Domžale so prišle do 37. točke v zadnjih 13 tekmah

94d Domžalčani, ki so tokrat igrali brez kaznovanega Senijada Ibričića, so v prejšnjem krogu sicer prekinili niz 11 zmag, a so se danes proti Celjanom vrnili v zmagovalne tirnice in se drugouvrščenim Mariborčanom približali na dve, vodilni Olimpiji pa na sedem točk. Celjani bi se z zmago na točko približali četrtouvrščenim ... Siol.net

Še 13. tekma brez poraza za Domžalčane

94d Domžalčani, ki so tokrat igrali brez kaznovanega Senijada Ibričića, so v prejšnjem krogu sicer prekinili niz 11 zmag, a so se danes proti Celjanom vrnili v zmagovalne tirnice in se drugouvrščenim Mariborčanom približali na dve, vodilni Olimpiji pa na sedem točk. Celjani bi se z zmago na točko približali četrtouvrščenim ... Žurnal24

Domžale neporažene trinajsto tekmo zapored
Nogomania

94d Več sledi! Nogomania

Domžalčani v lovu na Olimpijo in Maribor

95d Nogometaši Domžal so najuspešnejša ekipa spomladanskega dela državnega prvenstva. Če se želijo vmešati v boj za naslov, morajo na današnji zaostali tekmi proti Celju vknjižiti tri točke. Z zmago bi se varovanci Simona Rožmana približali Olimpiji na sedem točk zaostanka, Mariboru pa le na dve. Domžalčani so bili v nizu ... RTV Slovenija

Domžale danes za približek Mariboru
Nogomania

95d - 1. SNL, 20. krog: Zaostala tekma DOMŽALE - CELJE (ob 16.00) Sodnik: Roberto Ponis POVEZAVA: Vse o 1. SNL Nogomania

Domžale lovijo Olimpijo in Maribor

95d Polovica prvoligašev v slovenski nogometni ligi bo danes in prihodnji teden odigrala zaostale tekme, ki so v začetku spomladanskega dela odpadle zaradi zimskih razmer. Domžalčani in Celjani bodo danes ob 16. uri odigrali tekmo 20. kroga, dve uri kasneje bodo Krčani in Goričani sklenili 19. krog. DOMŽALE – CELJEdanes ob ... Dnevnik

Kaj zmorejo Domžale brez Ibričića?

96d Prva liga Telekom Slovenije, 27. krog Video vrhunci 27. kroga Druga liga, zaostala tekma 21. kroga Rumeni po -7 Senijad Ibričić bo stiskal pesti za soigralce le s tribun. Foto: Žiga Zupan/Sportida Domžalčani, edini klub v 1. SNL, ki poleg vodilne Olimpije v letu 2018 še ni izkusil poraza, bo ... Siol.net

Derbi se je končal z remijem
Gorenjski Glas

96d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / torek, 17. april 2018 / 09:44 Kranj – Nogometaši v prvi slovenski nogometni ligi so konec tedna odigrali tekme 27. kroga. Derbi kroga je bil v Ljubljani med Olimpijo in Domžalami. Končala se je neodločeno z 1 : 1. Olimpija je povedla že v ... Gorenjski Glas

Bizjak kandidat za igralca sezone

96d Lovro Bizjak se je v letošnjem letu izkazal kot ena najpomembnejših okrepitev domžalskih nogometašev. Ko je nastopal za Aluminij in v sezoni 2015/16 postal vodilni strelec med drugoligaši, se zanj nista zanimala niti Olimpija niti Maribor, ampak so ga šele poleti lani odkrile Domžale. V koledarskem letu 2018 je Bizjak ... Dnevnik

Darko Milanič: Naj tudi drugi mislijo o nas

97d Gorica : Maribor 0:6 Mariborčani so v nedeljo napolnili mrežo ranjeni Gorici, ki si ni opomogla po bolečem izpadu v polfinalu pokala Slovenije. ''Igralcem niso delale noge, niti razum. Tekma v Kidričevem je pustila fizične posledice, tako da je bilo težko parirati proti taki ekipi. Premoč Maribora je bila preveč ... Siol.net

Utrujeni Olimpiji le pet točk zaloge za zadnjo četrtino

97d Ljubljana – Olimpija je bila le sekunde oddaljena od bržčas najpomembnejše zmage v sezoni. Z golom Ricarda Alvesa iz 6. minute je proti Domžalam imela minimalno prednost do 92. minute, ko je Lovro Bizjak izenačil, s čimer so Domžale ostale v igri za prvaka. Prav tako Maribor, ki je kar ... Delo

Maribor s šestimi goli odprl boj za prvaka

97d Maribor se je z visoko zmago v Novi Gorici približal vodilni Olimpiji na pet točk zaostanka, zato je boj za prvaka pred zadnjo četrtino prvenstva znova odprt. Maribor pokazal drugačno podobo Bolje je izgubiti enkrat s 6:0 kot šestkrat z 1:0, je pred mnogimi leti dejal nekdanji goriški trener Miloš ... Dnevnik

