Calcit Volley se je od rednega dela poslovil s porazom

11d * Športna dvorana Kamnik, gledalcev 100, sodnika: Rapisarda, Lot (oba Italija). * Calcit Volley: Pereira, Hribar, Bregar 8, Koncilja, Mihalj 5, Hebda 11, Jordanov 15, Planinc 6, Brulec, Kvas 1, Lakner, Kotnik, Štembergar Zupan. * Mladost Zagreb: Višić, Nikačević 10, Mitrašinović 15, Bakonji 2, Kovačević 8, Šarčević, Oršolić 4, Đukić ... Ekipa24

Zagrebčani ugnali in prehiteli Kamničane

11d Odbojkarji zagrebške Mladosti so si v zadnjih dveh krogih z uspehoma proti slovenskima ekipama zagotovili nastop na zaključnem turnirju v Zwettlu. Potek ko so v domači dvorani prejšnji teden odščipnili točko ACH Volleyju, so tokrat v Kamniku premagali Calcit Volley. To je bilo dovolj, da so redni del končali pred ... Siol.net

V Kamnik prihajajo Zagrebčani, ki lovijo zaključni turnir

12dSiol.net

Calcit in ACH zanesljivo zmagala

12d V Murski Soboti so Kamničani prišli do pričakovane zmage, čeprav so domačim prepustili prvi niz. V drugem so se gostje odlepili po deseti točki, z zaporednima napadoma Maria Koncilje so varovanci Gašperja Ribiča prišli do vodstva 18:11, pozneje pa brez težav zmagali. V tretjem nizu so gostje povedli z 11:6, ... Ekipa24