Bog ne daj, da se poškoduje Iličić

6d Josip Iličić je naravni vodja te reprezentance, so se strinjali gostje oddaje Žoga je okrogla. Slovenska igra se vrti okrog njega, slovenska izbrana vrsta pa je na krilih Kranjčana prišla do tretje zaporedne zmage in do drugega mesta v skupini. Žoga je okrogla je tokrat gostovala v Stožicah. Voditelj Luka ... RTV Slovenija

Bezjak: Nisem 'zicer' igralec, sovražim jih

6d Med najzaslužnejšimi za uspeh Slovenije v septemberskem ciklusu kvalifikacij je bil Roman Bezjak. Na tekmah s Poljsko in Izraelom se je izkazal z agresivnostjo, borbenostjo, tekom, proti Izraelcom pa je prispeval tudi zadetek za izenačenje na 2:2. "Ko stopim na igrišče v reprezentančnem dresu, dam vedno vse od sebe. Nisem ... Žurnal24

Drvel na vlaku smrti in preživel

7d Eden izmed junakov nevsakdanje dramatičnega kvalifikacijskega dvoboja za EP 2020 med Slovenijo in Izraelom (3:2) je bil tudi Roman Bezjak. Izkušeni napadalec ciprskega prvaka Apoel Nikozija je z zadetkom v 66. minuti vrnil Kekovo zasedbo v igro. izenačil je na 2:2, nato pa so gostitelji s pomočjo občinstva zmogli še ... Siol.net

Kek je našel udarno enajsterico

7d Če slovenski selektor Matjaž Kek ne bi bil prisiljen v dve menjavi zaradi poškodb Bojana Jokića (zaradi bolečin v ahilovi tetivi je igral s protibolečinsko injekcijo) in Aljaža Struna (udarec v koleno), bi zaradi popolne izčrpanosti z igrišča poklical tudi Benjamina Verbiča, ki je nato postal junak z zmagovitim zadetkom ... Dnevnik

Iličić: To je le to, kar se pričakuje od nas

7d Slovenska reprezentanca je v septemberskem ciklusu kvalifikacij prišla do šestih točk, v Ljubljani so morali premoč četi Matjaža Keka priznati Poljaki in Izraelci. Eden ključnih mož pri obeh zmagah je bil Josip Iličić, ki je še enkrat dokazal, da gre za igralca, ki lahko z eno potezo odloči tekmo. "Poznalo ... Žurnal24

7d Ljubljana - Pet golov, zasuki, infarktni zaključek in zmaga Slovenije. Slovenski nogometaši so pred dobrimi 10.000 navijači v Stožicah obudili spomine na najsijajnejše dni slovenske reprezentance in se približali pred začetkom kvalifikacij za evropsko prvenstvo prihodnje leto domala nedosegljivemu cilju – uvrstitvi na EP. Po eni od najbolj razburljivih zmag ... Delo

EKSTAZA! ORGAZEM! Benjamin VERBIČ je z IZJEMNIM golom poskrbel, da lahko sanjamo EURO! (video)

8d Slovenija je na tekmi z Izraelom trpela bolj, kot si je po zmagi nad Poljsko marsikdo predstavljal, a na koncu je pokazala izjemno mero borbenosti, srčnosti in vsega tistega, kar ji je manjkalo v zadnjih letih. Za piko na i norišnici v Stožicah je v 90. minuti poskrbel Benjamin Verbič, ... Ekipa24

Verbič: Če je bil gol najlepši trenutek? Pravzaprav to ni nič

8d Benjamin Verbič je dobro uro po tekmi še vedno odgovarjal novinarjem, bližala se je polnoč, njegovi prijatelji pa so nekoliko stran potrpežljivo čakali na strelca dveh zadetkov Slovenije proti Izraelu. Odločilnega je dosegel na začetku sodnikovega dodatka drugega polčasa, ko je s strelom z glavo poskrbel za končnih 3:2, Slovenija ... Žurnal24

Po nori zmagi Slovenije v Stožicah: "Oktober, prihajamo!"

8d Po natanko 72 urah poslušanja hvalospevov po veličastni petkovi zmagi nad Poljakov, ki so bili seveda povsem upravičeni, so nogometaši Slovenije še drugič v treh dneh pritekli na zelenico štadiona v Stožicah, kjer se je sicer zbralo nekoliko manj gledalcev, kot jih je bilo proti Poljski, a še vedno precej. ... Siol.net

Verbič v izdihljajih Sloveniji prinesel pomembno zmago proti Izraelu

8d Slovenska vrsta si je na 58. rojstni dan selektorja Matjaža Keka želela tri točke, s čimer bi potrdila odmevno petkovo zmago proti Poljakom. To ji je na navdušenje domačih navijačev tudi uspelo, in sicer z golom Benjamina Verbiča v 90. minuti. To pomeni, da je na petih tekmah z Izraelci ... Dnevnik

JAAAAAAAA! Norišnica v Stožicah! PREOBRAT ZA ZGODOVINO

8d Slovenska izbrana vrsta je zadela v najboljšem možnem trenutku tik pred koncem prvega polčasa, nato pa z bledo predstavo na začetku drugega povsem otežila svoje delo z dvema prejetima zadetkoma. V prvem polčasu je imela slovenska izbrana vrsta igro pod nadzorom, do gola pa jim je uspelo priti ob koncu ... Ekipa24

Dejal je, da mora storiti več! In tu je MOJSTROVINA, ki je odklenila čvrste Izraelce (video)

8d Za to je poskrbel Benjamin Verbič, ki je zadel za 1:0 in vodstvo slovenske reprezentance po polčasu. Znova je z lepo podajo postregel Iličić, sijajno pa je v akciji sodeloval tudi Šporar. Skratka zadetek za samozavest proti čvrstemu tekmecu. Benjamin Verbič je vse dni pred obračuni s Poljsko in Izraelom ... Ekipa24

Slovenija - Izrael: Hitro izenačenje Izraela na tačetku drugega polčasa