Blažič le še korak od sanjskega podviga, Stojanović letos brez lige prvakov

13d Miha Blažič je tako kot na drugi strani Petar Stojanović igral celo tekmo. Povedli so Madžari prek Gergöja Lovrencsicsa v drugi minuti, Zagrebčani so izenačili v 23. minuti po avtogolu Myrta Uzunija, slednji pa je prispeval tudi zmagoviti zadetek v 65. minuti. Šok je doživela Crvena zvezda, ki je na ... Siol.net

Blažičev Ferencvaros izločil Stojanovićev Dinamo

13d Potem ko se je v torek v zadnji krog kvalifikacij lige prvakov prebil Benjamin Verbič s kijevskim Dinamom, ki je z 2:0 izločil Alkmaar, se mu je danes v zadnjem predkrogu pridružil še Miha Blažič. Ta je v 3. krogu s Ferencvarosom z 2:1 izločil zagrebški Dinamo. Blažič je tako ... Ekipa24

V Beogradu letos ne bo Lige prvakov - Crvena zvezda izločena po 11-metrovkah

13d Nogometaši Crvene zvezde, ki so v preteklih dveh sezonah igrali v skupinskem delu Lige prvakov, se letos poslavljajo od tega tekmovanja v 3. predkrogu. Izpadli so na gostovanju proti ciprskemu prvaku Omonii, kjer so klonili po streljanju 11-metrovk. Po rednem delu tekme je bil izid 1:1. Pri Beograjčanih sta bila ... RTV Slovenija

Dva Kekova aduta v boju za ligo prvakov, prostor le za enega

13d Potem ko si v torek zagotovili napredovanje v zadnje kolo kvalifikacij za ligo prvakov PAOK, Dinamo Kijev in Gent, bomo drevi dobili še pet nogometnih klubov, ki bodo ohranili upanje na preboj v elitno Uefino tekmovanje. Ob 19. uri bosta igrala tekmo tudi Ferencvaroš in Dinamo Zagreb, derbi večera pa ... Delo

Obračun Slovencev za ligo prvakov, kdo bo boljši?

13d Slovenski ljubitelji nogometa bodo danes z zanimanjem spremljali razplet sosedskega derbija v Budimpešti, kjer se bosta spopadla Miha Blažič (Ferencvaroš) in Petar Stojanović (Dinamo Zagreb). Srečala sta se že v prejšnji sezoni, ko so modri iz Zagreba na povratnem srečanju na Madžarskem pomendrali tekmeca (4:0). Krvnik Celja, ki je kvalifikacije ... Siol.net

Verbič še korak od Lige prvakov, Petrovičev Rapid izpadel

14d Benjamin Verbič se je s kijevskim Dinamom uvrstil v zadnji predkrog Lige prvakov. V ukrajinski prestolnici je z 2:0 klonil AZ Alkmaar, slovenski reprezentant je bil na igrišču od 74. minute. Zadnja ovira na poti v najelitnejše nogometno tekmovanje za Kijevčane bo Gent. Belgijski podprvaki so 2:1 izločili dunajski Rapid, ... RTV Slovenija

Verbič na pragu lige prvakov, Petrović se poslavlja

14d Slovenski prvak Celje je kvalifikacije za ligo prvakov končal v 2. krogu, ko je ostal doma praznih rok proti norveškemu Moldeju, a s tem še ni konec slovenskih predstavnikov v omenjenem tekmovanju. Štirje legionarji si bodo poskušali zagotoviti napredovanje v skupinski del lige prvakov, danes bosta na delu dva. Prvi ... Siol.net

Kijevčani gostijo Nizozemce

14d Ljubljana - V tretjem krogu kvalfikacij za ligo prvakov so danes na sporedu tri tekme, jutri jih bo še pet, ki bodo dale udeležence zadnjega sita pred začetkom elitnega nogometnega tekmovanja. Danes sta v boju za ligo prvakov Dinamo Kijev z Benjaminom Verbičem in Rapid Dunaj z Dejanom Petrovićem. Ukrajinci ... Delo

''Zeleno-beli'' Slovenec izziva klub, ki ga je leta 1999 šokiral Maribor

14d Slovenski prvak Celje je kvalifikacije za ligo prvakov končal v 2. krogu, ko je ostal doma praznih rok proti norveškemu Moldeju, a s tem še ni konec slovenskih predstavnikov v omenjenem tekmovanju. Štirje legionarji si bodo skušali zagotoviti napredovanje v skupinski del lige prvakov, danes bosta na delu dva. Benjamin ... Siol.net