Savšek tretji v Tokiu

18d Kanuist tacenskega kluba je še drugi vikend zapored v Tokiu prikazal dobre vožnje in se povzpel na zmagovalne stopničke. Pretekli konec tedna je zmagal na pokalu NHK, drugo mesto pa je takrat osvojil Luka Božič. Na tokratni uradni predolimpijski preizkušnji je iz posamezne države lahko nastopal le en predstavnik v ... Ekipa24

Benjamin Savšek tretji v Tokiu

18d Tokio – Z uradno predolimpijsko tekmo na novi progi v Tokiu se je končala tekmovalna sezona v slalomu na divjih vodah. Na Japonskem je v finalu veslal Benjamin Savšek in osvojil tretje mesto. Kanuist tacenskega kluba je bil še drugi vikend zapored uspešen v Tokiu in se povzpel na zmagovalne ... Delo

18d Kanuist tacenskega kluba je še drugi vikend zapored v Tokiu prikazal dobre vožnje in se povzpel na zmagovalne stopničke. Pretekli konec tedna je zmagal na pokalu NHK, drugo mesto pa je takrat osvojil Luka Božič. Na tokratni uradni predolimpijski preizkušnji je iz posamezne države lahko nastopal le en predstavnik v ... Siol.net