Utrujena Olimpija kaznovana za neambicioznost

97d »Ekipa, ki želi naslov državnega prvaka, ne sme prejeti takšnega gola v 92. minuti. Težko se je sprijazniti z izgubo dveh točk v zadnji minuti. Domžale so si z vztrajnostjo zaslužile točko. Izid je realen,« je bil po remiju na derbiju Ljubljanske kotline vidno nezadovoljen 39-letni trener Olimpije Igor Bišćan. ... Dnevnik

Prva liga: Triglav - Rudar 0:0

98d Danes so na sporedu še tri tekme Prve lige. Maribor bo ob 16.55 gostoval v Novi Gorici, v primeru zmage bi se Olimpiji približal na vsega pet točk. Ob 13.00 se je v Kranju začela tekma med Triglavom in Rudarjem. Trenutni izid je 0:0. Zadnja tekma 27. kroga se bo ... RTV Slovenija

Bišćan: Gol v sodniškem dodatku boli
Nogomania

98d Olimpija je tudi po derbiju z Domžalami še vedno neporažena v spomladanskem delu prvenstva, a zadovoljstvo vendarle ni popolno, saj so Ljubljančani tako na derbiju proti Mariboru kot proti Domžalam zapravili vodstvo in s tem priložnost, da se bolj oddaljijo od svojih največjih konkurentov v boju za naslov prvaka. Trener ... Nogomania

Vztrajne Domžale kaznovale Olimpijino obrambno držo

98d Če so najzanimivejša tuja prvenstva že odločena, bo, kot kaže, zadnji mesec in pol sezone razburljivejši na slovenskih nogometnih zelenicah. Po remiju med Domžalami in Olimpijo ima Maribor danes priložnost, da se vodilnim Ljubljančanom pred zadnjo četrtino Prve lige TS približa na pet točk zaostanka. Za to bo moral popoldne ... RTV Slovenija

Bišćan ve, zakaj je bila Olimpija kaznovana, Rožman spet užival #video

98d Nogomet včasih da, včasih vzame. Da pregovor še zdaleč ni zvit iz trte, so se v soboto dobro prepričali nogometaši Olimpije. Če so imenitni spomladanski niz proti Celju v Stožicah začeli z zmagovitim golom Ricarda Alvesa v malodane zadnjih sekundah sodnikovega podaljška, jim je v velikem spopadu z Domžalami, ki ... Siol.net

1. SNL: Maribor lahko zniža zaostanek
Nogomania

98d - 1. SNL, 27. krog: Sobota CELJE 5:0 KRŠKO Andrejašić 3., Cvek 34., Požeg Vancaš 47., Brecl 72., Vizinger 82. Sodnik: Mitja Žganec OLIMPIJA 1:1 DOMŽALE Alves 5.; Bizjak 92. Sodnik: Dejan Balažič Nedelja TRIGLAV - RUDAR VELENJE (ob 13.00) Sodnik: Miran Bukovec GORICA - MARIBOR (ob 16.55) Sodnik: Nejc ... Nogomania

Ljubljansko-domžalski obračun brez zmagovalca

98d To na eni strani pomeni, da so tako oboji spomladi še neporaženi, na drugi pa to pomeni konec niza zmag Domžalčanov. Če bi danes slavili, bi dobili že 12. tekmo zapovrstjo, takšen dosežek pa je doslej uspel le Olimpiji v prvi sezoni državnega prvenstva. Tako pa sta obe moštvi vpisali ... Dnevnik

Olimpija tik pred zdajci ostala brez pomembnih točk

98d Ljubljansko-domžalski obračun se je končal brez zmagovalca. To na eni strani pomeni, da so tako oboji spomladi še neporaženi, na drugi pa to pomeni konec niza zmag Domžalčanov. Če bi danes slavili, bi dobili že 12. tekmo zapovrstjo, takšen dosežek pa je doslej uspel le Olimpiji v prvi sezoni državnega ... Siol.net

Olimpija spet zakockala zmago na derbiju
Nogomania

98d Več sledi! Nogomania

1. SNL: Remi v Ljubljani razveselil Maribor
Nogomania

Bizjak v sodniškem dodatku Domžalam priboril točko v Stožicah

98d Stožice - Olimpija in Domžale sta se na derbiju kola državnega prvenstva razšla z neodločenim izidom 1:1, remi pa bolj ustreza Ljubljančanom, ki ohranjajo osem točk naskoka pred Mariborom in deset pred Domžalami na vrhu lestvice. Olimpijo je v vodstvo povedel Alves v 6. minuti, izenačil pa je Bizjak v ... Delo

1. SNL: Bizjak v sodniškem dodatku Domžalam priboril točko v Stožicah

1. SNL: Olimpija : Domžale 1:0 (POLČAS)

98d Stožice - Dvoboj Olimpije in Domžal v Stožicah je najtežje pričakovan dvoboj tega konca tedna na prvoligaških zelenicah. Domžale so v spomladanskem delu prvenstva v izvrstni formi, razigrani so predvsem v napadu, za Olimpijo pa s tekmo manj zaostajajo za deset točk. Domžalčani bi z morebitno današnjo zmago in zmago ... Delo

