lestvici skupine ... RTV Slovenija

Slovenski 'dvoboj', ki ga ne smete zamuditi: Jan Oblak na gostovanje v Nemčijo, kjer pa ne bo edini Slovenec!

11d Jan Oblak je na letošnjih treh tekmah v ligi prvakov prejel dva zadetka, v skupini pa Atletico trenutno zaseda drugo mesto, a ima enako točk kot vodilni Juventus. Tokrat se bodo Madridčani odpravili na gostovanje v Nemčijo, kjer se bodo pomerili z Bayerjem. Slednji v letošnji sezoni ni osvojil niti ... Ekipa24

Skomina sodi Oblaku, velikani lovijo prve zvezdice

12d V uvodnem dejanju torkovega sporeda bo Barcelona že ob 18.55 gostila praško Slavio, ki je pred dvema tednoma namučila Katalonce, Lionel Messi pa pisal zgodovino. Zaradi poškodbe mečne mišice je vprašljiv nastop Luisa Suareza. Pet minut pred 19. uro se bosta spopadla tudi Zenit in RB Leipzig. Rdeči biki so ... Siol.net