Gorica povedla, Koper izenačil po sporni 11-metrovki

8d Koprčani so bili pred primorskim obračunom z Gorico šest tekem brez poraza in v nizu treh zmag. Tokrat pa so pogrešali lažje poškodovanega izkušenega Dareta Vršiča, kar se je predvsem v prvem polčasu poznalo pri njihovi kreativnosti. Po nekaj menjavah so Koprčani prevladovali v drugem delu ter izenačili z bele ... Siol.net

'MORNARJI' SO TRPELI! Niso uspeli narediti tistega, kar so hoteli, tako da zdaj zaostajajo...

8d Koper - Gorica 1:1 (0:1)Koper - Stadion Bonifika, brez gledalcev, sodniki: Vinčić, Klančnik, Kovačič.Strelca: 0:1 Smajlagić (37.), 1:1 Mulahusejnović (75./11 m).Koper: Vargić, Jozinović (od 84. Čirjak), Rajčević, Žužek, Mišić, Dodlek, Jelić Balta (od 84. Guberac), Stevanović (od 58. Spinelli), Knežević (od 46. Cerovec), Barišić (od 84. Krajinović), Mulahusejnović.Gorica: Likar, Paljk, ... Ekipa24

Maribor na vrhu lestvice

8d Nogometaši Maribora, ki so za dlje časa izgubili tako Nemanjo Mitrovića (poškodba) kot Martina Milca (kršitev protidopinških pravil), so prišli do tretje zaporedne zmage in se zavihteli na vrh prvenstvene lestvice. Na drugi strani je Bravo, ki je zadnje minute igral z igralcem več, še na peti tekmi zapovrstjo ostal ... Žurnal24

Preobrat vijolic, Bravu ni pomagal niti igralec več

8d Nogometaši Maribora, ki so za dlje časa izgubili tako Nemanjo Mitrovića (poškodba) kot Martina Milca (kršitev protidopinških pravil), so prišli do tretje zaporedne zmage in se zadržali na vrhu prvenstvene lestvice. Na drugi strani je Bravo, ki je zadnje minute igral z igralcem več, še na peti tekmi zapovrstjo ostal ... Siol.net

Mariborčani do tretje zaporedne zmage

8d Nogometaši Maribora, ki so za dlje časa izgubili tako Nemanjo Mitrovića (poškodba) kot Martina Milca (kršitev protidopinških pravil), so prišli do tretje zaporedne zmage in se zadržali na vrhu prvenstvene lestvice. Na drugi strani je Bravo, ki je zadnje minute igral z igralcem več, še na peti tekmi zapovrstjo ostal ... Dnevnik

VIJOLIČASTI zbrcali žogo v mrežo LJUBLJANČANOV! Ve se kdo je PRI NA LESTVICI!

8d Bravo - Maribor 1:2 (1:2)Ljubljana - Stadion Žak, brez gledalcev, sodniki: Kajtazović, Povšnar, Mežnar.Strelci: 1:0 Nukić (12.), 1:1 Požeg Vancaš (18.), 1:2 Mlakar (42.).Bravo: Vekić, Trontelj, Drkušić, Brekalo, Kurtović, Maher, Agboyi (od 67. Žinko), Ogrinec (od 86. Kidrič), Kramarič, Žugelj, Nukić.Maribor: Jug, Pihler, Martinović, Peričić, Klinar, Kolmanič (od 62. Cretu), ... Ekipa24