ACH Volleyju po vodstvu z 2:0 le točka proti nemškim prvakom

14d * Dvorana Tivoli, gledalcev 2343, sodnika: Mylonakis (Grčija), Ivanov Bolgarija. * ACH Volley: Flajs, Vučićević 21, Kumer, Purić, Pavlović 7, Satler, Dagostino, Đirlić, Okroglič, Vilimanović 3, Pokeršnik 12, Videčnik 8, Kök 19. * Berlin Recycling Volleys: Kowalski, Ensing 8, Jendryk 15, Reichert 8, Grankin 1, Klein 6, Hatch, Zenger, Kessel ... Ekipa24

ACH Volley ni bil kos dolgi klopi Berlinčanov

14d Odbojkarji ACH Volleyja ostajajo pri eni zmagi v letošnji sezoni lige prvakov, čeprav od druge niso bili oddaljeni veliko. Pred domačimi gledalci so se nemškemu prvaku Berlin Recycling Volleys izvrstno upirali, vodili že z 2:0 v nizih, v nadaljevanju pa tudi na račun daljše klopi gostov popustili in klonili z ... Dnevnik

ACH po vodstvu z 2:0 doživel četrti poraz

14d Odbojkarji ACH Volleyja so na tekmi 5. kroga Lige prvakov v Tivoliju izgubili proti Berlinu z 2:3 in po četrtem porazu dokončno ostali brez napredovanja iz skupine B. Ljubljančani so sicer vodili z 2:0 v nizih, a nato izgubili naslednje tri. V zadnjem krogu bo ACH prihodnjo sredo v Stožicah ... RTV Slovenija

Po 2:0 poraz v Tivoliju

15d Ljubljana - Odbojkarji ACH Volleyja so v petem kolu skupine B lige prvakov v Ljubljani izgubili proti Recycling Volleys Berlin 2:3 (22, 19, -16, -22, -12) in v tem tekmovanju ostajajo pri eni zmagi. Že pred tekmo je bilo jasno, da nimajo več možnosti za napredovanje, dve točki pa za ... Delo

ACH Volley po drami in preobratu ostal brez zmage

15d Prvi niz so bolje odprli gostje, ki so imeli do desete točke ves čas točko ali dve prednosti pred slovenskimi prvaki. Nato so odbojkarji ACH Volley ujeli priključek, v zaključku prvega niza pa so domači prvič povedli z dvema točkama naskoka (20:18), prednosti pa do konca prvega niza niso več ... Siol.net

Proti nepredvidljivim Berlinčanom bodo odločale malenkosti

15d Po štirih odigranih krogih odbojkarske lige prvakov ACH Volley z dvema osvojenima točkama zaseda zadnje mesto v skupini B. Osem več jih ima vodilni Kuzbas Kemerovo, kar pomeni, da so Ljubljančani ostali brez vsakršnih možnosti za osvojitev prvega mesta, le še teorija pa jim prinaša nastope v izločilnih bojih. Današnja ... Dnevnik