V ragbiju za svetovni naslov Južnoafričani z Angleži

26d Za Južnoafričane je to tretji finale, tako da bodo naslednjo soboto lovili tretji naslov svetovnega prvaka proti Angležem. Ti so v prvem polfinalu izločili branilce naslova Novozelandce. Wales, ki je do zdaj izgubil vse tri svoje polfinalne nastope na SP, je sicer proti Južnoafričanom 15 minut pred koncem izenačil na ... Ekipa24

Južnoafričani prek Walesa v finale SP v ragbiju

26d Južnoafričani so danes v razburljivem drugem polfinalu z 19:16 v Jokohami premagali Wales. Na tekmi za tretje mesto bosta v petek v Tokiu nastopili reprezentanci Walesa in Nove Zelandije. Siol.net

Napet polfinale odločil prosti strel Pollarda

26d V finalu svetovnega prvenstva v ragbiju bo igrala še Južna Afrika, ki je v napetem polfinalu premagala Wales z 19:16. Dvoboj je bil izrazito izenačen, Južna Afrika je večkrat povedla, Wales pa je vedno odgovoril. Odločitev je padla v 76. minuti, ko je še četrti prosti strel zadel Handre Pollard. ... RTV Slovenija

Naprej so PLESALI HAKO, potem pa so jim ANGLEŽI naredili TOLE! (video)

27d Potem ko je v četrtfinalu s 40:16 premagala podprvakinjo Avstralijo, je v polfinalu z 19:7 (10:0) nadigrala še zmagovalko zadnjih dveh prvenstev Novo Zelandijo in postala prva polfinalistka letošnjega prvenstva na Japonskem.Prvi polčas so dobili Angleži z 10:0, v nadaljevanju so ob napaki v obrambi dovolili, da so Novozelandci prepolovili ... Ekipa24

Angleži za polfinale SP v ragbiju nadigrali branilce naslova

27d Prvi polčas so dobili Angleži z 10:0, v nadaljevanju so ob napaki v obrambi dovolili, da so Novozelandci prepolovili zaostanek, a kmalu sami prišli do novih točk in zanesljive zmage nad najuspešnejšo reprezentanco prvenstev. Zmaga bi bila lahko še višja, a so sodniki dva zadetka Anglije po pregledu posnetka razveljavili. ... Dnevnik

Anglija za polfinale SP v ragbiju nadigrala branilce naslova

27d Prvi polčas so dobili Angleži z 10:0, v nadaljevanju so ob napaki v obrambi dovolili, da so Novozelandci prepolovili zaostanek, a kmalu sami prišli do novih točk in zanesljive zmage nad najuspešnejšo reprezentanco prvenstev. Zmaga bi bila lahko še višja, a so sodniki dva zadetka Anglije po pregledu posnetka razveljavili. ... Siol.net

Angleži prvi finalisti SP-ja na Japonskem

27d Osem let so bili Novozelandci svetovni prvaki v ragbiju, njihovo vladavino pa so prekinili Angleži, ki so v Jokohami v polfinalu zmagali z 19:7. Že ob polčasu je bilo 10:0, zmagovalci zadnjih dveh svetovnih prvenstev pa nikakor niso našli recepta za preobrat. Še tistih sedem točk, ki so jih osvojili, ... RTV Slovenija