V podzavesti so še vedno belci in temnopolteži mavričnega naroda
Slovenske novice

11d JOKOHAMA – Springboks so ponovno na vrhu! Reprezentanca Republike Južne Afrike je namreč postala novi svetovni prvak v ragbiju, v boju za naslov je v finalu SP na Japonskem premagala Anglijo z 32:12. Južnoafričani so tretjič postali svetovni prvaki v ragbiju, bili so v letih 1995 in 2007, in se ... Slovenske novice

Pieter-Steph du Toit najboljši igralec ragbija v letu 2019

11d "V veliko čast mi je prejeti to nagrado. Za nami je neverjetna izkušnja. Komaj čakam, da se skupaj s soigralci vrnemo v domovino, ki jo zelo pogrešamo," je dejal 27-letni du Toit. Ta je tretji igralec iz Južnoafriške republike, ki je prejel to laskavo priznanje. Pred njim sta nagrado osvojila ... Siol.net

Južnoafričani do naslova svetovnih prvakov v ragbiju

12d Ragbisti z juga Afrike so v polfinalu premagali Wales. Angleži pa so izločili branilce naslova Novozelandce, ki so v boju z Valižani za tretje mesto osvojili bron. Ragbisti JAR so zmagali v vseh svojih treh finalih SP - leta 1995, 2007 in 2019. S tremi zlati kolajnami so se izenačili ... Siol.net

Južnoafričani svetovni prvak v ragbiju

12d Ragbisti z juga Afrike so v polfinalu premagali Wales. Angleži pa so izločili branilce naslova Novozelandce, ki so v boju z Valižani za tretje mesto osvojili bron. Ragbisti JAR so zmagali v vseh svojih treh finalih SP - leta 1995, 2007 in 2019. S tremi zlati kolajnami so se izenačili ... Ekipa24

Južnoafriški ragbisti za tretji naslov nadigrali Angleže

12d Ragbisti z juga Afrike so v polfinalu premagali Wales. Angleži pa so izločili branilce naslova Novozelandce, ki so v boju z Valižani za tretje mesto osvojili bron. Ragbisti JAR so zmagali v vseh svojih treh finalih SP; leta 1995, 2007 in 2019. S tremi zlati kolajnami so se izenačili z ... Dnevnik

Velesila še tretjič zmagala na SP

12d Za naslov prvaka so Južnoafričani v Jokohami premagali Anglijo z 32:12 in tako tretjič postali svetovni prvak v ragbiju. Ragbisti z juga Afrike so v polfinalu premagali Wales. Angleži pa so izločili branilce naslova Novozelandce, ki so v boju z Valižani za tretje mesto osvojili bron. Ragbisti JAR so zmagali ... Žurnal24

#video Nova Zelandija za bron na svetovnem prvenstvu razbila Wales

13d All Blacks so se po porazu v polfinalu, z 19:7 jih je odpravila Anglija, znesli nad Walesom, ki je že ob polčasu zaostajal za 18 točk. Tudi v drugem delu so gledalci, med katerimi sta bila tudi nekdanji japonski cesar Akihito in njegova žena Michiko, videli popolno prevlado novozelandske ekipe. ... Dnevnik

Premagali jih niso že 66 let

13d Branilka naslova Nova Zelandija je na svetovnem prvenstvu v ragbiju v Jokohami na tekmi za tretje mesto kar s 40:17 premagala Wales in osvojila bron. "All Blacks" so se po porazu v polfinalu, z 19:7 jih je odpravila Anglija, znesli nad Walesom, ki je že ob polčasu zaostajal za 18 ... Žurnal24

Branilci naslova na SP v ragbiju zgolj do brona #video

13d All Blacks so se po porazu v polfinalu, z 19:7 jih je odpravila Anglija, znesli nad Walesom, ki je že ob polčasu zaostajal za 18 točk. Tudi v drugem delu so gledalci, med katerimi sta bila tudi nekdanji japonski cesar Akihito in njegova žena Michiko, videli popolno prevlado novozelandske ekipe. ... Siol.net