Kaja Kajzer na najvišji stopnički v Avstraliji

10d Slovenska judoistka Kaja Kajzer je na celinskem prvenstvu Oceanije osvojila svojo prvo zlato kolajno na velikih tekmovanjih v članski kategoriji. V izločilnih dvobojih je s končnim prijemom v parterju najprej premagala Mongolko Ichinkhorloo Munkhtsedev, nato pa še Rusinjo Darijo Mežecko. V polfinalu je slavila nad Nemko Ines Beischmidt v podaljšku, ... Siol.net

10d Kajzerjeva je na celinskem prvenstvu Oceanije osvojila svojo prvo zlato kolajno na velikih tekmovanjih v članski kategoriji. V izločilnih dvobojih je s končnim prijemom v parterju najprej premagala Mongolko Ichinkhorloo Munkhtsedev, nato pa še Rusinjo Darijo Mežecko. V polfinalu je slavila nad Nemko Ines Beischmidt v podaljšku, kjer si je ... Dnevnik

Slovenski judoisti blestijo tudi v Avstraliji, prva zmaga mlade Kaje Kajzer

11d Ljubljana – Slovenski judoisti le teden po izjemno uspešnem vikendu v Abu Dabiju, kjer sta si Tina Trstenjak (do 63 kg) in Klara Apotekar (do 78 kg) izbojevali zlati kolajni, Maruša Štangar (do 48 kg) pa srebrno, navdušujejo tudi na turnirju za svetovni pokal v Perthu. Na odprtem prvenstvu Oceanije ... Delo