JOOOOJ! Kaj je bilo to? Slovenska liga videla eno najbolj NENAVADNIH ENAJSTMETROVK! (video)

1d Čeprav tekma v Kidričevem ni postregla z zadetkom, nibila povsem nezanimiva. V 63. minuti tekme je namreč nogometaš Tabora Mario Babić padel v kazenskem prostoru, sodnik Asmir Sagrković pa je pokazal na belo točko. Čeprav je v nogometu pogostokrat nepisano pravilo, da enajstmetrovke ne izvaja isti nogometaš, nad katerim je ... Ekipa24

Prvaki v vzponu, Aluminij ostal na dnu

1d Aktualni državni prvaki iz Celja so na gostovanju v Domžalah slavili (0:1) z golom Filipa Dangubića v drugem polčasu. Več sledi! SNL Šport Maribor na vrhu lestvice, Olimpija točko za njim Profimedia Nogometaši Aluminija so tudi na petem zaporednem prvenstvenem obračunu ostali brez zmage. Po treh zaporednih porazih pa so ... Žurnal24

Nevsakdanje slaba enajstmetrovka v Kidričevem #video

1d Obračun med Aluminijem in Taborom v Kidričevem se je končal brez zadetkov, lahko pa bi bilo tudi drugače, saj smo videli kar nekaj priložnosti. Predvsem na strani Sežančanov, ki so imeli zagotovo najlepšo priložnost v 64. minuti, ko je v kazenskem prostoru Aluminija prodiral Hrvat Mario Babić, na nepravilen način ... Siol.net

Aluminij nikakor ne uspe zmagati

1d * Športni park Kidričevo, sodniki: Sagrković, Vukan, Mikača. * Strelci: /. * Aluminij: Janžekovič, G. Pečnik (od 58. Jakšić), Azemović, Pantalon, Ploj, Horvat (od 68. Grajfoner), Kim (od 68. Krajnc), Matjašič (od 75. Maletić), Klepač, Bosilj (od 58. T. Pečnik), Prša. * Tabor CB24: Koprivec, Salkić, Nemanič, Briški, Mihaljević, Zebić, ... Ekipa24

Tabor do prve gostujoče točke, zapravil je lepo priložnost za vse tri

1d Nogometaši Aluminija so tudi na petem zaporednem prvenstvenem obračunu ostali brez zmage. Po treh zaporednih porazih pa so vendarle osvojili vsaj točko, ki pa ni bila dovolj, da bi se znebili zadnjega mesta na prvenstveni razpredelnici. S točko so lahko celo zadovoljni, saj jih je v prvem polčasu reševal vratar ... Siol.net