ŠKANDAL V ŠPANIJI: Real trdi, da je bil OŠKODOVAN. Kar je storil predsednik ZVEZE, je ŠOKIRALO VSE!

7h Španski velikan Real Madrid je včeraj v superpokalnem polfinalu izgubil proti Athleticu iz Bilbaa in tako izpadel iz tekmovanja. V primeru zmage bi se v velikem finalu pomeril z Barcelono, tako dvoboj s Katalonci zdaj čaka Baske. Pri Realu so prepričani, da so bili grobo oškodovani na tekmi z Athleticom. ... Ekipa24

Da ni krize?! Zinedine ZIDANE po novem porazu povsem izgubil živce, s takšnimi besedami je 'napadel' novinarje!

18h Vsi tisti nogometni navdušenci, ki so upali na prvi el clasico v letošnjem koledarskem letu, so ostali praznih rok. Po tem, ko se je Barceloni po enajstmetrovkah uspelo uvrstiti v finale, je madridski Real ostal praznih rok. Po nori tekmi je bil boljši Athletic, kraljevi klub pa je ostal brez ... Ekipa24

ŠOK! Nič ne bo z nedeljskim EL CLASICOM, v Madridu ne morejo verjeti, kaj se jim je zgodilo! (video)

20h V sredo se je v finale po streljanju enajstmetrovk prebila Barcelona, pri kateri je manjkal poškodovani Lionel Messi. Redni del se je v Cordobi končal z 1:1, po strelih z bele točke pa so slavili Katalonci s 3:2. V drugem polfinalu sta se v Malagi pomerila Real iz Madrida in ... Ekipa24

Še en slab večer za Real

1d V finalu španskega nogometnega superpokala bosta v nedeljo v Sevilli igrala Barcelona in Athletic Bilbao. V sredo se je v finale po streljanju enajstmetrovk prebila Barcelona, pri kateri je manjkal poškodovani Lionel Messi. Redni del se je v Cordobi končal z 1:1, po strelih z bele točke pa so slavili ... Žurnal24

Raul Garcia z dvema zadetkoma izločil Real - Baski bodo izzvali Barcelono

1d V finalu španskega superpokala bosta v nedeljo v Sevilli igrala Barcelona in Athletic Bilbao. Baski so v drugem polfinalu na stadionu La Rosaleda v Malagi izločili madridski Real z 2:1. Athletic je blestel v prvem polčasu, ki ga je dobil z 2:0. Raul Garcia je v 18. minuti ukanil Thibauta ... RTV Slovenija

Šok v Malagi, Barceloni se smeji

1d Athletic Bilbao je po zaslugi izkušenega Raula Garcie že v prvem polčasu prišel do prednosti dveh zadetkov, ki je beli balet v drugem delu ni mogel ujeti. Francoski napadalec Karim Benzema je le ublažil poraz, uvrstitve v finale pa so se razveselili Baski. V nedeljo se bodo za prestižno lovoriko ... Siol.net

Uf, kakšna PROVOKACIJA! Dosegel gol za zmago BARCELONE, nato pa je ODPISANI osupnil s potezo (video)

1d V prvem polfinalu letošnjega španskega superpokala je Barcelona po enajstmetrovkah ugnala Real Sociedad, zdaj pa čaka na svojega nasprotnika v finalu. Ta bo znan v četrtek pozno zvečer, ko se bosta pomerila Real Madrid in Athletic Bilbao (ob 21.00). Barcelono je ob odsotnosti Lionela Messija v vodstvo popeljal Frenkie de ... Ekipa24

Barcelona brez Messija v finale po 11-metrovkah

2d Nogometaši Barcelone so prvi finalisti španskega superpokala, potem ko so v Cordobi po 11-metrovkah premagali Real Sociedad s 4:3. Po 90 minutah in podaljšku je bil izid 1:1. Barca je igrala brez Lionela Messija, ki ima težave z mišico, povedla pa je v 39. minuti, ko je zadel Frenkie de ... RTV Slovenija

Navijači Barcelone v skrbeh, vroči Messi sploh ni treniral

2d Barcelona igra v zadnjih tednih vse bolje. V prvenstvu je nanizala tri zmage in se povzpela na tretje mesto. V soboto je v gosteh ponižala Granado (4:0), po dvakrat pa sta v polno zadela Antoine Griezmann in Lionel Messi. Argentinec je z 11 zadetki tudi prvi strelec la lige, zato ... Siol.net

ŠOK v Barceloni! Je Messi POŠKODOVAN!?

2d Barcelona je po slabem uvodu v sezono na začetku letošnjega koledarskega leta pokazala nekaj bolj vzpodbudnih predstav. Svojo formo je znova dvignil argentinski čarovnik Lionel Messi, ki je predvsem na zadnjih dveh tekmah zopet spominjal na svoje najboljše čase. Katalonci v španskem prvenstvu zasedajo 3. mesto, tri točke za Realom ... Ekipa24