NOROST na tekmi City - Borussia! Res noro, ZAKAJ VAR ni priznal TEGA GOLA! Traparija ...

9d Manchester City je z zadetkom v 90. minuti premagal dortmundsko Borussio 2:1 in tako vsaj za silo upravičil vlogo favorita, vseeno pa močno zaostal za pričakovanji. No, lahko pa bi bilo še mnogo slabše, če bi sodniki v prvem polčasu ob vodstvu Cityja 1:0 priznali zadetek, ki ga je za ... Ekipa24

Takšne napake si sodnik ne bi smel privoščiti, VAR ni smel posredovati

9d V četrtfinalu lige prvakov je dortmundska Borussia gostovala pri Manchester Cityju. Številni nogometni poznavalci so pred dvobojem vlogo favoritov dodelili Angležem, prva tekma pa se je končala z zmago vodilne ekipe angleškega prvenstva. City je slavil z 2:1, z rezultatom, ki precej upanja na napredovanje pušča tudi Nemcem. A vse ... Žurnal24