Jorgić namučil prvega igralca sveta, a vseeno izpadel
Dolenjski list

101d 12.7.2019 | 08:00 Geelong - Darko Jorgič, aktualni slovenski državni prvak, sicer pa član novomeške NTK Krka, je včeraj v prvem krogu glavnega turnirja svetovne serije Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum v Geelongu v Avstraliji je prikazal odlično igro proti trenutno prvemu igralcu sveta Xu Xinu. Kitajec, ki je ... Dolenjski list

Jorgić se je dobro upiral prvemu igralcu sveta

102d Kitajec, ki je do zdaj osvojil že 14 turnirjev svetovne serije, se je moral pošteno potruditi, da je s 4:1 (9, -8, 7, 6, 9) strl odpor aktualnega slovenskega državnega prvaka. Mladi Hrastničan, ki je trenutno na 40. mestu svetovne jakostne lestvice, se ni ustrašil 29-letnega Xu Xina, ki je ... Siol.net

Jorgić zdaj s prvim igralcem sveta

102d 11.7.2019 | 09:00 Melbourne, Novo mesto - Aktualni slovenski državni prvak, Darko Jorgič, član novomeškega NTK Krka, se je na turnirju svetovne serije Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum v Geelongu v Avstraliji, prebil na glavni turnir med 32 najboljših. V odločilni tekmi predtekmovanja je z odlično igro premagal 20. ... Dolenjski list

Jorgiću po veliki zmagi lepa nagrada

103d Azijec je z 11:9 dobil prvi niz, nato pa je Hrastničan bil boljši z 11:7, 11:8, 11:5 in 11:9. Za nagrado je s tem dobil priložnost, da se pomeri s prvim igralcem sveta, njegov prvi tekmec na glavnem turnirju bo namreč Kitajec Xu Xin, zmagovalec 14 turnirjev najvišjega ranga in ... Siol.net

Jorgić v Avstraliji s prvim igralcem sveta

103d Slovenski namiznoteniški igralec Darko Jorgić je na mednarodnem prvenstvu Avstralije v Geelongu prišel do lepega uspeha. Uvrstil se je na glavni turnir, med najboljših 32, potem ko je v zadnjem krogu kvalifikacij s 4:1 ugnal 20. igralca sveta Južnokorejca Yeungsik Jeounga. Azijec je z 11:9 dobil prvi niz, nato pa ... Delo

Jorgić v Avstraliji le še korak do glavnega turnirja

104d V prvem krogu predtekmovanja sta bila oba prosta, v drugem pa se je aktualni slovenski državni prvak Jorgić pomeril s Kitajcem Ma Tejem, ki je trenutno na 183. mestu svetovne lestvice. Jorgić, 40. igralec sveta, je pet let starejšega Kitajca premagal s 4:1 (9, -6, 8, 5, 7). V sredo ... Siol.net