Londonski derbi v finalu pokala FA je pripadel Arsenalu

8d Modri so v peti minuti sicer povedli, a nato je za popoln preobrat poskrbel junak dvoboja Gabonec Pierre-Emerick Aubameyang, še v prvem polčasu je zadel iz enajstmetrovke, v drugem pa je tekmo odločil po fantastičnem preigravanju v 68. minuti.Za Arsenal, ki si je z zmago zagotovil evropske nastope v naslednji ... Ekipa24

Arsenalu pokal FA

8d Ta je v peti minuti sicer povedel, a nato je za popoln preobrat poskrbel junak dvoboja Gabonec Pierre-Emerick Aubameyang, še v prvem polčasu je zadel iz enajstmetrovke, v drugem pa je tekmo odločil po fantastičnem preigravanju v 68. minuti. Za Arsenal, ki si je z zmago zagotovil evropske nastope v ... Dnevnik

Arsenal na račun mestnega tekmeca do lovorike

8d Modri so sicer povedli v peti minuti, a nato je za popoln preobrat poskrbel junak dvoboja Gabonec Pierre-Emerick Aubameyang, še v prvem polčasu je zadel iz enajstmetrovke, v drugem pa je tekmo odločil po fantastičnem preigravanju v 68. minuti. Za Arsenal, ki si je z zmago zagotovil evropske nastope v ... Žurnal24

Arsenal potrdil naziva kralja pokala FA!

8d Obračun na Wembleyju se še dobro ni začel, ko so modri Londončani že povedli. Po izvrstni ekipni akciji je na koncu Oliver Giroud žogo lepo oddal Christianu Pulisicu, ki mu na koncu ni bilo težko premagati vratarja Arsenala Emiliana Martineza. Topničarji so izenačili dobrih 20 minut kasneje, ko je z ... Siol.net

Finale Pokala FA: Arsenal - Chelsea 0:1

8d V finalu Pokala FA se na Wembleyju merijo nogometaši Arsenala in Chelseaja. Tekma se je začela ob 18.30. Topničarji lovijo svoj 14. naslov v tem tekmovanju, medtem ko so bili modri do zdaj osemkrat zmagovalci tega tekmovanja. Finale, danes ob 18.30: ARSENAL - CHELSEA 0:1 (-:-) Pulisic 6. Polfinale: ARSENAL ... RTV Slovenija

V živo: komu najstarejše tekmovanje na svetu?