Ob jubileju Neymarja Brazilci remizirali

11d Že v sredo sta se na Westfalnu v Dortmundu pomerili Nemčija in Argentina, ki spet ni mogla računati na prvega zvezdnika Lionela Messija. Srečanje se je končalo z neodločenim izidom 2:2. Nemci so povedli v 16. minuti, ko je zadel Serge Gnabry, le šest minut kasneje pa je vodstvo Nemcev ... Siol.net

Argentinci od 0:2 do remija v Dortmundu

12d Na prijateljski tekmi v Dortmundu sta se Nemčija in Argentina razšli z 2:2. Elf je v prvem polčasu blestel in povedel z 2:0, nato pa sta rezervista Lucas Alario in Lucas Ocampos uspela izenačiti. Nemci so zamudili priložnost za prestižno zmago proti velikim tekmecem v ponovitvi finala svetovnega prvenstva julija ... RTV Slovenija

Argentinci brez Messija remizirali z Nemci

12d Nemci so povedli v 16. minuti, ko je zadel Serge Gnabry, le šest minut kasneje pa je vodstvo Nemcev povišal Kai Havertz. Preobrat Argentine je v 66. minuti začel Lucas Alario, v 85. minuti pa je za izenačenje na 2:2 zadel Lucas Ocampos. Preberite še: Siol.net

Zvečer spektakel v Dortmundu: Argentinci brez Messija nad Nemce

13d Preberite še: Siol.net