Zenbudistična priprava šampionke za OI
Slovenske novice

17d INZAI – Janja Garnbret se je od tekmovalne sezone v svetovnem pokalu športnih plezalk poslovila z novimi stopničkami. Četrto sezono po vrsti je zmagovalka skupnega seštevka svetovnega pokala v kombinaciji. V Inzaiu je v težavnosti osvojila drugo mesto. Zmagala je Jain Kim iz Južne Koreje, tretja je bila njena rojakinja ... Slovenske novice

Koroški zen budizem za napad na tokijsko zlato

18d Inzai - Janja Garnbret se je od tekmovalne sezone v svetovnem pokalu športnih plezalk poslovila z novimi stopničkami. Četrto sezono po vrsti je zmagovalka skupnega seštevka svetovnega pokala v kombinaciji. V Inzaiu je v težavnosti osvojila 2. mesto. Zmagala je Jain Kim iz Južne Koreje, tretja je bila njena rojakinja ... Delo

Janja Garnbret za konec spet na odru

18d Janja Garnbret je na zadnji tekmi svetovnega pokala v težavnostnem plezanju v Inzaiu osvojila drugo mesto. Zmagala je Jain Kim iz Južne Koreje, tretja je bila njena rojakinja Chaehyun Seo. Lučka Rakovec in Mia Krampl sta sezono zaokrožili s 16. in 22. mestom. Edini slovenski predstavnik v moški konkurenci na ... RTV Slovenija

Garnbretova s stopničkami končala rekordno sezono

18d Slovenija je imela vsaj eno predstavnico v vsakem od finalnih krogov letošnjega svetovnega pokala v športnem plezanju, ki se je začel aprila v Meiringenu v Švici. V finale, s katerim se je na Japonskem sklenila letošnja sezona, je Garnbretova napredovala kot vodilna polfinalistka. V finalu pa je bila za malenkost ... Dnevnik

Šampionska Korošica še enkrat potrdila vrh

18d Inzai - Janja Garnbret se je od tekmovalne sezone v svetovnem pokalu športnih plezalk poslovila z novimi stopničkami. Četrto sezono po vrsti je zmagovalka skupnega seštevka svetovnega pokala v kombinaciji. V Inzaiu je v težavnosti osvojila drugo mesto. Zmagala je Jain Kim iz Južne Koreje, tretja je bila njena rojakinja ... Delo

Janja Garnbret priplezala med najboljše na Japonskem

18d Janja Garnbret je v polfinalu segla po višini 41. V finale je napredovalo kar šest Azijk, dve Korejki Jain Kim in Chaehyun Seo, nova zmagovalka seštevka težavnosti, ter štiri Japonke Akiyo Noguchi, Aika Tajima, Miho Nonaka in Natsuki Tanii. V finalu bosta Evropo predstavljali dve tekmovalki. Ob Garnbretovi še Italijanka ... Siol.net

Trije slovenski polfinali na Japonskem

19d V ženskih kvalifikacijah je pet tekmovalk osvojilo vrhova obeh smeri, med njimi tudi svetovna in evropska prvakinja Garnbretova in Rakovčeva. Boj za naslova zmagovalcev v seštevku svetovnega pokala v težavnosti, ki ju bodo na Japonskem podelili najboljšima, je bil že odločen v nedeljo v Xiamenu na Kitajskem. Moško krono si ... Siol.net

Selektor Hren: Sezona brez napak je nemogoča

20d Janja Garnbret bo konec tedna na Japonskem s tekmo v težavnostnem plezanju potegnila črto pod sezono za svetovni pokal, v kateri je pustila neizbrisen pečat – izstopala je lovorika balvanskega seštevka, ki si jo je zagotovila z vsemi dobljenimi tekmami, in trije naslovi svetovne prvakinje. Medtem ko ima vozovnico za ... Delo