Po zmagi Alžirije aretirali skoraj 300 ljudi

3d Potem ko so se alžirski nogometaši sinoči v Kairu uvrstili v finale afriškega prvenstva, so policisti po Franciji zaradi burnega praznovanja zmage nad Nigerijo, ki so ga spremljali izgredi, ponoči aretirali 282 oseb, je danes sporočilo francosko ministrstvo za notranje zadeve. Med 282 aretiranimi so jih policisti 249 zadržali v ... Žurnal24

Aaaaaaa! NORO, NAJBOLJ NORO! Mojstrovina Mahreza z ZADNJIM STRELOM na tekmi! Za FINALE!!! (video)

3d Znana sta finalista afriškega pokala narodov, za zmago se bosta udarila Senegal in Alžirija. Obe polfinalni tekmi sta bili prava drama. Senegal je Tunizijo premagal z avtogolom v 100. minuti tekme, Alžirija pa je Nigerijo izločila z dejansko zadnjim strelom na tekmi. In to v 95. minuti! Sodnik je obračun ... Ekipa24

#video Po zmagi Alžirije 282 aretacij v Franciji

3d Med 282 aretiranimi so jih policisti 249 zadržali v priporu, so po bilanci ob 6. uri zjutraj še sporočili iz ministrstva. Afriški prvaki iz leta 1990 Alžirci so si sinoči priigrali finale po zmagi z 2:1 nad Nigerijci, trikratnimi prvaki Afrike. Alžirci so povedli v 40. minuti z avtogolom Williama ... Dnevnik

Senegal in Alžirija finalista afriškega prvenstva

4d Redni del prvega polfinala med Senegalom in Tunizijo ni dal odločitve, zato pa je v podaljšku v 100. minuti avtogol dosegel Dylan Bronn in Senegalu prinesel vsaj ponovitev največjega uspeha s tovrstnih prvenstev, finalist je bil tudi leta 2002. Tunizija na drugi strani se je edinega naslova veselila 2004. Drugi ... Ekipa24

Senegal prvi finalist afriškega prvenstva

4d Redni del prvega polfinala ni dal odločitve, zato pa je v podaljšku v 100. minuti avtogol dosegel Dylan Bronn in Senegalu prinesel vsaj ponovitev največjega uspeha s tovrstnih prvenstev, finalist je bil tudi leta 2002. Tunizija na drugi strani se je edinega naslova veselila 2004. Tekma za tretje mesto bo ... Dnevnik

Senegal z avtogolom v 100. minuti v finale afriškega prvenstva

4d V Kairu se zaključuje 32. afriško prvenstvo oziroma afriško pokal narodov 2019. Prvi polfinale je po avtogolu Tunizijcev v podaljšku pripadel Senegalu, ki bo šele drugič zaigral v finalu. V drugem polfinalu v Kairu moči merita Alžirija in Nigerija. Prvi polčas prvega polfinala Senegal - Tunizija je bil dolgočasen, v ... RTV Slovenija

4d Redni del prvega polfinala ni dal odločitve, zato pa je v podaljšku v 100. minuti avtogol dosegel Dylan Bronn in Senegalu prinesel vsaj ponovitev največjega uspeha s tovrstnih prvenstev, finalist je bil tudi leta 2002. Tunizija na drugi strani se je edinega naslova veselila 2004. Tekma za tretje mesto bo ... Siol.net

5d Kairo - Čudna je zgodovina Nigerije na afriškem prvenstvu. Z zlato generacijo je bila prvak le enkrat, leta 1994, zdaj se ji s precej neznanim moštvom obeta že drugi naslov v šestih letih. Na splošno je pokal narodov v Egiptu pokazal krizo tradicionalnih sil, na drugi strani pa vzpon malih ... Delo

Alžirci v družbi udeležencev zadnjega svetovnega prvenstva

5d Nedelja je na velikih reprezentančnih nogometnih tekmovanjih po pravilu rezervirana za finalne obračune, na tokratnem afriškem prvenstvu pa bo, kot sicer v preteklosti že večkrat, drugače. Jutri bosta tako na sporedu polfinalni tekmi, finale pa bo v petek, 19. julija. Zaradi ramadana so namreč prvotni termin prvenstva na željo Maroka, ... Dnevnik

#video V polfinalu afriškega prvenstva Senegal, Nigerija, Alžirija in Tunizija

6d Tunizijci so v Kairu ugnali Madagaskar s 3:0, potem ko so zadeli Ferjani Sassi v 52. minuti, Youssef Msakni v 60. in Naim Sliti v 90. minuti. Že pred tem se je v polfinale prebila Alžirija, ki je v Suezu po izvajanju 11-metrovk premagala Slonokoščeno obalo s 5:4 (1:1, 1:0). ... Dnevnik

Alžirija med štiri po loteriji, Tunizija končala pravljico Madagaskarja

7d Na afriškem Pokalu narodov so znani vsi polfinalisti. Senegalu in Nigeriji sta se pridružila Alžirija, ki je bila po enajstmetrovkah boljša od Slonokoščene obale (5:4), in Tunizija, ki je izločila Madagaskar (2:0). Nigerijci se bodo za finale v nedeljo pomerili z Alžirijo. V Seuzu so bili sicer sloni že v ... RTV Slovenija

Senegal prvi polfinalist afriškega prvenstva

8d Senegalci so se v polfinale prebili po zaslugi zadetka Evertonovega igralca Idrissa Gueyeja v 70. minuti. Benin je tekmo končal z igralcem manj, potem ko je bil v 83. minuti izključen Olivier Verdon. V četrtek bosta še preostala četrtfinalna obračuna, in sicer se bosta v Suezu ob 18. uri merila ... Dnevnik

8d Senegalci so se v polfinale prebili po zaslugi zadetka Evertonovega igralca Idrissa Gueyeja v 70. minuti. Benin je tekmo končal z igralcem manj, potem ko je bil v 83. minuti izključen Olivier Verdon. V četrtek bosta še preostala četrtfinalna obračuna, in sicer se bosta v Suezu ob 18. uri merila ... Siol.net

Senegalci prvi dvignili polfinalno vstopnico

8d Nogometaši Senegala so se uvrstili v polfinale afriškega Pokala narodov, potem ko so v četrtfinalu z 1:0 premagali Benin. Mož odločitve je bil Idrissa Gueye. Ta je edini (priznani) zadetek na tekmi dosegel v 70. minuti, ko je lepo sprejel podajo Sadia Maneja, kot blisk prodrl v kazenski prostor nasprotnika ... RTV Slovenija

#video Tunizijci po zmagi nad Gano zadnji četrtfinalisti afriškega prvenstva

9d Tunizijo je v Ismalii v 73. minuti v vodstvo popeljal Taha Yassine Khenissi, v zadnji minuti rednega dela pa je z avtogolom za podaljšek poskrbel Rami Bedoui. Na včerajšnji prvi tekmi je Slonokoščena obala z 1:0 premagala Mali, Sloni so zmagali z golom napadalca Crystal Palacea Wilfrieda Zahaja. Tunizija se ... Dnevnik

Tunizija po 11-m izločila Gano, Slonokoščena obala v četrtfinalu proti Alžiriji

10d Na afriškem prvenstvu so znani vsi četrtfinalisti. Tunizija je na zadnji tekmi osmine finala po streljanju enajstmetrovk s 6:5 premagala Gano. Po rednem delu in podaljšku se je tekma končala z 1:1. Tunizijo je v Ismalii v 73. minuti v vodstvo popeljal Taha Yassine Khenissi, v 92. minuti pa je ... RTV Slovenija