ACH Volley le še zmago oddaljen od 16. naslova

5d Kot se za finalno tekmo spodobi, sta tekmeca že na uvodu postregla z izenačenim, čeprav nič kaj atraktivnim nizom. Kljub glasni podpori navijačev je bilo na obeh straneh v začetnih minutah čutiti določeno mero nervoze, posledično pa so odbojkarjih na obeh straneh mreže nizali napake kot po tekočem traku. Tudi ... Dnevnik

ACH le še korak do naslova

5d ACH je resno vzel opozorilo Kamničanov s prve tekme, ki je končala z izidom 3:2, da bodo morali, če hočejo Kamničane premagati, pokazati odbojko, kot jo najbolje znajo. Tokrat so bili zelo prepričljivi, po izenačenem prvem nizu so pritisnili s servisi, si že na začetku nizov priigrali prednost (v drugem ... Žurnal24

Zmaji trdno odločeni prehiteti praznike

5d Kamnik – Ponovil se je polfinalni scenarij moškega odbojkarskega DP. Tudi tedaj se je namreč branilec lovorike ACH Volley v prvem dvoboju pet nizov mučil s Salonitom, v povratnem pa povsem zagospodaril na parketu. Tudi v finalni seriji na tri zmage je po uvodnih mukah s Calcitom Volleyjem danes v ... Delo

ACH v finalu do vodstva z 2:0

5d * Športna dvorana Kamnik, gledalcev 850, sodnika: Markelj, Pevc. * Calcit Volley: Hribar, Bregar 4, Golob, Jereb, Ratek 2, Vidmar 4, Babkov 13, Štalekar 6, Lakner, Kotnik 4, Štembergar Zupan 7, Ivković 2, Lazar. * ACH Volley: Kovačič, Purič 7, Pavlović, Satler, Brulec, Đirlić 13, Okroglič, Mantha 2, Vilimanović 3, ... Ekipa24

DP v odbojki: Calcit Volley - ACH Volley 0:0

5d V Kamniku se je ob 18.30 začela druga tekma finala odbojkarskega državnega prvenstva med Calcit Volleyjem in ACH Volleyjem. Uvodna tekma finalne serije (na tri zmage) je bila izjemno izenačena, branilci naslova, igralci ACH Volleyja, so v Tivoliju zmagali s 3:2. Kako bo nocoj v Kamniku, kjer je je zbralo ... RTV Slovenija

Za Pleška uvodna zmaga že pozabljena

6d ACH Volley se je moral na prvi od najmanj treh finalnih tekem končnice državnega prvenstva v dvorani Tivoli za zmago proti Calcitu Volleyju močno potruditi. Ljubljančani so jo dosegli šele po petih odigranih nizih, kar je presenetilo številne. Še toliko bolj, ker so pred finalom proti Kamničanom vse štiri dvoboje ... Dnevnik