Miniaturno dekle z motnjo pozornosti, ki je postalo največje na svetu #video

2d Naštevanje rezultatskih presežkov komaj 22-letne in komaj 142 centimetrov visoke Simone Biles vzame kar precej časa. Samo na svetovnih prvenstvih je do zdaj osvojila 25 kolajn in prehitela dozdajšnjega rekorderja Vitalija Šerba, ki se lahko pohvali s 23. Še kot najstnica je pri 19 letih zablestela na olimpijskih igrah v ... Siol.net

Po vsaki težki izkušnji je le še močnejša
Slovenske novice

2d STUTTGART – Simone Biles šteje 22 let in že ima mesto med najuspešnejšimi v zgodovini športne gimnastike. V Stuttgartu je postala telovadka z največ kolajnami na svetovnih prvenstvih, že po prejšnjem prvenstvu pa se je lahko pohvalila z največ zlatimi odličji. S SP ima zdaj 25 kolajn, od tega 19 ... Slovenske novice

Žepna telovadka, ki je nič ne ustavi

3d Simone Biles šteje 22 let in že ima mesto med najuspešnejšimi v zgodovini športne gimnastike. V Stuttgartu je postala telovadka z največ kolajnami na svetovnih prvenstvih, že po prejšnjem prvenstvu pa se je lahko pohvalila z največ zlatimi. Njeno zbirko s SP zdaj sestavlja 25 kolajn, od tega 19 zlatih ... Delo

Pet zlatih medalj za Bilesovo, ki ima že 25 odličij

3d Svetovno prvenstvo v gimnastiki se je končalo z zadnjimi finali na orodjih. Junakinja je bila Američanka Simone Biles, ki je v Stuttgartu osvojila pet zlatih medalj. Tekmovanje je končala z zmagama na gredi in parterju, s čimer je zbirko medalj na SP-jih povečala na 25, od tega jih je kar ... RTV Slovenija

Pisala se je športna zgodovina

3d Ameriška gimnastična zvezdnica Simone Biles je zadnji dan 49. svetovnega prvenstva v Stuttgartu v zbirko zlatih kolajn s SP dodala še dve, potem ko je zmagala tako na gredi kot parterju. Dvaindvajsetletnica je danes osvojila še 24. in 25. kolajno s SP in za dve za seboj pustila dozdajšnjega rekorderja ... Žurnal24

Izjemna Američanka v pozabo pahnila še Vitalija Šerba

3d Bilesova je tako prvenstvo v Stuttgartu, ki je manj kot leto dni oddaljeno od olimpijskih iger 2020 v Tokiu, končala s skupno petimi zlatimi kolajnami, potem ko je bila najboljša z ekipo, v mnogoboju, na preskoku, gredi in parterju. S 25 odličji, od tega z 19 zlatimi, pa je tudi ... Siol.net

22-letna Bilesova že ujela rekorderja Šerba

4d Ameriška gimnastična zvezdnica Simone Biles je v Stuttgartu osvojila še zlato medaljo v preskoku in se s 23. medaljo na svetovnih prvenstvih na vrhu večne lestvice izenačila s slovitim Vitalijem Šerbom. 22-letna telovadka je ubranila naslov na preskoku, kar je že njena 17. zlata medalja na svetovnih prvenstvih. Štirikratna olimpijska ... RTV Slovenija

Simone Biles obogatila zbirko kolajn s SP, prvo zlato na Filipine

4d V prvi finalni odločitvi dneva je najmlajši med finalisti parterja, 19-letni Yulo, priredil presenečenje in zasluženo osvojil svetovni naslov. Nastop na olimpijskih igrah v Tokiu prihodnje leto si je sicer prislužil že s petkovim mnogobojem, ki ga je končal na desetem mestu, danes ga je z zmago le še potrdil. ... Siol.net

Nagornij svetovni prvak v mnogoboju

5d V boju za vrh Nagornij ni imel prave konkurence in je na koncu slavil z 88,772 točke. Srebrni Dalalojan je tekmovanje končal pri 87,165 točke in je imel več dela, da se je ubranil tretjega Ukrajinca (86,973), kot pa da bi lahko ogrozil zmago Nagornija. Novi prvak je zmagal na ... Ekipa24

Rus svetovni prvak v mnogoboju

5d V boju za vrh Nagornij danes ni imel prave konkurence in je na koncu slavil z 88,772 točke. Srebrni Dalalojan je tekmovanje končal pri 87,165 točke in je imel več dela, da se je ubranil tretjega Ukrajinca (86,973), kot pa da bi lahko ogrozil zmago Nagornija. Novi prvak je zmagal ... Siol.net

Simone Biles petič najboljša na svetu v mnogoboju

6d Ameriška gimnastična zvezdnica Simone Biles je v finalu mnogoboja na svetovnem prvenstvu v Stuttgartu upravičila vlogo favoritinje in prepričljivo slavila zmago. Petič je Američanka postala svetovna prvakinja v mnogoboju, prišla je do 16. zlate kolajne na svetovnih prvenstvih in skupno rekordnega 22. odličja. Naslednje poletje bo v Tokiu branila štiri ... RTV Slovenija

Simone Biles v Stuttgartu osvojila še peto mnogobojsko krono

6d Bilesova je nastopila kot zadnja med vsemi telovadkami in po izjemni predstavi na parterju, v kateri je prikazala dve svoji prvini, na noge spravila razprodano dvorano Hanns-Martin Schleyer. Po zmagi z ekipo ZDA je to zanjo druga zlata kolajna tega prvenstva. Skupaj je 22-letna olimpijska šampionka zbrala 58,999 točke in ... Dnevnik

6d Bilesova je nastopila kot zadnja med vsemi telovadkami in po izjemni predstavi na parterju, v kateri je prikazala dve svoji prvini, na noge spravila razprodano dvorano Hanns-Martin Schleyer. Po zmagi z ekipo ZDA je to zanjo druga zlata kolajna tega prvenstva. Skupaj je 22-letna olimpijska šampionka zbrala 58,999 točke in ... Siol.net

Ruski telovadci po 28 letih spet ekipni prvaki

7d Boj za zmago so do zadnjega orodja bili Kitajci in Rusi, na koncu so več znanja pokazali ruski telovadci, ki so nazadnje ekipno zmago slavili leta 1991 v Indianapolisu še kot Sovjetska zveza. V četrtek je na svetovnem prvenstvu na sporedu finale mnogoboja za telovadke, kjer bo za navdušenje med ... Siol.net

Zmaga ZDA, rekord Bilesove

8d Stuttgart - Telovadke ZDA (Simone Biles, Kara Eaker, Sunisa Lee, Grace McCallum, Jade Carey) so osvojile peti zaporedni naslov ekipnih svetovnih prvakinj. V finalu so v Stuttgartu zanesljivo opravile z vso konkurenco, vodile od začetka do konca, s skupno 172,330 točke so drugouvrščene Rusinje prehitele skorajda za šest točk (166,529). ... Delo

Američanke gladko do zlata, Simone Biles nova rekorderka

8d Največ navdušenja je v razprodani dvorani v razprodani dvorani Hanns-Martin Schleyer požela štirikratna olimpijska prvakinja iz Ria 2016 Bilesova, ki gledalcev s svojimi nastopi ni pustila ravnodušnih. Že v kvalifikacijah je upravičila naziv kraljice tega športa, saj je na parterju in gredi v pravilnik vpisala dve novi prvini, ki se ... Siol.net