Po razburljivi končnici do tesnega poraza
Dolenjski list

5d 8.11.2019 | 09:15 Velenje, Trebnje - Trebanjski rokometaši so sinoči na gostovanju v Velenju zabeležili tesen poraz, bilo je 30:31, potem ko jim je v končnici srečanja zmanjkalo nekaj športne sreče in moči. Trimo kljub drugemu prvenstvenemu porazu ostaja na tretjem mestu prvenstvene lestvice. Trebanjci so tekmo odprli zelo slabo. ... Dolenjski list

Velenjčani na derbiju ugnali Trimo in mu zadali drugi poraz

5d Državni prvaki iz Celja so v sredo visoko s kar 40:21 odpravili Ormož in so po devetih krogih še naprej stoodstotni. Domači rokometaši na tekmi niso niti enkrat zaostajali. Ormožani so sicer v prvem polčasu držali korak do 22. minute, ko so zaostajali zgolj za zadetek (10:11), potem pa so ... Siol.net

Velenjčani gostijo vroče Trebanjce

6d Derbi sedmega kroga državnega prvenstav v rokometu bo v Velenju, kjer bo Gorenje gostilo trenutno tretjo ekipo sezone Trimo Trebnje. Prenos bo od 17.25 na TV SLO 2 in MMC-ju. Velenjčani so slabo začeli sezono, vtis pa so nekoliko popravili v zadnjih tekmah, v katerih so nanizali tri zmage. S ... RTV Slovenija

Celjani pričakovano niso imeli težav z Ormožani

6d Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v državnem prvenstvu zmagali še devetič zapored, potem ko so s 40:21 ugnali Jeruzalem Ormož. Gostje so korak z gostitelji držali do 22. minute, ko je semafor kazal le gol zaostanka (11:10), nato pa so pivovarji dodali plin in ob polčasu vodili z 18:12. V ... RTV Slovenija