1. SNL: Olimpija : Domžale 1:0 (V ŽIVO)

1. SNL: Olimpija : Domžale 0:0 (V ŽIVO)

Prva liga: Celje - Krško 1:0

99d 27. krog slovenskega nogometnega prvenstva sta ob 15. uri odprla Celje in Krško. Največ zanimanja vlada za derbi med Olimpijo in Domžalami, ki se bo začel ob 16.55. Ljubljančani imajo pred Domžalčani ob tekmi več 10 točk prednosti. Tri točke bi pomenile velik korak zmajev k drugemu naslovu v treh ... RTV Slovenija

Zgodovinska priložnost za Domžale, za katere navija tudi Maribor

99d Prva liga Telekom Slovenije, 26. krog Prva liga Telekom Slovenije, zaostali tekmi 20. kroga Najboljši strelci 1. SNL v letu 2018 #infografika Krog, ki prinaša zelo zanimive dvoboje, se bo danes začel v Celju, kjer bo gostovalo v zadnjih tednih zelo nevarno Krško. Celjani so med tednom izpadli iz pokalnega ... Siol.net

Olimpija se ga je odrekla, zdaj ji lahko pokvari načrte

99d Tabor Olimpije pred derbijem z Domžalami Strelska eksplozija Lovra Bizjaka Prihoda izkušenih zveznih igralcev, kot sta Andraž Kirm in Agim Ibraimi, sta v jesenskem delu preporodila domžalsko zasedbo. Izkušeni Ljubljančan, ki se je po koncu sezone 2016/17 pri Olimpiji znašel na stranskih vratih, je postal član rumene družine v začetku ... Siol.net

V Stožicah bi lahko zadišalo po naslovu

99d Ljubljana – Olimpija je pred nemara najzahtevnejšim spomladanskim izzivom: danes bo v 27. kolu gostila Domžale, ki lahko v Stožicah izenačijo rekordni niz ducata zmag nekdanje Olimpije. Danes bo še tekma v Celju, jutri še tri v Kranju, Novi Gorici in Kidričevem. Celje: Celje – Krško (sobota, Mitja Žganec, 15): ... Delo

Domžale prihajajo v Stožice po Olimpijin skalp

99d Derbi Ljubljanske kotline ne vznemirja le navijačev Olimpije in Domžal, ampak v enaki meri tudi Maribora, ki bodo stiskali pesti za poraz Ljubljančanov. V tem primeru bi prednost Olimpije skopnela na štiri točke, saj nihče ne dvomi o jutrišnji zmagi Maribora na gostovanju pri razrvani Gorici po izpadu v polfinalu ... Dnevnik

Kirm: Olimpija je zasluženo na vrhu
Nogomania

99d Andraž Kirm bo eden tistih akterjev današnjega derbija, ki so imeli priložnost zaigrati za oba tekmeca. V Domžalah je pustil neprimerno trajnejši vtis kot v Olimpiji, kjer se je njegova epizoda po dolgem igranju na tujem končala dokaj klavrno, v Domžalah pa dolgoletni slovenski reprezentant znova redno igra in predvsem ... Nogomania

1. SNL: Veliki derbi v Stožicah
Nogomania

99d - 1. SNL, 27. krog: Sobota CELJE - KRŠKO (ob 15.00) Sodnik: Mitja Žganec OLIMPIJA - DOMŽALE (ob 16.55) Sodnik: Dejan Balažič Nedelja TRIGLAV - RUDAR VELENJE (ob 13.00) Sodnik: Miran Bukovec GORICA - MARIBOR (ob 16.55) Sodnik: Nejc Kajtazović ALUMINIJ - ANKARAN (ob 18.45) Sodnik: Dragoslav Perić Povezava: Vse ... Nogomania

Olimpija ima prvo "zaključno žogo" za naslov

99d Državno nogometno prvenstvo se v soboto nadaljuje s tekmami 27. kroga, ki prinaša derbi med Olimpijo in Domžalami. Obe ekipi sta v odlični formi, saj sta spomladi še neporaženi. Vodilna Olimpija bi bila z morebitno zmago nad tretjimi Domžalami, ki imajo tekmo manj, še korak bliže naslovu prvaka. Domžalčani pa ... RTV Slovenija

Igor Bišćan pojasnil, zakaj ne govori slovensko

100d Da bo novinarska konferenca Olimpije v Stožicah nekaj posebnega, je postalo jasno že ob prihodu na največji nogometni štadion v Sloveniji. Zaradi prenove konferenčne dvorane je druženje z novinarji potekalo kar ob glavnem igrišču, kjer sta trener Igor Bišćan in zvezni igralec Danijel Miškić predstavila pričakovanja pred težko pričakovanim derbijem. ... Siol.net

(Skoraj) derbi za naslov
Nogomania

100d Lestvica državnega prvenstva kaže relativno varno prednost vodilne Olimpije pred Mariborom in Domžalami, a je takšen vtis lahko varljiv. Sezona se preveša v fazo, v kateri bo vsaka napaka kaznovana dvojno in zato tudi Olimpiji ni prav daleč od situacije, ko bi se njena "relativno varna prednost" lahko v hipu ... Nogomania